נפוליאון הסרט צפו בווידאו סיפורו של גנרל ומנהיג

נפוליאון הסרט צפו בווידאו סיפורו של גנרל ומנהיג

הוא חי רק 51 שנים אבל הטביע את חותמו על ההיסטוריה של העולם. כעת הוא כ 200 שנה לאחר מותו הוא זוכה לסרט הוליוודי בו משתתפים מיטב השחקנים וביים רידלי סקוט. קבלו את נפוליאון הסרט לצפייה ישירה בבתי הקולנוע בישראל. צפו בווידאו סיפורו של בונפרטה גנרל ומנהיג. 

הסרט החדש על נפוליאון בונפרטה בווידאו סרטי 2024

הסרט החדש על נפוליאון בונפרטה בווידאו סרטי 2024

הסרטים החדשים של 2024 נפוליאון הסרט צפו בווידאו סיפורו של גנרל ומנהיג

הסרט על 'נפוליאון' הוא אפוס רחב יריעה מלא בסצנות אקשן ראוותניות. מה מחכה לכם על המרקע בבתי הקולנוע?.  סרט המתאר את עלייתו ונפילתו רבת התהפוכות של קיסר צרפת האייקוני נפוליאון בונפרטה.

מי מגלם את דמותו של נפוליאון?. בגילומו של זוכה האוסקר חואקין פיניקס.

העשייה הקולנועית רחבת ההיקף בניצוחו של הבמאי האגדי רידלי סקוט, לוכדת את מסעו הבלתי פוסק של בונפרטה לשלטון דרך הפריזמה של מערכת היחסים הממכרת וההפכפכה שלו עם אהבתו האמיתית היחידה, ג'וזפין (ונסה קירבי), ומציג את הטקטיקות הצבאיות והפוליטיות בעלות החזון שלו מול כמה מסצנות הקרב המרהיבות והדינמיות ביותר שצולמו אי פעם.

עוד באתר ברכות לשנת 2024 תמונות גלויות לאחל שנה אזרחית טובה

איך הסתיימו חייו של נפוליאון בונפרטה?.

בשנץ 1814, שבע שנים לפני שירד מעל בימת ההיסטוריה, כבוש בעלות ברית את פריס. בתגובה החליט הסנאט להדיחו מתפקיד הקיסר. מה קרה לאחר ההדחה?. הוא ברח למבצר פונטנבלו והעביר את השלטון לידי בנו. חשבתם שהוא ייעלם כל כך מהר?. הוא אומנם גלה לאי אלבה,  אך לא שקט על שמריו. הוא עוד ניסה לחזור לשלטון בחסות אהבת העם הצרפתי. לאחר קרבות הוא חזר לשלטון.

אולם לאחר שלטון 100 הימים הו הופל מכיסאו, עוד סיבה טובה לראות את הסרט, נעצר ונכלא בתנאים קשים. לפי מסקנות רפואיות מאותם ימים הוא נפטר מדלקת בכבד בשנת 1821.

על שבמקור הוא נקבר בסנט הלנה, בשנת 1840 הועברה גופתו אחר כבוד לפריז לקבורה קבועה בארמון האינוואליד.

בתמונה קלאסית נפוליאון בונפרטה

בתמונה קלאסית נפוליאון בונפרטה

ומי בעכו? אזכורים שליט צרפת מייסד הקיסרות הראשונה בתרבות בישראלית

במסגרת מסע הכיבושים שלו ליצירת אימפריה צרפתית המשתרעת מאירופה לרחבי העולם, הגיע הקיסר הצרפתי גם לארץ ישראל. הוא כבש חלקים מאימפריה העות'מאנית, השתלט על חלקים ממצריים אף ניגף בפני חומות עכו. מי לא זוכר את המערכון של הגשש החיוור המתאר את השער שהובקע בעכו משווה אותו לקרב בו נפוליאון ניסה לכבוש את העיר.

ברמת גן ישנה גבעה הנקראת גבעת נפוליאון הזמינה לטיול מומלץ בכל עונות השנה.

צפו בווידאו נפוליאון הסרט החדש של רידלי סקוט הסרט המלא בקולנוע