ערוץ ההיסטוריה אוצר האי המקולל עונה 6

ערוץ ההיסטוריה אוצר האי המקולל עונה 6

עכשיו זהב כבר ידוע ! ערוץ ההיסטוריה אוצר האי המקולל עונה 6 חוזרת לעונה חדשה בתאריך  13/11/2018 ואנחנו דרוכים ומוכנים. בקבוצת הפייסבוק ‏‎Rick Lagina Fans כבר שחררו כמה רמזים על הזהב שמצא הצוות באי ובהחלט יש למצה לצפות

עדכון : העונה השביעית של אוצר האי המקולל 

הנה זה בא וכמה שאני המתנתי להכרזה הזו ! אז הנה ערוץ ההיסטוריה הכריז באופן רשמי שהעונה השביעית של אוצר האי המקולל מתחילה ב 05/11/2019 זה יוצא ביום שלישי ואני במתח כבר עכשיו מה בדיוק יתגלה על האי .

"<yoastmark

ערוץ ההיסטוריה אוצר האי המקולל עונה 6

העונה חמישית של אוצר האי המקולל כמו כלו שלפניה לא הביאה חדשות גדולות בכל מה שקשור לאוצר הגדול של אי האלונים . הרבה פרטים קטנים וחשובים , כמה תגליות בהחלט מעניינות , אבל האוצר הגדול אשר לשמו שופכים כם מליונים טרם התגלה. 

ריק לגינה ומרטי לגינה מגשימים חלום ילדות 

עבור האחים לגינה , ריק ומרטי , חיפוש האוצר הוא הגשמת חלום ילדות. שני האחים ממישגן ארצות הברית Michigan מרחק 24  שעות נסיעה מביתם קראו על האוצר המקולל בילדותם. כאשר בגרו נכנסו כשותפים לחברת טיולים באי ומאז הכל היסטוריה 

היסטוריה מרתקת שהחלה בעקבות תגלית שאיש לא תעד. מדובר על תגלית מוזרה שהייתה יכולה להישכח בקלות בין דפי ההיסטוריה , אבל חלומות ורומנטיקה , כסף זהב ואוצרות לא נעלמים כך סתם. 

התגלה אוצר על האי המקולל עונה 6 רמזים  היסטוריה

התגלה אוצר על האי המקולל עונה 6 רמזים  היסטוריה

בשנת 1795 הנער דניאל מק'גיניס ראה עץ גדול , מעל מפרץ סמית המיסתורי . מהעץ השתלשלה גלגלת מעל מה שנראה כמו בור חפור באדמה .

בימים בהם לא היו זורקים כלום לפח , בטח לא באי נידח המשמש מקום להסתרת אוצרות של שודדי ים , זו התחלה של החיפוש אחר האוצר הגדול בהיסטוריה. 

אוצרות חדשים בעונה 6 האי המקולל ערוץ ההיסטוריה 

עכשיו זה רשמי ! אוצר של של זהב התגלה על האי המקולל ואנו צפויים לראות אותו בעונה החדשה  The Curse of Oak Island . בסרטו שהופץ בפייסבוק וביו טיוב מאשר מרטי לגינה , האח הפסימי מבין השניים והמוח הקודח מאחורי מפעל הקידוחים באי שהתגלה זהב על האי.

כעת , ערוץ ההיסטוריה אוצר האי המקולל עונה7 תגליות חדשות על אי האלונים האחים לגינה מאשרים מציאת זהב על האי לאחר שבור הכסף נחשף במלואו לאחר סדרת קידוחים על האי באמצעות טכנולוגיות חדישת.