ערוץ ההיסטוריה האוצר המקולל 2020 עדכונים

ערוץ ההיסטוריה האוצר המקולל 2020 עדכונים

פרק 9 עונה 7  eye for an eye הוא המרתק ביותר מאז העונה הראשונה. ערוץ ההיסטוריה האוצר המקולל 2020 עדכונים על תגליות אוצרות והאחים שמחפשים זהב ופתרון לתעלומה על חופי קנדה.

אם שמתם לב ואתם עוקבים אחרי ערוץ ההיסטוריה לצפייה ישירה אז כעת זה ברור.  כבר לא מדברים על איתור אוצר על בעיקר על פתרון תעלומה. העונה החדשה של Oak Island היא מה שחיכנו לו לאורך שנים של כמעט והתגלה.

אם יש משהו שיותר מכל מאפיין את העונה הנוכחית זה הריאליזם.

ערוץ ההיסטוריה האוצר המקולל 2020 עדכונים

ערוץ ההיסטוריה האוצר המקולל 2020 עדכונים

אוצר האי המקולל צפייה ישירה ערוץ ההיסטוריה 

עונה 7 אוצר האי המקולל בכיכובם של מרטי לגינה ריק לגינה וצוות החיפוש על האי פורץ כל גבול בחיפוש. הם הבינו שביצה במרכז האי היא מעשה ידי אדם כפי שחזה פרד נולן הוותיק ובין הביצה לבור הכסף יש תעלות הצפה שאמורות להגן על האוצר באי.

אז מה היה לנו עד עכשיו ?

  • התברר שהביצה היא הסוללה או קיר המים שמזינים את הבאר הארטזית שיוצרת הצפות ב money pit
  • יותר מתמיד הצוות קרוב לגילוי מיקומו האמיתי של money pit
  • התעלומה רק התעצמה עם מבני העץ המוזרים בסמית קוב
  • כמו בקשר גורדי , כל רמז רק מגדיל את התעלומה . אני לא יכול עדייו שלפוט אם מדובר בעריכה טובה , אך בהחלט יש לי תחושה שהאחים ריק ומרטי קרובים מאי פעם לפתרון החידה של אי האלונים.
  • גארי דרייטון הוא כוכב הסדרה . הוא לא רק מגלה ממצאים חשובים אלא גם יודע להעריך את ערכם מייד בעת התגלית.
Rosslyn Chapel כנסיית רוזלין סקוטלנד

Rosslyn Chapel כנסיית רוזלין סקוטלנד

חוזרים לאוצרות הטמפלרים

לאחר שבסוך העונה הקודמת עלתה תאורייה לפיה האוצר קשור למלחמת האזרחים של USA . בעונה הזו אנו חוזרים לנרטיב של אוצר טמפלרי.

יש לכל מי שהנושא מעניין אותו סיבות טובות לתמוך בתיאוריה הזו. לפני מספר שנים בקרתי בסקוטלנד. המקום הראשון אליו נעשנו היה כנסיית רוזלין.

אתם מכירים אותה מהסרט מלאכים ושדים. במציאות זה מקום צנוע בהרבה. קטן. צר מידות. ובניגוד לגודל הפיזי , היא משאירה בך חותם. מיסתורין ופחד. הרגשה שמשהו מאד חשוב התרחש שם. אבל עדיף שלא תגלה.

עיטורי התירס על קירות rosslyn chapel מחזירות אותי לצלב העורפת שגארי דרייטון גילה בסוך עונה 5.

ממצאים מנוגדים למקום הימצאם. תירס בסקוטלנד , צלב עופרת על חופי הנובה סקוטיה. יש לי הרגשה טובה שפתרון תעלומת אוק איילנד קרובה מתמיד . 2020 זו השנה שלנו ! לפי האסטרולוגיה הסינית זו שנת העכברוש. הוא אחד שיודע לחפש ולמצוא !