סוכות 2020 חופש סוכות חול המועד שמחת תורה 2017

חופש סוכות חול המועד שמחת תורה

תאריכים חופשת סוכות מעודכן מערכת החינוך 

חופש סוכות 2020 שמחת תורה מתי חוזרים ללימודים
יוצאים לחופש יום שישי, י”ד בתשרי, 2 באוקטובר 2020.
תאריך סיום: יום ראשון, כ”ג בתשרי, 11 באוקטובר 2020.
חוזרים ללמוד :יום שני, כ “ד בתשרי, 12 באוקטובר 2020.

 

חול המועד סוכות 2020 לוח חופשות ופעילויות סוכות שמחת תורה 2020

חג סוכות 2020 שנחדד יחד עם חג שמחת תורה מזמן חופשת חג של כעשרה 10 ימים יחד עם חול המועד סוכות וחופשת שמחת תורה המסתיימת בסוף שבוע ארוך במיוחד של ארבעה ימי חופש. רכזנו עבורכם באתר את תאריכי חג סוכות , סוכות ב 2017 , סוכות חג שני 2017 , שמחת תורה 2017 ואת הפעילויות בחג ! דרל האתר ניתן לרכוש כרטיסים מוזלים לפעילויות החג , להתעדכן בדילים בדקה התשעים ופעילויות חינם לחג !

 

פעילות לחג סוכות 2020 שמחת תורה ברחבי הארץ חגיגה של פעילות לכל המשפחה 

סוכות בתל אביב * סוכות בירושלים * סוכות בחיפה * טיולים לחג 

כרטיסים למופעים נון סטופ במחירים הטובים ביותר ברשת כנסו לבחור את הבילוי הבא שלכם

פעילות לחג סוכות 2020 שמחת תורה ברחבי הארץ חגיגה של פעילות לכל המשפחה 

פעילות חינם בתל אביב סוכות 2020

חול המועד סוכות פעילות ללא תשלום בימי חול המועד סוכות מוצבת בכיכר הבימה בסוף שדרות רוטשילד , הכניסה לקרון חינם ולידו חידון הרכבת הקלה ועמדת מידע. יכולה להיות תחנה מעולה לתחילת טיול בתל אביב או בין פעילויות. גישה נוחה מכיכר הבימה בחוה”מ סוכות 10:00-22:00.

צילום ועיבוד תמונה צוות אתר wesave  כל הזכויות שמורות

טיול ליפו בראש השנה טיול עם הילדים או סתם טיול רומנטי לראש השנה

קחו מצב רוח טוב , סעו ליפו העתיקה וטיילו בסמטאות היורדות לים בין סמטאות המזלות הציוריות. לא צריך להרחיק עד יוון הרחוקה . נמל יפו והגן הסמוך לו מספיקת חצי יום של טיול עם נוף עוצר נשימה לתל אביב השכנה מצפון ליפו. ההתארגנות פשוטה , כובעים ובקבוק מים ואתם יוצאים לדרך. כיכר השעון הציורית היא מקום מעולה להתחיל בו את הסיור ובבתי הקפה הסמוכים ניתן לקנות מאפים וקפה טוב .

כרטיסים למופעים נון סטופ במחירים הטובים ביותר ברשת כנסו לבחור את הבילוי הבא שלכם

בחגים נפגשים בספארי ברמת גן פעילות סוכות

 

תל אביב רמת גן אזור המרכז

 באר שבע פעילויות לחג סוכות בפארק המדע בבאר שבע‏ 

פסטיבל המדע החמישי בבאר שבע ! מומלץ להגיע גם מאזור המרכז למקום המשלב מדע וחוויה לכל המשפחה ! לכבוד חג סוכות חול המועד 2017 יריד מדעי ענק עם עשרות תחנות של הדגמות מדע, התנסויות ויצירה לכל המשפחה וביניהן: בלונים אכילים , זיהוי פלילי , בישול מולקולרי , ללכת על המים , החיים במאדים ועוד הרבה הפתעות מגניבות…פארק קרסו למדע- רחוב העצמאות 79 באר שבע הכי נח להגיע עם WAZE וכמובן לא לשכוח מים בכמות מספקת לכולם וגם כיבוד טוב לדרך ולפעילות עצמה

 

מקומות לעשות על האש בחג

סוכות הוא אחד מחגי המנגל בישראל ! רכזנו עבורכם את אתרי המנגל ברחבי הארץ לפי אזור – היכן עושים פיקניק בצפון  , אתרים לפיקניק בדרום ושימו בל נשארו גם במרכז הארץ אתרים לפיקניק באזור תל אביב ראשון רחובות כפר סבא הרצליה – לחצו על התמונה למצוא אתר פיקניק קרוב אלכם

מקומות לעשות על האש בראש השנה