סדרה חדשה אתי אלון לצפייה ישירה ערוץ 12

סדרה חדשה אתי אלון לצפייה ישירה ערוץ 12

גם אתם לא זוכרים את כל הפרטים בנושא המעילה הגדולה בבנק למסחר, אין כמעט אדם במדינה שלא מכיר את כוכבי הפרשה. כ 20 שנה לאחר שנחשפה זוכה הפרשה שטלטלה את המדינה להגיע למסך. סדרה חדשה אתי אלון לצפייה ישירה ערוץ 12.

סדרה חדשה אתי אלון לצפייה ישירה ערוץ 12

סדרה חדשה אתי אלון לצפייה ישירה ערוץ 12

האישה שגנבה 250 מיליון שקל 

אז הרבה חדש מבחינה משפטית לא יהיה כאן, כל הנאשמים כולל עופר מקסימוב כבר שוחררו מבתי הכלא לאחר שרצו למעלה מ 15 שנות מאסר, אבל מאחורי הלקעים נשארו עוד הרבה שאלות, בעיקר במישור באישי של כוכבי הפרשה: אתי אלון המגולמת על ידי חן אמסלם, בעלה של אתי אלון המגולם על ידי צחי הלוי ( איזה שחקן מעולה!) ועופר אחיה של של אתי אלון שמגלם יניב סוויסה המוכשר.

סדרות ערוץ 12 מאקו צפייה ישירה אתי אלון

עכשיו שני עשורים לאחר שטורים של אנשים נעמדו בכניסה לסניף הבנק למסחר בשדרות רוטשילד בתל אביב ( הפך מאז למועדון) ערוץ 12 הרים את הכפפה ויצר סדרה מעולה על הפרשה. המעורבים ודאי סקרנים לראות מי מהם הגיע למסך וכיצד הוא נראה. כאן נספר לכם שאת התפקיד הראשי מגלמת חן אמסלם המעולה. אתי אלון הייתה אז כוכבת הפרשה, אם אפשר לכנות כך מי שהצליחה למשוך 250 מליון ובכך להיות האדם הראשון במדינת ישראל שהפיל בנק המפוקח על ידי רשויות קפדניות ומנוהל באמצעות מערכות מידע.

מודעות גוגלמעילה לצפייה ישירה פרק 1 מאקו טיוי היא לא רק תיעוד של פרשה פלילית, היא בעיקר מציגה את האנשים שמאחורי כותרות הענק, את המשפחה שפעלה בקודים פחות מקובלים ואת המרחק שמוכנים לעבור בני המשפחה עבור כיסוי החובות שיוצר האח הבכור עופר מקסימוב.

צפו בפרומו לפרק 1 המעילה אתי אלון לצפייה ישירה

הסדרה הישראלית החדשה משודרת בערוץ 12 קשת ולאחר מכן גם במאקו טיוי. אין ספק שלאחר הצלחת הסדרות הישראליות של ערות 11 כאן תגיד השידור, יש עדנה וחזרה לסדרות מקור ישראליות. מנייאכ, טהרן, שבס ותכניות הריאלטי של ערוץ 13 בהחלט חזיר את העברית למסך וטוב שכך. לא הכל בחיים זה לחפש סרטים חדשים בנטפליקס.