נטפליקס סדרות מתח מומלצות צפייה ישירה

נטפליקס סדרות מתח מומלצות צפייה ישירה

במקום לחפש בספרייה האין סופית עשינו עבורכם את העבודה. הכנו רשימה של נטפליקס סדרות מתח מומלצות צפייה ישירה עם תרגום עברית מובנה ולכם לא נשאר אלא להתרווח על הכורסה או לפתוח את המכשיר ולצפות בסדרות המתח הטובות בעולם בסמראט TV או להוריד את הסדרה במקום לזלול את חבילת הגלישה שלכם.

נטפליקס סדרות מתח מומלצות צפייה ישירה תרגום עברית

נטפליקס סדרות מתח מומלצות צפייה ישירה תרגום עברית 

הרשימה בשחורה צפייה ישירה כתוביות עברית מובנה

אל תעשו את הטעות שלי . הרבה זמן ההצעה לצפות בסדרה The Blacklist בנטפליקס רצה לי על המסך. פעם אחת זיהיתי את ג'ימס ספיידר הענק ( James Todd Spader) מסרטי הפולחן של האחזות הנחל בבקעת הירדן וכל השאר היסטוריה. מדובר באחת הסדרות הטובות על המסך של נטפליקס וכל זה למה ? בשתי מילים ריימונד רדינגטון .

יש מי שיאמר שעלילת הסדרה קצת מנותקת מהמציאות ולא פעם היא מציעה פתרונות בדמות מקגייוור המיתולגית. אבל כאן מדובר בקלאסה של דמות. במדובר במונולוגים ארוכים ומרתקים של רדינגטון ובכל פעם שאתה חושב שנגמרו לו ההפתעות, צצה חדשה וממשיכה את הרצון לפרק הבא.

יחד אתן בסדרה מככבים ראיין ג'יימס אגולד הזכור מ 90210 ובכלל מדובר בסט איכותי ומושקע. חוץ מזה ג'ימס ספיידר בתפקיד חייו. תעזבו את קראש ואת אשה יפה . פה הוא באמת מספר 1 !

הרשימה בשחורה צפייה ישירה כתוביות עברית מובנה 

הרשימה בשחורה צפייה ישירה כתוביות עברית מובנה

עוד סדרות לצפייה ישירה בהמשך העמוד 

מודעות גוגלמראה שחורה צפייה ישירה תרגום עברית 

יש מי שיגידו שזו הסדרה הטובה ביותר של נטפליקס. אפשר להתווכח על זה . מצד שני מראה שחורה Black Mirror ששואבת השראה לא פחות ולא יותר מהסדרה אזור הדמדומים המיתולגית  The Twilight Zone היא אחת הסדרות המקוריות הטובות ביותר של נטפליקס עד כה. על מה הסדרה ?

מדובר בסדרת מדע בדיוני , אבל רק לכאורה . למעשה מראה שחורה בודקת כיצד אנו בני החברה המודרנית מגיבה לתוצאות הבלתי צפויות של חידושים וטכנולוגיות חדשות.  מומלץ מאד לצפייה בצמד . לא רק בגלל המתח אלא בעיקר הודות לעניין שהיא יכולה להוסיף לדיאלוג הזוגי. מי אמר שנטפליקס צפייה ישירה לא תורמת למערכת יחסים רצינית.

מראה שחורה צפייה ישירה כתוביות עברית מומלץ נטפליקס

מראה שחורה צפייה ישירה כתוביות עברית מומלץ נטפליקס

עוד מעט עונה 8 אוצר האי המקולל

בינתיים בעולם האמיתי עומדת להתחיל עוד מעט עונה שביעית של אוצר האי המקולל בערוץ ההיסטוריה ואנו לא נשכח לדווח לכם על סדרת המתח הטובה ביותר על המסך שמתרחשת באי האלונים לא רחוק מחופי נובה סקוטיה. אם יש סדרה שהייתי רוצה לדרוש מראשי נטפליקס זו בדיוק האחת.

הקישור הסודי של נטפליקס ישראל בחינם