נינגה ישראל 2020 פרקים מלאים צפייה ישירה

נינגה ישראל 2020 פרקים מלאים צפייה ישירה

שידורי ערוץ 12 מביאים לנו עונה חדשה של נינגה ישראל לצפייה ישירה תכנית עם מתח בריא צחוקים ומנחים שמעבירים תוכנית כיפית וקלילה המבוססת על הפורמט הבין לאומי "American Ninja Warrior". לכבוד הימים בבית קבלו את נינגה ישראל 2020 פרקים מלאים צפייה ישירה

נינגה ישראל 2020 פרקים מלאים צפייה ישירה מאקו טיוי

נינגה ישראל 2020 פרקים מלאים צפייה ישירה מאקו טיוי

יחי הבידור הקל! סתיו של טלוויזיה במיטבה

בזה אחר זה עולות למסך סדרות ישראליות מומלצות לצפייה ישירה. בתקופה שממילא אין הרבה מה לעשות בחוץ, המסך מספק לא מעט בידור קל לאנשים בבית ובהחלט פוגע במטרה אשר לשמה הוא קיים- לחם ושעשועים.

נינג'ה ישראל צפייה ישירה ערוץ 12

רגע לפני שאתם לוחצים ומתחילים לצפות בכל הפרקים החדשים של נינג'ה ישראל בואו נזכר מי עושה את התכנית הזו למה שהיא- מדורת השבט. המנחים הם מנחים אסי עזר ורותם סלע כשאר ניב ריסקין נותן פרשנות ספורטיבית. צילום העונה הנוכחית התבצע כבר במהלך 2020 תוך כדי הסגר ומגיע להפקה שאפו על סיום הצילומים.

מי זכה בנינג'ה ישראל

בעונה הראשונה זכה יובל שמלא, מטפס מקצועני ישראלי בענף טיפוס הובלה. בעונה השנייה זכה גיל מרנץ באתגר הגדול. את התכנית מצלמים בנמל חיפה על רקע הנוף של המפרץ ואתם חייבים להודות שזה אחד הלוקיישנים המדהימים בישראל.

ספר השיאים של נינג'ה ישראל

גיא דוידוב 1:14 שיא מטורף שאולי יישבר בנינגה ישראל 2020 לצפייה ישירה

ספיר מאיר פישלזון היא האשה הראשונה שהצליחה לסיים מסלול שלם בנינגה ואנו לא רק מריעים לה אלא אף מקווים לראות כמה שיותר נשים חזקות על המסלול

לביא מלבסקי "ספיידרמן" נפל למים ( נראה שהחליק ) הכי מהר בתולדות ניניגה בישראל. הוא קבל הזדמנות נוספת בהמשך אך נפל למים שוב.

ספיידרמן הישראלי נופל Ninja warrior FASTEST time EVER

נינג'ה אמריקאי 2020 עולה לאוויר עם 8 פרקים בלבד

בארצות הברית עלתה העונה ה 12 בשינויים קלים. עקב המצב לא בוצעו צילומים בלוס אנגלס אלא בסנט לואיס בהשתתפות 150 נינגות. הזוכה המאושר ייקח לביתו פרס מרשים של 100 אלף דולר סכום צנוע בהתחשב בסכומים שמקבל הזוכה בהישרדות, המרוץ למיליון או תכניות של ערות ההיסטוריה לבד שם הפרסים הרבה יותר גדולים.