נינג'ה ישראל מסלול ביד אחת אסף גורן

נינג'ה ישראל מסלול ביד אחת אסף גורן

העונה השלישית של ניניגה ישראל בהחלט ספקת את הסחורה. אם נתחשב בעובדה שהיא צולמה ביולי אוגוסט על רקע המשבר אז בהחלט שמגיע לצוות ההפקה מחמאות. אבל זה עוד כלום לעומת נינג'ה ישראל מסלול ביד אחת אסף גורן

נינגה ישראל 2020 פרקים מלאים צפייה ישירה מאקו טיוי

אז מה אתם עושים היום בערב? המירוץ למיליון או המירוץ לבאזר 

בימים בהם לא משודרת התכנית זמר במסכה יש ממלאות אותו סדרות לצפייה ישירה שיכולות לגנוב את ההצגה. במירוץ למיליון ערוץ 13 יש ירידה מדאיגה בנתוני הצפייה לעומתה נינג'ה ישראל המבוססת על קטעים של כ 5 דקות עם תוצאה מיידית- עבר לא עבר, לא רק שגונבת את ההצגה, היא ההצגה המרכזית ויש לכך סיבה טובה.

אסף גורן עושה את זה ביד אחת אתם מוכנים להקדיש 5 דקות 

איך שלא תהפכו את זה, סדרות ראליטי די מיצו את עצמן. כאשר היו טיוב והנטפליקס מציעות עונות שלמות לצפייה רציפה אחד אחרי השני, מה שלא עמד לרשות הצופים לפני מספר שנים, מתיחת סדרה על פני חצי שנה נראית לי מתישה. כל 3 פרקים הדחה, פחות או יותר. אבל הצופה סיפוק מיידי. זה בדיוק מה אפשר לראות בנינגה ישראל 2020 לצפייה ישירה פרקים מלאים.

הנה אחד עולה למסלול, מתחיל לעבור את את המכשולים אבל מסלול החץ הוא הרבה יותר קשה. תוך 2 דקות פחות או יותר יש תשובה, עבר או אל עבר, נגע בבזר ומתי שבר שיא או לא. גם זמר במסכה אמצה את הנוסחה הזו ורק הפרקים המפוצלים קצת מעיבים על שטרף הסדרה, אבל זה מה יש בימים רזים שכאלה. גם על זה הצופים יודעים להגיד תודה.

וזה מה שראינו עם אסף גורן מסלול נינגה 2020- קשה לו, גם בשתי ידיים זה קשה ( אני לא הייתי עושה את על מסלול וירטואלי) אבל הצופה בבית לוחץ על כפתור בשלט וזה קורה.

רייטינג נינג'ה קופץ לראש טבלאות הצפייה 

יצאה השבת עלה המסך ומה קרה- הקופצים במסלול קבלו 21.3% שזה אומר 626,000 צופי טלוויזיה ואילו הרצים למיליון השיגה 13.9% שהם 404,000 צופים.

צפו בסרטון הווידאו! תומר כנען נינג'ה ישראל 2020 לוקח את המסלול