פורים 2020 חופשות ותחפושות חדשות

פורים 2020 חופשת בתי ספר וגני ילדים תחפושות חדשות 

פורים 2020 תאריך חג פורים 

השנה פורים מזמן לנו חושה של 3 ימים במהלך אמצע השבוע . החופש מתחיל ביום שני 09/03/2020 עד יום רביעי 11/03/2020 חוזרים ללימודים ביום חמישי 12/03/2020 בגני הילדים ובכל מערכת החינוך. סבלנות עוד מעט חופשת פסח. 

תחפושות ייחודיות שאין באף מקום‏

כמו בכל שנה אנו מחפשים תחפושות ייחודיות וגם השנה אנו נחפש תחפושות מקוריות לפורים 2018 והנה לפניכם רעיונות תחפושות פורים לילדים ולמבוגרים. אז מה הופך תחפושת למקורית ורלוונטית ? זוהי כמובן המקוריות , ההשקעה במשהו ייחודי , לא בהכרח השקעה כספית , היצירתיות ובעיקר הרלוונטיות לזמן הנוכחי.

תחפושות מקוריות לשנת 2020 כללי זהירות תחפושות באינטרנט 

מפתה מאד להזמין תחפושת זולה באינטרנט אומנם חשוב לחסוך אך אבל חשוב לזכור להזמין תחפושת שעומדת בתקני כיבוי אש ובטיחות ולבחור תחפושת מחומרים בטיחותיים שנושאים תו תקן מינימלי  

כללי זהירות תחפושות באינטרנט 
תחפושות לילדים בזול  תחפושות זולות לילדים איביי תחפושות לילדים

כמו תמיד האינטרנט הוא הכי זול ואתרים כגון אליאקספרס או אי ביי מציעים תחפושות במחיר נמוך ביחס לישראל וגם משלוח חינם. אבל קחו בחשבון שעל מנת להזמין תחפושת לפורים , שתגיע בזמן ובמידה הנכונה יש להזמין  מראש תחפושת באינטרנט. כיום כאשר רשתות השיווק מוכרות תחפושות לפורים 2020 במחיר של כ 50 ש"ח לתחפושת שנעשה בה שימוש ליומיים כדאי לבדוק היטב כמה באמת כדאי לנו להזמין באינטרנט שלא לדבר על הסיכון בכך שהתחפושת לא תתאים לילד.. גם מומחים עבור עלי אקספרס קניות באינטרנט אשר מכירים היטב את אל אקספרס אתר קניות ספקנים באשר לרכישת תחפושות באינטרנט כאשר ניתן למצוא תחפושות זולות יחסית בישראל באתר aliexpress מצאנו תחפושת שלגיה במחיר 13.50 דולר כולל משלוח חינם ומשם המחירים התחילו לעלות. חומר למחשבה !

תחפושת ספיידרמן לילדים

ניתן לרכוש במחיר של כ 50 ש"ח לתחפושת בסיסית במרבית החנויות המתמחות . גם כאן חשוב להקפיד על תקני בטיחות . אבירים נלווים ויפור איכותי שאינו מזיק לעור יסייעו להפוך את התחפושת לזיכרון נעים.

תחפושות מפחידות לילדים custumes for boys

אמזון בעברית תחפושות לילדים . ניתן להזמין תחפושות מהארץ באמצעות שילוח מקומי או באמצעות שילוח בינלאומי . באתר תוכלו למצוא תחפושות מיצרנים מובילים בחרבי העולם. נכון זה לא כמו ללכת למדוד תחפושת בדיזינגוף סנטר ולקנות עוד משהו כייפי על הדרך אבל זו בהחלט צרכנות נבונה ככל שניתן לחסוך מבצעים על תחפושות בפורים.

 

מזמינים לכם תחפושת - ספרו לנו איזו תחפושת אתם מחפשים עבור פורים 2020 ואנו נרכוש עבורכם את התחפושת באתר אלי אקספרס . השירות בתשלום  

השאירו פרטים ליועץ מקצועי לקניות ברשת וספרו לנו מה תרצו שנמצא עבורכם באתרי הקניות
* indicates required field

פורים מדריך תחפושות מיוחדות , תחפושות מקוריות ותחפושות לילדים כיצד לרכוש תחפושות זולות לפורים , כיצד ליצור תחפושת מקורית השוואת מחירי תחפושות פורים