עדכונים מבית האח הגדול 2023 הרומן הסודי ההדחה והסרטון החדש

עדכונים מבית האח הגדול 2023 הרומן הסודי ההדחה והסרטון החדש

תעשו את עצמכם מופתעים. באמת חשבתם שייכנסו 17 דיירים חדשים ואלמונים ונקבל עונה יבשה במיוחד. אז זהו שממש לא. על אירועי האח הגדול עכשיו לייב אצלכם בערוץ 26 לצפייה ישירה ובבלוג שלנו. עדכונים מבית האח הגדול 2023 הרומן הסודי ההדחה והסרטון החדש. עכשיו תחזיקו חדש וגשו לאתר ההצבעות של האח הגדול. מה קורה במוצאי שבת?. הדחה משולשת אחריה יישארו עשרה דיירים בלבד.

יובל מעתוק זכתה באח הגדול 2023 סתיו קצין הגיעה למקום השני

ברכות שנה טובה להורדה 

כיפור 2023 זמני הצום ברכות צום קל וגמר חתימה טובה 

סוכות 2023 אטרקציות חול המועד חג שני סוכות מתי חוזרים ללמוד 

הודחו ליאל ושניר יענקי הגיע למקום השלישי נשארנו עם סתיו ויובל מעתוק

נמשכות ההצבעה

חמישיית הגמר הסופית 2023 הצביעו כעת לדייר שאתם רוצים שיהיה הזכה בגמר האח הגדול 2023
סתיו קצין
יובל מעתוק

מי הדייר שזכה באח הגדול השנה?.
כ 100 ימים שלמים עקבנו אחריהם ועכשיו אפשר להכריז שהזוכה באח הגדול היא הדיירת שכולנו צפינו בה. נכון זה היה מותח, זה היה מרגיז לפעמים אבל אין ספק שזו הייתה עונה מדהימה וזה המקום, רגע לפני שהזוכה באח הגדול 2023 יוצא לביתו עם מיליון שקלים להגיד תודה לכולם!. ומה נותר לנו לעשות?. להמתין להכרזה על תחילת השידורים לאח הגדול 2024.

הצבעות חינם גמר האח הגדול 2023 הצבעה באתר רשת 13

הצבעות חינם גמר האח הגדול 2023 הצבעה באתר רשת 13

מי זכה באח הגדול 2023 משדר הגמר השנה מועמדים

מי זכה באח הגדול 2023 משדר הגמר השנה מועמדים

 

פרק חדש לצפייה ישירה האח הגדול ערוץ 13 שניר וספיר בשיחה מרגשת עם אמא שלהם 

שני המתמודדים לבית בורגיל מהדרום הם ללא ספק בין כוכבי העונה. מדובר באחים ספיר ושניר. הוא נכנס לבית והיא אחריו במהלך שטלטל את מעריצי האח הגדול. מאז זרמו הרבה מים במקלחות בבית האח בנווה אילן, וקבלנו לא מעט מידע על האחים בורגיל והרקע על האירועים שבגללם היחסים ביניהם עלו על שרטון. אבל אתם הריי יודעים, אין בעולם אהבה כמו אהבה של אמא. צפו בווידאו האחים בורגיל שניר וספיר בשיחה מרגשת עם אמא שלהם.

 מי אכל עוגייה מי החריש ולמי לא לא נשאר?.

כל מי שהיה בצבא פגש בחייו אדם שהחריש בלילה צ'ופרים. מדובר באותם אנשים ששומרים לעצמם את הוופלים ואוכלים בשקט מתחת לסדין או שק השינה. חשבתם שבבית האח זה יהיה אחרת?. קבלו את הוויכוח מי אכל עוגייה וכמו בסיפור על סבאת בישלה דייסה – למי לא נשאר.

אמא של סתיו מבקרת בבית איזו פגישה מרגשת

איזו הפתעה לסתיו קצין! אמא שלה מגיעה לבית ואיזה חיבוק מרגש. הבארבי הוורודה כבר חודשיים בבית ועוברת ימים לא קלים. היא מגלה אופי והתמדה שלא היו מביישים אף אחד. והנה בדיוק בזמן משימת המכונה המקולקלת אימא שלה מגיחה ממדרגות בית האח, בהפתעה בלי הכנה. אנחנו התרגשנו. סיימתם להתרגש?. תתחילו להתכונן למודח מספר 10 מבית האח הגדול 2023.

הלב של מי נפתח בבית האח?. יובל מעתוק היא הנשמה של הבית.  עכשיו היא נדרשת להעמיד דיירים להדחה. זה פייר אח גדול?. ככה עושים לדיירת הכי אהובה על הקהל?.

לכן לא פלא שדווקא מולה שניר בורגיל נפתחת, מספרת לה על האכזבות בחיים ואומרת עד כמה הקשר עם אברהם חשוב לה. איך היא מסכמת במילים שלה?.  "אני אומרת לעצמי וואלה זכיתי".

מתי ערב הגמר העונה 2023  מי נכנס לאח הגדול השנה

אם אכן העונה החדשה תתחיל בחודש מאי, אנו צפויים לראות אותה על המסכים במהלך חודשי הקיץ. אז מתי משדר הגמר הגדול?. ככל הנראה לקראת ראש השנה 2023 ורשמו לפניכם את התאריך למשדר הגמר אח גדול 09/09/2023.

עוד באתר גן קופים סרט ישראלי חדש של אבי נשר צפו בווידאו

רשימת המודחים 2023 מי עזב את בית האח רשימת הדחה האח הגדול 2023 הצבעות לאח הגדול בחינם

 1. מאיה גרוסמן
 2. רוי רייניש
 3. עידן גל עוזב את הבית ועולה במדרגות
 4. המודחת הרביעית היא גל קספרס שהייתה אהובה בבית אבל לא קבלה מספיק קולות
 5. אחרי 28  יום גם אלון חובל יצא מהבית ונרשם בתור המודח החמישי
 6. לארה מטודי
 7. ניקול אורי בוטבניק
 8. דנה משה גם היא עלתה במדרגות
 9. ריקי רוטר היא המודחת השמינית מבית האח ואולי היא תזכה גם להדיח את הדירי הבא.
 10. ומי המודח העשירי?.  יאיר שלמה כמכאג׳י
 11. יובל לוי הודחה מהבית לאחר יותר מחודשיים תודה על
 12. שיר צרפתי עזבה את הבית בהדחה המשולשת
 13. אורי נגר הוא המודח ה 13 מבית האח
 14. ועכשיו תעשו את עצמכם  מופתעים – המודח הארבע עשרה מבית האח הוא

מתי נגמר האח הגדול 2023?

גמר האח לצפייה ישירה ברשת 13 בתאריך 10/09/2023 יסיים את העונה. חמישה ימים לאחר מכן כבר נחגוג את ראש השנה העברית החדשה תשפ"ד.

נראה אתכם מדיחים את סתיו הצבא הוורוד מביא מסוק

צפו בווידאו מתוך האח הגדול. אז מה אם סתיו במגדל, אז אם יש כאן ריפונזל. שימו לב לרוח ולנחישות. זה מה שהופך דיירת כמו סתיו לזוכה בגמר האח הגדול 2023. אני צדוק?. ימים יגידו.

נא להתרכז בסלון טיימלין גדוש אירועים ערוץ 26 לצפייה

כמה אפשר להפתיע אחרי יותר מעשר עונות ופורמט מוכר?. אז תקשיבו טוב כי ההפקה כנראה עומדת להכין לנו הפתעה. בינתיים עושה שלום במרומיו. מי רב עם מי בבית?. סתיו פתחה חזית נגד גיא בעוד יובל לוי ועידן מתגברים על המדבר שפקד אותם. ויש גם בשורה חשובה לשוחרי השלום, אתי וגיא התפייסו, לחצו ידיים ונסעו לירושלים. סתם לא באמת נסעו, הם עדיין בבית האח.

רשימת המודחים המעודכנת 2023

הנה רשימה שהיא עדיין ריקה אבל תהיו מודאגים כי עד סוף העונה יהיו כאן לפחות 30 שמות של אנשים שהגיעו, רצו לקחת את המיליון ולא הצליחו.

מודעות גוגלצפו בווידאו החדש שקובע האח הגדול מנצחת בגדול במבחן העוקבים באינסטגרם

טיימליין האח הגדול ההדחה העשירית מתקרבת  

כרמלה דיירים חדשים בדרך לביתם. זהו הסתיימו ימי החסד ועזיבת מתמודדים שלא מעניינים את הצופים. מעכשיו יתחיל, כך נראה, רצף של עזיבות דיירים חזקים. מבין כל הדיירים החדשים נראה שרק ליאל קוצרי, דייר חדש בבית האח ונשמה גדולה, מחזיק בסיכוי אמתי להגיע לגמר האח הגדול 2023.

עוד באתר מבצעים 1+1 בכרטיס אשראי 

מודעות גוגלמה יש לראות היום בטלוויזיה נטפליקס ערוץ 13 ערוץ 12 לוח שידורים 

אהבה ממבט ראשון כבר מאחורינו ומי שמככבת כעת בתור תכנית השידוכים חתונה ממבט ראשון 2023. חתונמי מספקת העונה 7 חתונות בשבעה מקומות שונים, שתי אחיות שהן תאומות זהות שמגיעות לחפש אהבות.