עדכונים מבית האח הגדול 2022 הרומן הסודי ההדחה והסרטון החדש

עדכונים מבית האח הגדול 2022 הרומן הסודי ההדחה והסרטון החדש

תעשו את עצמכם מופתעים. באמת חשבתם שייכנסו 17 דיירים חדשים ואלמונים ונקבל עונה יבשה במיוחד. אז זהו שממש לא. על אירועי האח הגדול עכשיו לייב אצלכם בערוץ 26 לצפייה ישירה ובבלוג שלנו. עדכונים מבית האח הגדול 2022 הרומן הסודי ההדחה והסרטון החדש.

המודחת הראשונה מבית האח הגדול – רחל בורטה . איך היא הגיבה ?  "אין לי מושג למה הודחתי, ציפיתי להגיע רחוק יותר". אז נכון שהייתה לה פליטת הפה נגד הדיירת יוצאת לבנון ריוואה ראסלן – שאהובה בבית האח. אבל בגלל זה מדיחים?

ועכשיו קבלו את דיווח טיימליין בבית האח. ומה עוד קורה בבית בתחום הרומנטי? אליאב נמצא בין האקסית טליה עובדיה לבין דיירת נוספת. אז במי הוא ייבחר? . ועוד לא דברנו על משימת הסמארטפון. מישהו רצה חדשות חמות ועדכונים טיימליין האח הגדול. בבקשה. חכו לתוצאות המשימה שחושפת את הכל.

אז כמו שאתם יודעים בבית האח אין רגע של וכל שניה יש פסטיבל. הצופים בערוץ 26 כבר יודעים. עכשיו תורכם לדעת שזה נגמר לא טוב. מה קרה? המריבה בין אליאב לבר מייד אחרי השידור.

הרומן הראשון עדכונים מבית האח הגדול 2022 זוג חדש בבית דניאל ואילנה

אין מראה עיניים כמשמע אוזניים. ולעיניים יש בהחלט מה לראות לסרטון הסודי שדלף לרשת היישר ממיטת הדיירים בבית האח 2022. מסתבר שהאהבה יכולה להגיע מהר מאד שאין ללכת. אולי ההפקה של חתונה ממבא ראשון לצפייה ישירה צריכה ללמוד על זה משהו. וכך קרה אשר קרה ו..זוג חדש בבית דניאל ואילנה.
אז מי כבר התקרב בבית ?

עוד באתר מבצעים 1+1 בכרטיס אשראי 

עדכונים מבית האח הגדול 2022

עדכונים מבית האח הגדול 2022

מדובר בסרטון שהגיע לרשת ובו נראה אילנה טרננקו, אחות של דיאנה, יחד עם דניאל באותה מיטה משוחחים קרוב. הם מדברים על שינה ועל השכמה ועל דברים שבינו לבינה וביניהם. אז אל תחמיצו את הסרטון שדלף מבית האח הגדול. וכמו שדניאל אומר – תעשי מה שבא לך. ומה אתם רוצים לעשות ? בואו להתעדכן בכל מה שחדש בבית וכמובן בהדחה הראשונה שכבר מתבשלת ובטח תהיה מפתיעה.

ואם כל זה לא הספיק לנו אז הנה עוד כמה פרפראות אודות הדיירים.

על הדיירת רחל בורטה פורסם שהיא לא  דיאטנית ולא רשומה באגודת הדיאטניות.

קאזם חלילה לא בקשר עם המשפחה מכפר איקסאל. עם כניסתו לבית האח הם החליטו להתנער ממנו שוב.

ומה קורה עם הסיפור של אופק לוי ? תגובות של חברי ילדות סותרות את הסיפור קורע הלב שלו.

 

מודעות גוגל
והיא אומרת לו  – כיף לי אתך, מה שיהיה יהיה. אז לא פלא שהוא אומר – בא לי לישון אתך.

ועכשיו אנחנו מחכים לעוד סרטונים ולזוגות החדשים של האח הגדול בערוץ 13 לצפייה ישירה. איפה אפשר לראות שידורים חיים של האח?. ערוץ 26 לצפייה ישירה. למעט הפסקות לצורכי פרקים חדשים של האח, אתם מחוברים תמיד וללא הפסקה. אז מה זה שווה אם לא נביא לכם ידיעות ועדכונים מאחורי הקלעים.

צפו בווידאו לקראת שידור ישיר מבית האח הגדול 2022 הרומן הראשון ותנו לסרטון לדבר.

מה יש לראות היום בטלוויזיה נטפליקס ערוץ 13 ערות 12 לוח שידורים 

אהבה ממבט ראשון כבר מאחורינו ומי שמככבת כעת בתור תכנית השידוכים חתונה ממבט ראשון.

יש לכם נטפליקס לצפייה חופשית וללא הגבלה בסרטים וסדרות? אל תוותרו על עונה 3 כנופיות ברמינגהם.

ואצלנו ? סרטונים בלעדיים מאחורי הקלעים ובין הסדינים מבית האח הגדול 2022.