פולין ורשה אטרקציות שחובה לראות

פולין ורשה אטרקציות שחובה לראות

יצאנו לחפש את האטרקציות המרכזיות בבירת פולין. המקומות המיוחדים של וורשה בכתבה מיוחדת. כל המקומות השווים בעיר עם המלצות למשפחות עם ילדים בטיול לפולין. פולין ורשה אטרקציות שחובה לראות במדינה אליה מגיעים עם טיסות זולות לפולין

בסוף העמוד ניתן להוריד את מדריך כיס לוורשה להדפסה ולטלפון נייד 

הרבה יותר משופינג בוורשה 

בירת פולין ידועה בזכות אתרי הקניות שלה. ישראלים שמגיעים לעיר אוהבים לנחות לתוך הקניון הראשי ומרכזי הקניות במרכז העיר . חנויות כמו H&M או C&A מציעות לא מעט פריטי אופנה במחירים טובים לתייר הישראלי. במקביל יש לא מעט חנויות לאורך השדרה הראשית עם פריטים מיוחדים שלא ניתן למצוא ברשתות האופנה.

פולין ורשה אטרקציות שחובה לראות

פולין ורשה אטרקציות שחובה לראות

המתנה של סטאלין הבניין המרכזי

מה עושה שליט ברית המועצות על מנת לקרב את בני העם הפולני אליו ? בונה להם מגדל בסגנוטן גוטי בלב העיר. הרבה אגדות נרקמו סביב הבנייה של המגדל הראשי של ורשה, הנקרא בפי הפולנים - המתנה של סטאלין. רובם מתעבים אותו כיום והוא זכר לימי השלטון הקומוניסטי במדינה.

אם נתעלם לרגע מההיסטוריה , זו אחת האטרקציות התיירותיות היפות של וורשה. ניתן להגיע במעלית לראש הבניין לתצפית פנורמית על העיר ועל האזור כולו. מומלץ ביותר לתייר שמגיע לעיר. המבט הפנורמי על העיר ועל סביבתה משנה לנו כתיירים את התפיסה הגאוגרפית לגבי המקום בו אנו מטיילים ומעניקה מימד חוויתי נוסף וחשוב.

מתחת לבניין שאי אפשר לפספס פועלים מוזיאונים מוצגות תערוכות ופועל התיאטרון הלאומי של פולין. מ ומלץ לבקר גם שם ולהתרשם מהמבנה המרשים , הפסלים והגנים הסמוכים.

רק חמש דקות הליכה מהקניון המרכזי  , טרסת הזהב zlote tarasy mall  המשמש כזירת השופינג המרכזית בוורשה.

טיסות זולות לפולין בכל השנה

הישראלים אוהבים לטוס בזול. לוקחים טרולי כלול במחיר, שוכרים בית מלון מומלץ במרכז ורשה עם בוקינג ואחר שלוש וחצי שעות טיסה מנמל תעופה בן גוריון מצטרפים למושבה הישראלית בשדרות המרכזות של ורשה. כמה עולה טיסה לפולין ? תלוי בתקופה. לא מעט אתרי טיסות זולים מציעים השוואת מחירים באמצעות compare flights
ואתם יכולים למיין את הטיסות או לצפות בטיסות נבחרות לפי החלטה שלכם.

קווי רכבת ותחבורה ציבורית בוורשה 

מחירי המוניות בבירת פולין מאד נוחים. על נסיעה ממרכז העיר ללב העיר העתיקה תשלמו משהו כמו 15 שח . רצוי לסכם על מחיר פיקס לפני תחילת הנסיעה. קווי הרכבת ( טראם ) זולים אף יותר ועבור נסיעה של עד 20 דקות תשלמו כ 3 שח. ניתן לרכוש כרטיסי נסיעה לרכבת בוורשה בעמדות התשלום בתחנות או בתוך הרכבת עצמה. אם רכשתם כרטיס נסיעה בתוך הרכבת אין צורך לבצע אקטיבציה של הכרטיס.

ורשה כרטיסים לרכבת

ורשה כרטיסים לרכבת צילום WESAVE ©

מדריך כיס להורדה והדפסה המקומות הכי טובים בוורשה  

ניתן להוריד מדריך כיס או להדפיס אותו לקרוא או ללמוד על המקומות הטובים ביותר בוורשה ולא לבזבז זמן יקר על חיפוש אטרקציות בוורשה בירת פולין . לאחר התשלום המדריך יורד באופן אוטומטי ואתם יכולים להדפיס אותו או להוריד אותו לטלפון הנייד ולהיות תמיד מחוברים לכל המידע הכי חשוב בוורשה .

להורדה לחצו על פקד checkout

ILS 5.00 – רכישה