סיפורה של שפחה עונה 2 פרק אחרון סיכום העונה

סיפורה של שפחה עונה 2 פרק אחרון סיכום העונה

סיפורה של שפחה עונה 2 פרק אחרון  הנה זה בא ! סיפורה של שפחה עונה 2 פרק אחרון סיכום העונה מביא סוף סוף את האקשן לסדרה. פרק 13 עונה 2 שפחה לצפייה הוא אחד המרתקים שנראו על המסך והוא מכין את הצופים לקראת עונה 3 שפחה.

סיפורה של שפחה עונה 2 פרק אחרון סיכום העונה

סיפורה של שפחה עונה 2 פרק אחרון סיכום העונה צילום מסך YOUTUBE

סיפורה של שפחה עונה 2 פרק אחרון סיכום העונה

על אף כמו מה שנראה כמו חור בעלילה בביקור בקנדה , תושבי רפובליקת גלעד ממשיכים להתנהג כאילו שום דבר לא קורה. אבל במציאות הגלעדית נרקמת ברית מצורעים. מצורעות יותר נכון .

אמילי שהגיעה לבית המפקד Commander Lawrence מבינה שדווקא כאן היא הגיעה לאי של שפיות זמנית במדינת גלעד. מדובר לא רק במפקד בכיר , אלא ככל הנראה לאדם שונה ברקע המפקדים של גלעד.

הבית מרוהט בסגנון מתירני להחריד במושגים של מפקדי גלעד , יש חוברות קומיקס מהימים האחרים , פסלים עם אייקונים סטייל רומא , ציורים מתירניים המתארים את גוף האישה ומפקד שככל הנראה לא ממש מעוניין באמת בשפחה אלא בחברה.

אבל אמילי שכבר אבדה ילד ואיבר חיוני לנשיות , הודות לחוקי מדינת גלעד , לא מתכוונת לוותר. היא נוקטת בצעד קיצוני כלפי הדודה לידיה  ( משחק מצוין של אן דאוד ) וכמו שאנו צפויים לראות פוגעת בה באופן אנוש. 

אמילי מול גון הניגודים בין דמויות סיפורה של שפחה 

אמילי שכבר הייתה בדמות שלגלן היא בדיוק בסקאלה השנייה לזו של שלפרד. היא בפוזיציה של אין לי מה להפסיד . תמות נפשי עם פלישתים. להביל ממנה  (אליזבת' מוס ) בדיוק בצד ההפוך. היא מבינה שיש לה הרבה מה להפסיד והיא מחפשת מוצא. לא את הנקמה חסרת התועלת. 

כח האימהות הוא שמניע את העלילה. לא מהפכת הגרעין של גלעד ולא החיים מחוץ לעיר המפקדים. כח אמא הוא כח דו צדדי שלא מגיע לידי איזון. מצד שאחד נשות המפקדים שואפות לאמהות באמצעים ברוטליים ומצד שני השפחות אמורות להגשים את השאיפה המקודשת לילודה באמצעות הפקרת ילדיהם בידי גלעד. 

בסופו של דבר את עונה 2 פרק 13 שפחה מנצחת  רוח האמהות. כח שאין שני לו בעולם. 

עונה 3 סיפורה של שפחה 

עונה 3 סיפורה של שפחה צריכה להיות ההמשך של עונה 2 מבחינת קצב העלילה. אנו מצפים כעת להתפחות מהירה לא רק בעולם הקטן של מדינת גלעד אלא להתפחות גלובלית. בפרק 11 סיפורה של שפחה שלפרד שומעת ברדיו חדשות על כך שהעולם מתחיל לסגור על רפובליקת גלעד.

סיפורה של שפחה עונה 2 פרק אחרון סיכום העונה ספוילרים צפייה בפרק 13 עונה 2 סיפורה של שפחה והנכות לקראת עונה 3 . כיצד מסתיימת עונה 2 של שפחה מי מנצח בקרב הגדול

סיפורה של שפחה משודר בישראל בערוץ hot hbo , מצולם בעיקר באתרי צילומים בטורונטו קנדה , המילטון, קיימברידג', אוהיו ומופק על ידי רשת HULU