סדרות חדשות בערוץ 11 המלצות לוח שידורים

סדרות חדשות בערוץ 11 המלצות לוח שידורים

לא מעט תוכניות וסדרות מעולות עולות על המסך של ערות 11 שפעם היה הערוץ הראשון בטלויזיה שלנו וכמעט שכחנו ממנו. מאז הקמת תאגיד השידור הציבורי יש שינוי של ממש על המסך ואנחנו סאפנו עבורכם את הרשימה המומלצת של סדרות חדשות בערוץ 11המלצות לוח שידורים

טהרן לצפייה כל הפרקים עונה 1 

איזו סדרה מעולה שעוד מעט תככב ברחבי העולם על המסכים בכל מיני שפות. טהרן של תמר רביניאן וכוכבי הוליווד יוצאת למשימת סייבר מעבר להריי החושך. אבל ההאקרית המצטיינת של המוסד מסתבכת , המשימה נשכחת והיא יוצאת למסע בעקבות עצמה ועברה.  טהרן לצפייה ישירה פרקים מלאים והסברים.

טהרן עונה 2 צפייה ישירה 

בעקבות העונה המעולה שקצרה שבחים מקיר אל קיר אנו מצפים כעת לעונה השנייה של טהרן ותהיו בטוחים שאנחנו ראשונים להודיע על כך. מי יודע אולי כבר נראה את הסדרה במהירות G5 .

מנייאכ צפייה ישירה עונה 1 כל הפרקים 

כשחוזרים הביתה ומתיישבים מול המסך , מה אנחנו בסך הכל רוצים , לכוון את הערות לסדרה ישראלית מומלצת שמדברת בשפה שאנחנו מבינים , עם הסלנג שאנחנו דוברים , עם המקומות על המסך שאנחנו מזהים ועם השחקנים הישראלים האהובים.

זה בדיוק מה שמספקת מנייאכ עונה 1 ערוץ 1 תאגיד השידור. לפעמים יש הפתעות מחוץ לנטפליקס או ה VOD של הוט או יס. אז מה קורה שם ? איזי בכר ושאתו הם שוטרים ומשפחה , יש להם אחוק שהוא עמוס תמם שהולך ומסתבך כמו שקרה ללא מעט שוטרים.

מחש , המחלקה לחקירות שוטרים , היא הגוף שחוקר ובראש החקירה עומד שלום אסייג הוא איזי בכר ומתחילה סאגה בסגנון אחד משלנו המיתולוגי. רק שכאן במקום אלון אבוטבול האחד והיחיד יש לנו אוסף של שוטרים ובמקום תהילת הסיירת יש את שוטרים מהבדיחות העממיות. בכל מקרה זו סדרה ישראלית מומלצת לצפייה ישירה.

עוד סדרות מומלצות עם תרגום עברית 

לוח שידורים סדרות חדשות בערוץ 11המלצות לוח שידורים הסבר וצפייה על הסדרות החדשות של ערוץ כאן תאגיד השידור האתר המרכזי לסדרות צפייה ישירה נטפליקס YES HOT ראשונים ברשת סדרות חדשות בערוץ 11המלצות לוח שידורים

אתר wesave  כל מה שצריך לדעת וחוסך לנו המון כסף , הטבות כרטיסי אשראי , קופונים הנחות ומבצעים ועוד המון ברכות לכל אדם ולכל אירוע