סיור חנוכיות בירושלים 2021 מסלולים הרשמה מוקדמת

סיור חנוכיות בירושלים 2021 מסלולים הרשמה מוקדמת

בכל חופשת חנוכה עולים לרגל לירושלים אלפי מטיילים. הם גודשים את הסמטאות הקטנות אשר שומרות על הגחלת, את הרחובות הציוריים שבהם ניתן לראות את המסורת העתיקה ולוקחים חלק במנהג מודרני הנקרא סיור חנוכיות בירושלים 2021 מסלולים הרשמה מוקדמת . רישום לסיורים באתר פאנזיג - בסוף העמוד.

סיור חנוכיות בירושלים 2021 מסלולים הרשמה מוקדמת

סיור חנוכיות בירושלים 2021 מסלולים הרשמה מוקדמת

נחלאות העיר העתיקה איפה יש סיור חנוכיות בירושלים? 

קבלו את סיור חנוכיות מוזיקלי עם מופע נגינה בשכונת נחלאות הירושלמית. בימי הדלקת הנרות היא הופכת למוקד עלייה לרגל ולא בכדי. היא משלבת מסורת ציורית ואווירת חג קסומה. פשוט תענוג. ההמלצה שלי לטיול חנוכה 2021.

סיור החנוכיות יערך בשכונת נחלאות הממוקמת ליד שוק מחנה יהודה -במהלך הסיור נבקר בסמטאות המוארות בנרות החנוכה. בנחלאות גרים היום מכל קצוות הקשת של החברה הישראלית. דתיים, חרדים וחילונים, סטודנטים וותיקים, כולם ממגוון העדות - כולם חיים יחד בשכונה ססגונית ומרתקת. תוך כדי הסיור נכיר את העדות השונות, נראה את בית הכנסת "חסד ורחמים", את המתנ"ס הקהילתי ונבקר בשכונות החרדיות - בתי ראנד ובתי ברויידא. את הערב תנחה מורת הדרך טלי דביר. קישור להרשמה באתר funzing בסוף העמוד.

ירושלים של זהב: סיור חנוכיות חגיגי בירושלים

בחנוכה הקרוב 2021 אתם מוזמנים לסיור ייחודי ברובע היהודי בו תכירו מקרוב את עולם החנוכה הירושלמי.
במהלך הסיור תלמדו להבדיל בין הדלקה ״אשכנזית״ להדלקה ״ספרדית״, תבקרו בבית כנסת חב״ד העתיק, תשמעו על מנהגי ההדלקה של אדמו״רי חב״ד ותבקרו בקבר דוד המלך כולל עליה לתצפית מיוחדת על מרחבי ירושלים ליד חדר הנשיא. הזמנת פעילות באתר פאנזינג ישראל.

עם המדריך עופר בר און סיור חנוכיות בעיר העתיקה בירושלים 

מה בסיור? נדליק חנוכיה יחדיו ונצטרף במידת האפשר למשפחות הרובע היהודי בעת הדלקת החנוכיות. החנוכיות יפות ומרגשות אז כדאי להביא מצלמות. האם הסיור מותאם לכל המשפחה?  משפחות וילדים מוזמנים בשמחה.
כמה הזמן נמשך טיול חנוכיות בעיר ירושלים? משך הסיור כשעתיים וחצי. כמה אנשים משתתפים? הקבוצות מוגבלות ל 19 איש והסיור בהתאם למגבלות הקורונה.

הרשמה לסיור חנוכיות ירושלים 2021 תאריכים מחירים מתי יש טיול חנוכיות בנחלאות

כתבה על טיולים לראות חנוכיות בחלונות ירושלים בני ברק תל אביב. טיולים מומלצים מורי דרך, פעילות באוויר הפתוח. אל תחמיצו השנה את סיור חנוכיות בירושלים, סיור חנוכיות בנחלאות תאריכים, מחירי, הרשמה מוקדמת. טיול מוצלח ובטוח. לא לשכוח להצטייד במצב רוח טוב! בקבוק מים,. בגדים חמים ולהישמע להנחיות המדריכים!