מתוקים סדרה בהוט צפו בווידאו הסדרה המרגשת על המסך

מתוקים סדרה בהוט צפו בווידאו הסדרה המרגשת על המסך

בזמן שאנו צופים בו כמנחה בשלל סדרות מצליחות ולא רק הבוגדים שעולה בקרוב, אסיר עזר לוקח פעיל בכתיבה ועל המסך. מה במדריך הסדרות הישראליות?. קבלו את מתוקים סדרה בהוט צפו בווידאו הסדרה המרגשת על המסך.

הסדרות הישראליות של 2023 מתוקים סדרה בהוט צפו בווידאו

עם בא הסתיו ואחרי החגים 3 סדרות חדשות יעלו למסכים. אז על מה ההתרגשות?. בערוץ 12 תעלה הסדרה הבוגדים בהנחיית אסי עזר ורותם סלע. ומה ישודר בערוץ 13?. סדרה חדשה בהנחיית עוז זהבי תלווה את המתמודדים בסדרה החדשה פקין אקספרס. שתי הסדרות נושאות פרסים ואת הפרקים המלאים לצפייה ישירה תוכלו לראות לייב באינטרנט או באמצעות אחת האפליקציות פרטים בהמשך.

עוד באתר רכבת ישראל לוח זמנים 2023 מעודכן

אז על מה הסדרה החדשה אותה כתב אסי עזר?. 

הסדרה מתוקים היא דרמה קומית חדשה של ערוץ zoom ב HOT.  מה מחכה לצופים?. הסדרה מגוללת את סיפורם של ארבעה אחים המנהלים בהצלחה את הקונדיטוריה המשפחתית, עד שמלכת הקינוחים הבלתי מעורערת של ישראל ואמה הדורסנית, פותחות בייקרי נוצץ מעבר לרחוב.

מי כתב את הסדרה החדשה מתוקים HOT?.

אסי עזר אשר כתב את הסדרה ביחד עם נעם נבו ויעלי כץ ונועה גוסקוב נכנס לראשונה לעולם הילדים וישחק בסדרה בתפקיד משחק ראשון שלו, לצד עמוס תמם ורותם סלע.
במאי: ירון ארזי
שחקנים נוספים בסדרה: עידו טאקו, נבו קטן, נועה חלפון, נטע כרמלי, נטע אורבך, עדי צמח, בר ברימר, טל פריד, שלומי טפיארו, נאווה מדינה, אן קנופני, קובי מימון.

ולפני הכל ערב טוב מסקרת את הסדרה 

צוות "ערב טוב" עם גיא פינס יצא לצלם כתבה מאחורי הקלעים של "מתוקים", הסדרה החדשה של אסי עזר שתשודר בערוץ זום בהוט בכיכובה של רותם סלע, עמוס תמם, עידו טאקו ועוד.
כוכבי הסדרה מספרים על מהלך הצילומים כל הדברים שלא ידעתם עליהם מאחורי הקלעים ועוד.

איפה אפשר לראות את הסדרה בהוט?.

"מתוקים" בקרוב בערוץ זום למנויי הוט 83 בממיר וב- HOTVOD

צפו בווידאו מתוקים סדרה בהוט פרקים מלאים בערוץ 83 ושידורים נוספים באמצעות HOTVOD