משחקי השף קונדיטור הגמר לצפייה ישירה 

משחקי השף קונדיטור הגמר לצפייה ישירה באינטרנט 

עונה מרתקת של קונדיטוריה על המסך הסתיימה בערב ענק של משחקי השף קונדיטור הגמר לצפייה ישירה באינטרנט בשידורי רשת ערוץ 13 

משחקי השף קונדיטור הגמר לצפייה ישירה 

התכנית הזו הייתה הצלחה מהרגע הראשון. הרעיון שלוקח את מיטב השפים בישראל ממנות עיקריות לשולחן הקונדיטור היו טוויסט מופלא שפסקה לנו עונה מרתקת של משחקי השף לצפייה ישירה במחשב או בטלפון סלולרי .  

משחקי השף קונדיטור הגמר לצפייה ישירה 

משחקי השף קונדיטור הגמר לצפייה ישירה צילום מסך 

משחקי השף קונדיטור הזוכה  

אם נתעלם מאחוזי צפייה שצורת המדידה שלהם נתונה לוויכוח נשארנו עם תכנית מעולה.

יש לה מקום בערוץ המשותף ל10 ורשת גם במבנה החדש משחקי השף קונדיטור עונה 1 פרק 20 אירוע הגמר היה אירוע מכבד ומכובד לצד מתח וקינוחים מעולים. 

משחקי השף קונדיטור עונה 1 זוכה גל בוכניק הוא נצח בגמר את עמוס, עומר ועדן והפך בערב הגמר לשף קונדיטור הראשון של ישראל. 

משחקי השף קונדיטור צוות השופטים 

צוות השופטים של משחקי השף קונדיטור היה יוצא דופן ביחס למשימות.

אסף גרנית האחד והיחיד שמפיק מנות על מרשימות התייצב למצלמה יחד עם נבחרת מרשימה , ללא מאיר אדוני מהקאסט המקורי וכללה גם את מושיק רוט ויוסי שטרית ואת האקס פקטור של העונה ארז קומרובסקי שחוזר למסך ועושה את זה בגדול. 

תכניות הבישול של ישראל לצפייה ישירה  

בישראל משודרות בעשרים השנה האחרונות תכניות בישול שחלקן כבר הפכו לעוגן בתרבות הישראלית. נתחיל עם היהלומים שבכתר שצולמו עוד בימי ערוץ 1 . 

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן הייתה אחת התכניות הראשונות ששלבו בין בישול לתרבות . היא שאבה את המקורות שלה מאחת מתכניות בישול ותרבות הטובות ever  : שום פלפל ושמן זית עם ד"ר אלי לנדאו ששלב בין הבישול לתרבות לעבודתו בחברת הביטוח מגדל.

 

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן קרין גורן כאן 11 לשעבר רשות השידור צילום מסך יוטיוב

למזלנו מרבית התכניות ניתנות לצפייה ישירה ברשת האינטרנט מה שהציל את אחד מנכסי התרבות של ישראל , הרבה לפני שחיים כהן ורותי ברודו הביאו אלינו את MKR המטבח המנצח נטלו מאיתנו את השיר הפשוט של הלחם אבל רשמו סטנדרט חדש של תוכניות בישול בישראל.

משחקי השף קונדיטור הגמר לצפייה ישירה כל הפרקים וסיכום משדר הגמר צפייה ישירה און ליין מחשב או טלפון חכם עם סיקור של העונה משדר הגמר והזוכים