פארק קרסו חנוכה 2022 פעילויות אטרקציות בבאר שבע

פארק קרסו חנוכה 2022 פעילויות אטרקציות בבאר שבע

מה אתם עושים בחג החנוכה הקרוב?. מחפשים פעילות משפחתית בדרום?. הפעם נמליץ לכם על פארק קרסו חנוכה 2022 פעילויות אטרקציות בבאר שבע.

מה עושים עם הילדים פארק קרסו חנוכה 2022 פעילויות בבאר שבע

לכבוד חג החנוכה השנה. מה עושים בדרום?. בפארק קרסו למדע תוצג תערוכת חנוכיות מרשימה של 60 חנוכיות מכל רחבי העולם.

מהיכן האוסף?. החנוכיות אשר נאספו על ידי בני הזוג דרורה ופנחס זכאי ז"ל לאורך השנים. החנוכייה הראשונה באוסף מגיעה מפולין והיא זאת שהחלה את תהליך האיסוף העצום של החנוכיות עד עצם היום הזה. תערוכה ייחודית זו מאפשרת לצופים לצאת למסע בחיי העם היהודי בישראל ובתפוצות, להתוודע לגלגוליה של החנוכייה במרוצת הדורות, לגלות את תפקידיה השונים של החנוכייה במסורת היהודית ולהעמיק את ההיכרות עם חג החנוכה ומנהגיו.

המלצות לחופשת חנוכה פארק נאות קדומים חנוכה 2022

פארק קרסו חנוכה 2022 פעילויות אטרקציות בבאר שבע

פארק קרסו חנוכה 2022 פעילויות אטרקציות בבאר שבע

תערוכת חנוכיות בבאר שבע – מה הסיפור של החנוכייה?. 

לכל חנוכייה יש סיפור יחיד ומיוחד העומד מאחוריה, הגדלים השונים, העיצוב השונה, החומרים שמהם עשויה כל חנוכייה – מרתקים את המתבונן.

לא רק אביזר להדלקת נרות. מסתבר שהיא מסבה ליוצא למסע הכרות עם החוויה וההנאה שבאספנות ולמשמעותן של החנוכיות בהוויה היהודית.

משאבים רבים הושקעו בחקר המוצא של החנוכיות המוצגות בתערוכה. החנוכיות שוחזרו למראן הזוהר והמרשים, כפי שהיו במקורן. כל אלו מקנים לחנוכיות המוצגות ערך היסטורי ורגשי רב. בתערוכה יוצגו שלל חנוכיות כגון: חנוכיות לבתי כנסת ולבית היהודי, חנוכיות ממרחב התרבות האסלאמית, חנוכיות מהולנד, חנוכיות מדמשק, חנוכיות מארצות אירופה, חנוכיות בסגנון ישראלי, חנוכיות אומנותיות, חנוכיות מסע ועוד.

פעילות משפחתית קרסו למדע באר שבע שעות פעילות בחנוכה 2022

בפארק קרסו למדע חוגגים את חג החנוכה עם מגוון אירועים, הפעלות, מופעים, תערוכת חנוכיות ועוד שלל הפתעות ומבטיחים לקהל הרחב חוויה בלתי נשכחת לכל המשפחה עם ערך מוסף של למידה, עשייה ויצירה. אירועי "חנוקרסו".

באיזה תאריכים?. בין התאריכים 19-26 בדצמבר.

שעות הפתיחה בחופשה?. כל ימות השבוע בין השעות 10:00-17:00 (ימי שלישי 10:00-19:00), והם מיועדים לכל המשפחה.