סרטים וסדרות חדשים בנטפליקס

סרטים וסדרות חדשים בנטפליקס המלצות 

צפייה בתכניות סרטים דוקומנטריים וסדרות מתח מעולות הפכו לחלק מה מהשגרה שלנו בבית. הכנו עבורכם רשימה ענקית של המלצות על סרטים וסדרות חדשים בנטפליקס והפעם גם נספר לכם על אפליקציה ואתר לצפייה ישירה חינם לסרטי דוקו מעולים.

סרטים וסדרות חדשים בנטפליקס המלצות

סרטים וסדרות חדשים בנטפליקס המלצות

הליך תקשורתי האם המדיה משפיעה על בתי המשפט 

יש כיום כמה סדרות רלוונטיות מאד למציאות הישראלית. סדרת הדוקו הליך תקשורתי  Trial by Media מנסה לבחון דרך משפטים מפורסים בהיסטוריה המודרנית , עד כמה המדיה העיתונות והחדשות ברשתות החברתיות השפיעו אם בכלל תוצאות המשפטים המפורסמים בהיסטוריה העכשווית.

עכשיו באתר עונה 2 רכבת הקרח לצפייה ישירה 

רכבת הקרח לצפייה ישירה סדרת מדע בדיוני 

סדרה חדשה המזכירה שלא במקרה סרט בשם דומה מ 2013 רק שכאן הקרח נמתח כמו מסטיק. אפוקליפסה המבוססת על אסון טבע שיצרו בני האדם. העולם קופא ואין חיים מחוץ לרכבת שאליה הצליחו לעלות אנשים רגילים שלא היה להם את הכסף לקרונות המפנקים של עשירי עולם. הרכבת נוסעת ברחבי העולם הקפוא ומתפתח עליה המיקרוקוסמוס החברתי המוכר לנו גם בסוף העולם. סדרת מתח מעולה עם הרבה תפניות מפתיעות . מומלץ לצפייה ישירה .

ינואר 2021 ואנחנו כבר בעונה 2. כל החידות של עונה 1 נפתרו אבל כאן כבר יש לנו את וילפורד בכבודו ובעצמו. העונה השנייה היא בבחינת התקווה. כדור הארץ יוצא מקיפאון. כבר לא נורא ללכת מחוץ לרכבת ( זה אנחנו כבר יודעים מהסרט המקורי), ואולי נוסעי הרכבת יגלו לא רק שאפשר לצאת ממנה אלא בעיקר שבעונה 2 רכבת הקרח לצפיהי שיירה, יש עולם שלם בחוץ שמחכה להם.

הפשע האחרון צפייה ישירה the last days of american crime

העולם בכאוס מוחלט. מדינות מחוקקות חוקים דרקוניים ( אקטואלי יותר מתמיד ) ואנחנו מקבלים במתנה סרט מתח מעולה וחדש לצפייה. יום ששי הגיע , הכיבוד מוכן , פופקורן על השולחן והפשע האחרון עומד להתרחש. כמה שזה נראה קרוב למציאות , שימו לב. בעתיד הלא ממש רחוק כמענה מוחלט לפשיעה ארצות הברית נוקטת בצעד שיחסל את הפשע . הממשלה תשדר אות שלא יאפשר למשהו לבצע , בתודעה ובהכרה , פשע או מעשה לא חוקי.  מה שמזכיר לי שעוד מעט תהיה לנו עונה 4 סיפורה של שפחה.

אז רגע לפני שהחגיגה מסתיימת יוצאת לה חבורה שכזאת לשוד האחרון. קאסט שחקנים מעולה הכולל את אדגר ראמירז בתפקיד גרהם בריקקה אנה ברוסטר בתפקיד שלבי דופרי ומייקל פיט המוכר לנו מהסדרה אימפריית הפשע בתפקיד קווין קאש . סרט מעולה לצפייה לבד או יחד עם אהובת לבך. קחו רגע של הפסקה מהחזרי מס שלילי ותיהנו מסרט מומלץ

סרטים וסדרות חדשים בנטפליקס

מה רואים היום סרטים וסדרות חדשים בנטפליקס ראשונים ברשת תרגום עברית המלצות לצפייה ישירה סרטים וסדרות תרגום עברית מובנה סדרות מתח קומדיות ומדע בדיוני על המסך מחיר מנוי בסיס נטפליקס 32.90 שח , מנוי סטנדרטי 46.90 מנוי פרימיום 60.90 ש"ח מעת לעת ישנם מבצעים במסגרת ניתן לרכוש מנוי נטפליקס דרך חברות תוכן כמו פרטנר טיוי או הוט כבלים