סיור עששיות בחופש הגדול 2022 היכן מתקיים וכמה עולה

סיור עששיות בחופש הגדול 2022 היכן מתקיים וכמה עולה

מצפון עד דרום בחיק הטבע ובפארקים השונים מתקיימים בקית הנוכחי פעילות לילדים ולהורים. אחת המבוקשות מבין הפעילויות הרבות של אטרקציות לחודשים יולי אוגוסט היא סיור עששיות בחופש הגדול 2022 היכן מתקיים וכמה עולה.

סיור עששיות בחופש הגדול 2022 היכן מתקיים וכמה עולה

סיור עששיות בחופש הגדול 2022 היכן מתקיים וכמה עולה

לאן מטיילים היום בערב? סיור עששיות בחופש הגדול 2022

מפארק תמנע בדרום ועד לנאות קדומים ועוד אתרים רבים המציעים אטרקציות לחודשי יולי אוגוסט תוכלו להינות משלל פעילויות בשעות בין ערביים. בין שעת השקיעה לירידת הלילה חיי הטבע משתנים ומראות חדשים ומרתקים נגלים בפני המטיילים.

עוד באתר – פסטיבל כדורים פורחים 2022 בחופש הגדול 

פעם כאשר תנועות הנוער היו יותר מחוברות לטבע קראנו לזה אש לילה. אבל היום ההורים לוקחים יוזמה ונרשמים עם הילדים לסיורים בחיק הטבע. על מה אמליץ לכם הפעם?. טיולים בחיק הטבע עם מנורות ועששיות.

רכבת העמק סיור עם עששיות בחופש הגדול הרשמה ופרטים

המדריך רן שדה ייקח אתכם לסיור מרתק לאורך רכבת העמק. הכוכבים יספקו תאורה ותפאורה ואתם תשמעו סיפורים על רכבת הסטורית ומיוחדת. ועל האנשים המיוחדים שגרו לאורך נחל הקישון ועוד. היכן מטיילים?.  לאור העששיות ונגלה שככל שחשוך יותר האור נהיה משמעותי יותר. לסיכום – חוויה כיפית ומיוחדת. כל משתתף יטייל עם עששית שעובדת על נפט או על חשמל לצורך הסיור. יש כיבוד?. תה צמחים ועוגיות

מתי? מבחר תאריכים בחודש יולי. איך נרשמים?. אתר פאנזינג 

פארק תמנע סיורי עששיות לכל המשפחה 

באתר הפארק תוכלו להירשם לטיולי ערב. את הסיור מוביל מדריך. מה רואים? את פלאי הטבע של הפארק הדרומי.בתום הסיור נגיע לאגם תמנע המואר בתאורת ערב עדינה,
נמלא בקבוקים בחול צבעוני ונשתה תה צמחים.

כמה עולה? מחיר הסיור 69 שח למבוגר. המחיר לילדים בין הגילאים 3-14 עומד על 59 שח. רוצים לחסוך? הזמינו באתר פארק תמנע.

פארק נאות קדומים סיורים עם עששיות קיץ 2022 

לעת ערב ולאור עששיות נצא לסיור עששיות מרתק בשביליו הקסומים של נאות קדומים לעת ערב ולילה. מתי ? במהלך חודשי הקיץ . באיזה תאריכים?. 07/07/2022 הפעילות הראשונה. יולי 2022: ימי ה' בשעה 18:30
אוגוסט 2022: ימי א', ג', ה' בשעה 18:00. כמה זמן? משך הסיור כשעתיים (סה"כ 1.5 ק"מ). למי מתאים? מומלץ מגיל 5.

איפה נמצא פארק נאות קדומים?. חבל מודיעין (5 דק' ממודיעין) עם גישה נוחה, הרבה חניה, אזורי פיקניק מוצלים ועוד.

טיול עששיות וחולות בדיונות שבין חולון לראשון לציון יולי אוגוסט 2022

אם אתם גרים במרכז הארץ בואו לקחת חלק בטיול בין ערביים ובחשיכה. מה עושים?. . הליכה בחשיכה לאור עששיות בסביבה טבעית ופראית. גילוי וזיהוי עקבות בעלי חיים. גלגולים והשתובבויות בדיונות החולות.

האם צריך להביא מנורות מהבית?. עששיות ופנסים לכל הילדים.

מה נלמד בטיול?. חוץ מהחוויה יוצאת הדופן של הטיול, תוכלו להכיר את מארג החי והצומח הייחודי בחולות. קצת היסטוריה אודותל דרך הביטחון שחיברה את ירושלים ויהודה למרכז הארץ. מי המדריך?. אחאב בקר – מורה דרך מוסמך משרד התיירות!.

איפה נרשמים לסיור?. אתר פאנזינג 

לאן מטיילים בלילה?. טיול שקיעה בחוף דור עם גילי דרור 

אם אתם בני הגלאים 4 עד 99 בואו לקחת חלק בטיול שקיעה בחוף דור הציורי בו תפגשו ערכי נוף והיסטוריה, בין היפים והמרתקים בארצנו. המדריכה גילי דרור, מורת דרך מוסמכת תקח אתכם לסיור בחוף דור.
במהלך הפעילות תהנו מהשקיעה, תטפסו על תל דור, תשמעו סיפורי ים, תגלו קונכיות וצדפים שונים ותדליקו את העששית שתאיר לכם את בדרך חזרה. מה המרחק שנלך בטיול? ליכה של סה"כ 2 ק"מ. מתי מסתיים?. כשעה וחצי בחשיכה

מתי מתקיימים הטיולים?. מבחר תאריכים בחודשי החופש הגדול 2022 יולי אוגוסט.

תראו לי איך נרשמים  אתר פאנזינג