עוד סיפור אחד הווידאו סרט ישראלי חדש מומלץ!

עוד סיפור אחד הווידאו סרט ישראלי חדש מומלץ!

האהבה מסובכת אז למה לא לסבך אותה יותר? כי ממילא מיליוני אנשים לבד ואם כהר שיהיה לפחות מעניין. ומה יותר מעניין מסבך של בגידות ושקרים, יחסים של לתת ולקחת. עכשיו קחו את כל זה, תוסיפו שחקנים מעולים ובימוי של גורי אלפי המוכשר ותקבלו את עוד סיפור אחד הווידאו סרט ישראלי חדש מומלץ! ווידאו בסוף העמוד!

עוד סיפור אחד הווידאו סרט ישראלי חדש מומלץ!

עוד סיפור אחד הווידאו סרט ישראלי חדש מומלץ!

הוא אוהב והיא לא ממש אוהבת ובכלל הסתבכה לה הרכבת

מי שמגיע לתל אביב צעיר ונמרץ ושואף לעבוד כאיש תקשורת יכול לחשוב שהגיע לתפוח הגדול. אבל אחרי כמה שנים כל אחד מבין שזה בעצם תפוח עם חור ומתוכו מבצבצת תולעת שמיר. ואם את עובדת בעיתון ( היום כולם עובדים באתרים כי הפרינט עוד מעט מת….) ואת צריכה לערבב בין המציאות לאמת, את רוקחת לנו סרט ישראלי מומלץ לצפייה ישירה.

אז הנה תקציר העלילה של עוד סיפור אחד של אהבה

ירדן גת (דינה סנדרסון המעולה) היא צעירה מבריקה, כתבת בעיתון גדול, שלא ממש מאמינה באהבה. תישכחו מ me2 או ממשפטי החפצה. זה חצי עולם מטריארכלי. אולי קצת עם סממנים של כתיבה דויטרונומיסטית…אבל עדיין עשוי טוב.

כשהיא בכל זאת מחליטה לצאת לדייט כי מה כבר אפשר לעשות בתל אביב , היא מוצאת את עצמה חושפת את כל הקלפים מול הבחור שיושב מולה (גורי אלפי שכל מה שהוא עושה אני מייד רואה).

דייטים וסיפור אהבה בעיר הגדולה

ואז העלילה מקבלת  תפנית- היא מספרת לו על התקופה שבה שכבה עם הבוס הנשוי שלה (ליאור אשכנזי משפתח עם השנים), והרסה לחבר הרווק והרומנטיקן שלה (מעיין בלום) את החיים.

דינה שהיא שולחת אותו לצאת כל יום עם אישה אחרת במשך חודש שלם, רק כדי להוציא מזה כתבה משפילה בעיתון. אבל התוכניות שלה משתבשות כש"שפן הניסוי" שלה מתאהב על אמת בבחורה הכי לא צפויה (דניאל גל). אז האם מישהו כאן ימצא בסוף אהבת אמת? כל התשובות בקומדיה הרומנטית החדשה בבימויו של גורי אלפי.

צפו בווידאו המלא של עוד סיפור אחד סרט ישראלי מומלץ