מתנפחים בעזריאלי כניסה חינם שעות פתיחה של התערוכה

מתנפחים בעזריאלי כניסה חינם שעות פתיחה של התערוכה

הישראלים אוהבים תערוכות בינלאומיות ועוד כניסה ללא תשלום. אבל לא בכל נוחתת בלב מרכז הקניות מהגדולים בישראל תערוכה מרשימה שכזו. מה בכתבה?. מתנפחים בעזריאלי כניסה חינם שעות פתיחה של התערוכה.

בילוי לכל המשפחה ללא תשלום מתנפחים בעזריאלי כניסה חינם שעות פתיחה של התערוכה

אז על מה מדובר?. תערוכת פופ-אפ מתנפחים חדשה מבית היוצר של האוצרת והיזמית יערה זקס, עזריאלי שרונה תל אביב. מאיזה תאריך נפתחת התערוכה?. פתיחה לקהל הרחב, 7.3.2024.

מתנפחים בעזריאלי כניסה חינם שעות פתיחה של התערוכה

מתנפחים בעזריאלי כניסה חינם שעות פתיחה של התערוכה

3 קומות , 24 אמנים, 33 פסלים מתנפחים

המבקרים בעזריאלי שרונה יחשפו לתערוכה ייחודית שטרם נראתה בישראל ויזכו לגלות עולם של צורות ודמויות ענק מלאות צבע וחיות אשר יתפרסו ויוצבו בשלוש קומות הקומות של עזריאלי שרונה בשטח כולל של 15,000 מ"ר.

הכירו את The Art of Dreaming

תערוכת פופ-אפ אימרסיבית ראשונה מסוגה ובהיקפה בישראל, המזמינה את הקהל הרחב לבקר בחוויה סוחפת ומיוחדת במינה בקנה מידה עולמי, אשר במסגרתה יוצגו 33 פסלים מתנפחים ענקיים בעזריאלי שרונה בתל אביב.

 

מחכים לכם בתערוכת המתנפחים שרונה עזריאלי שרונה

מחכים לכם בתערוכת המתנפחים שרונה עזריאלי שרונה

שעות הפעילות של התערוכה בתל אביב בילוי מומלץ לזוגות ומשפחות

שעות פעילות התערוכה החל מתאריך 07.03.24
ימי פעילות ראשון עד חמישי בין השעות 9:00 – 21:30
מתי פתוח ביום שישי?. 9:00 – 14:00
התערוכה פעילה בשבת החל חצי שעה מצאת השבת עד השעה 22:00
באיזה כתובת התערוכה עם המתנפחים בתל אביב?. דרך מנחם בגין 121, תל אביב
כמה עולה כניסה לתערוכה?. הכניסה חינם

מצטלמים עם המתנפחים עזריאלי שרונה כניסה חינם

מצטלמים עם המתנפחים עזריאלי שרונה כניסה חינם

מאחורי הפסלים מבט על האומנות בתערוכה המיוחדת שסופחת את המבקרים

בין הפרויקטים האמן המוכר פילפלד יציג ארבעה פסלים מתנפחים של הציורים הדו מימדיים המאפיינים את עשייתו והפכו במסגרת התערוכה לפסלים תלת מימדיים ענקיים.

מה מציג האמן dioz?.

dioz יציג 2 פסלים מתנפחים של הדמויות המוכרות שלו אשר בוחנים את התחום המסתורי של החלומות, בו הגבולות בין מציאות לפנטזיה מיטשטשים. המעצבת שירה גלעדי תציג 3 פסלים מתנפחים שיוצרו מהעיצובים הדו מימדיים שיצרה, דמויות אנושיות המורכבות מצורות וצבעים, מבוססות על המציאות, אך בצורה מופשטת, קצת מופרכת וחסרת היגיון, כמו מתוך חלום שמערבב בין המוכר לדמיון. אמן הרחוב שיר למדן עוסק בעבודתו בשאלה מה נמצא מאחורי המסכה? כאמן רחוב אשר עוסק הרבה בדימוי של המסכה, מוטיב מאוד סימבולי שמסמל מה שאנחנו מציגים לעולם ומכסה על מה שאנחנו מסתירים, אמת פנימית שלא תמיד נחשפת. המעצבת ואשת הקריאייטיב אור אילון יצרה פסלים מתנפחים העוסקים בטבע , חלומות והתנסות אנושית. אמנית הרחוב אנטוניה לב יצרה דיוקן עצמי מתנפח ענקי הממחיש את המושג- ״ לא מודע״-העוסק בדימוי עצמי ועוד.

 

מידע אודות מתנפחים בעזריאלי כניסה חינם שעות פתיחה של התערוכה