פאודה עונה 3 צפייה ישירה ספויילרים

פאודה עונה 3 צפייה ישירה ספויילרים

אחת הדרכים הנפוצות להגיע לאדם רב השפעה היא באמצעות בני משפחתו. כוחות הביטחון של ישראל כבר פעלו בשיטה זו מספר פעמים ולשם הולכת העונה השלישית של הסדרה הכי חשובה שיצאה מכאן. פאודה עונה 3 צפייה ישירה ספויילרים שעולה ב 26/12/2019 מכינה לנו המון הפתעות יחסי אב ובנו והמון אקשן שבטח קורה גם במציאות .

פאודה עונה 3 צפייה ישירה ספויילרים

פאודה עונה 3 צפייה ישירה ספויילרים צילום WESAVE © הנסיך האדום ומפקדת האב

דורון קביליו עובר לפאודה עזה

לאחר שתי עונות ביהודה ושומרון פאודה עוברת לרצועת עזה. שם הכל יותר מסובך. לישראל אין נוכחות ברצועה. לעזתים ניב שונה מאשר ליהודה ושומרון והשפה קצת אחרת. מספיק להביט על הסצנה בה צחי לוי נכשל בלשונו בחדר המעצר בסדרה פאודה עונה 2 על מנת להבין את האתגרים במציאות ובעונה החדשה של פאודה.

ללא ספק מדובר בסדרה הישראלית הכי חשובה שיצאה מבית היוצר הישראלי. את פאודה עונה 1 ופרקים מלאים של פאודה עונה 2 אפשר לראות בנטפליקס ישראל. בעונה החדשה של פאודה החברים עוברים לעזה. דורון קביליו הוא מאמן איגרוף של לא אחר מבנו של מנהיג חמאס שהשתחרר אחרי 20 שנה בכלא הישראלי ומכאן הכל כבר יותר מסובך.

מרינה מקסימיליאן בלומין מצטרפת לצוות השחקנים של פאודה מה שמבטיח עליית מדרגה גם בצוות השחקנים.

היסטוריה של בנים ממשיכים

לארגונים השחרור הפלסטינים יש היסטוריה של בנים ממשיכים. חלק מהם בחרו לעבור צד וכמו בסדרה פאודה עונה 3 הם כבר חלק מההיסטוריה. משניים בולטים אי אפשר להתעלם וחייב להזכיר אותם לפני התחלת הסדרה בערות yes לצפייה ישירה.

הנסיך האדום והנסיך הירוק הבנים של 

הנסיך האדום הוא בנו של עלי חסן סלאמה. מפקדת האב ששמו נקשר במלחמת העצמאות , בסיפור מגילות ים המלח ובקשר עם השילטון הגרמני עדיין עומדת על תילה בין ראשון לציון לשדות הנטושים של רמלה. זכר למאבק שהצמיח את הבן שלו , הנסיך האדום .

הנסיך הירוק הוא כבר בן זמננו. Mosab Hassan Yousef מסעב חסן יוסף , בנו של בכיר חמאס שחצה את הקווים לפני כעשור והפך למשתף פעולה עם השב”כ. סיפור ידוע בכל העולם הודות לסרט תיעודי וספר שנכתב עליו. עכשיו בפאודה הולכים צעד אחד קדימה ולוקחים את מוטיב האב ובן לרצועת עזה.

פאודה עונה 3 צפייה ישירה בכל הפרקים החדשים של הסדרה עם הסברים ספויילרים והסיפורים שיעשו לכם את העונה השלישית של פאודה הרבה יותר מעניינת ומותחת