סדרות ישראליות מומלצות לצפייה ישירה

סדרות ישראליות מומלצות לצפייה ישירה

שנת תשפ הייתה שנת החסד של הסדרות הישראליות. לאחר תקופת יובש ארוכה הגיע הסגר והבידוד שריתקו אותנו למסך עם כמות מרשימה סדרות ישראליות מומלצות לצפייה ישירה ועם המון ציפייה לאלו שבדרך. אם שעת נעילה תהיה סדרת הטלוויזיה הטובה ביותר בכל הזמנים ? והאם משהו ירים את הכפפה וייזום סדרת טלוויזיה על שירותי הכבאות וההצלה, כי נכון לעכשיו אין להם ייצוג טלוויזיוני הולם

סדרות ישראליות מומלצות לצפייה ישירה

סדרות ישראליות מומלצות לצפייה ישירה

ביקורת טלוויזיה סדרות ישראליות מומלצות

סדרה לכל ארגון בטחון שבכ מוסד משטרה ועכשיו גם צהל

מי אמר שבישראל אין סדר וחלוקה צודקת? לכל ארגון בטחון יש סדרת טלוויזיה משלו. מי יותר מצליחה ומאדירה ומי גורמת לנו לחשוב פעמיים בכל פעם שאנחנו רואים ניידת.

שירות הבטחון הכללי נטפליקס עונה 3

הסדרה על המוסד הצליחה בכל העולם. סוכן השב"כ דורון קביליו במרדף שלא מסתיים לעולם. הסדרה היא כבר מזמן מותג בינלאומי ומבין הסצנות אפשר גם לראות מידה רבה של פטריוטיות. ללא ספק הסדרה הישראלית המצליחה בכל הזמנים. כל מילה מיותרת. אני כבר בחרתי את פאודה לצפייה ישירה לסדרה הטובה ביותר.

המוסד למודיעין ולתפקידים מיוחדים טהרן ערוץ כאן תאגיד השידור

נתנה את הקרדיט למוסד, אבל לא בטוח שבארגון הביום הישראלי אהבו את כל מה שראו שם. סוכנת שנוטשת משימה ועוברת להתעסק בענייניה האישיים, סצנות מביכות בהן התפאורה מוחלפת מספר פעמים וסוכנת מוסד אחת תמר רביניאן שמתחברת למהפכנים באיראן ויוצאת איתם למסיבת טבע. יאללה נגיד. ההשוואה בין המוסד לשב"כ, אגב הסדרות האלו מזכירה לי את הסיפור אלוף בצלות ואלוף שום.

מעילה פרק 2 לצפייה ישירה

אחרי הפרק הראשון שעסק בעיקר ביחסים בתוך משפחות אלון מקסימוב הגיעה הפרק השני שעסק ביחסים של המשפחה עם התקשורת ואפילוג קצר מדי על המצב כיום. האם מורשעי המעילה בבנק למסחר מתמודדים ביום יום עם השלכות המאסר הממושך ומה זכותם לחזור לחברה בצורה תקינה כאחד האזרח במדינת ישראל. מומלץ לצפייה ישירה אתי אלון סדרה חדשה.

משטרת ישראל מנייאכ עונה 1 ערוץ כאן תאגיד השידור

הסדרה המצליחה של תאגיד השידור הישראלי. סדרת מתח מומלצת על השחיתות במשטרת ישראל. למרות ההכחשות, בהחלט מבוססת על מקרים אמיתיים. הסדרה הזכירה לי בדיחה ששמעתי פעם בקורס מכירות ביטוח. היא הולכת ככה. שוטר חכם, שוטר וסינדרלה רואים שקל על הרצפה, מי יתכוף להרים אותו. התשובה- שוטר טיפש. כי שוטר חכם וסינדרלה יש רק באגדות. אז יש שוטרים סופר אינטליגנטיים במשטרת ישראל, השאלה איזה ביטוי הם מוצאים במערכת.

ועכשיו לסדרה על מלחמת יום כיפור- שעת נעילה פרק 1 לצפייה ישירה 19/10/2020

אחרי שסיימנו עם 3 זרועות הבטחון נעבור לצה"ל. הסדרה הראשונה שמעיזה לחפור בפצע שנקרא מלחמת יום הכיפורים. המחדל והמלחמה שעצבו מחדש את פני החברה הישראל מאז ועד היום.

לפי ההבטחות שעת נעילה אמורה להיות ההפקה היקרה ביותר בתולדות הטלוויזיה בישראל. אם אתם שואלים מהיכן הכסף אז התשובה היא מכם. כפסי משלם המיסים.
תאגיד השידור הציבורי יונק את התקציב היישר מקופת המדינה. אחוזי הצפייה לא משהו. אולי קצת סולידריות לגורם הממן, לא תזיק בפאנלים של התוכניות חסרות הרייטינג שמשדרת מדי ערב משאבת הכסף.

שעת נעילה היא המבחן הגדול של הערוץ הראשון. אם נקבל דרמה טורקית ומצג ציבורי של בזבוז כספי ציבור שיבוא לידי ביטוי במחאות של מי שבאמת לקח חלק במלחמה ההיא, אפשר בשעה טובה להכריז על סגירתו של הערוץ. הפעם לתמיד.