פסטיבל הולגאב 2021 ירושלים תאריכים מופעים המלצות

פסטיבל הולגאב 2021 ירושלים תאריכים מופעים המלצות 

אחת לשנה נערך בירושלים פסטיבל שממלא אותי התרגשות וגאווה גדולה. עשרות יוצרים בני העדה האתיופית מעלים מופעים במסגרת פסטיבל הולגאב 2021 ירושלים שהנושא המשותף לכולם הוא יצירה ישראלית-אתיופית. בכתבה זו מופעים מומלצים ותאריכים של הפסטיבל לשנה זו.

פסטיבל הולגאב 2021 ירושלים

פסטיבל הולגאב 2021 ירושלים

היכן נערך פסטיבל מוזיקה אתיופית ישראלית ? מי משתתף איזה מופעים?

בית הקונפדרציה גאה להציג את פסטיבל הולגאב ה-12 ליצירה ישראלית-אתיופית , שחוזר השנה עם עשרה מופעי מוזיקה, מחול ותיאטרון מיוחדים לפסטיבל. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו ולהגיע לירושלים בין ה22/12/2021 עד 29/12/2021.

עוד באתר – מגזין תרבות המלצות 

רשימת מופעים מאסתר רדא ועד דגה פדר ולהקת ביתא

, לצפות במפגש פסגה של אסתר רדא, אבבה דסה והוואן מששה. וישנו גם מופע מחווה לבכיר האמנים אבטה בריהון. הרשימה המפוארת כוללתאת גילי יאלו, עדן דרסו וטדי נגוסה במסע מוזיקלי מחשמל מהרי גונדר לרחובות ישראל.

ראפ מקפיץ עם DJ גנטו, איילו, AG וחני מסלה, להקת טספה, גראונד הייטס מארחים את איילה אינגדשט, אושי מסלה מארחת את יוסי פיין, מופעי מחול של סמרט היילו ואביתר סעיד, דגה פדר ולהקת ביתא והצגה חדשה של להקת תיאטרון הולגאב.
מחכים לכם בירושלים עם פסטיבל שאסור להחמיץ!

המומלצים שלי בפסטיבל ולגאב 2021 בירושלים 

לא נחמדה לקשר רציני – הצגת יחיד קומית. במרכז המופע אישה. היא מנסה לפתוח פרק ב' בחייה, ובדרך יורדת על עצמה, על הקהילה ועל המדינה. תאריך: רביעי, 22.12.21 שעה: 09:30 מיקום: בית הקונפדרציה מחיר כרטיס: 40 ש"ח

מופע פתיחה אסתר רדא, הוואן מששה ואבבה דסה שלוש נשים "סטנת"

הרכב הכולל את אסתר רדא, מי שפרצה בסערה אל במות הפסטיבלים בעולם. אבבה דסה, זמרת יוצרת, והוואן מששה, סולנית להקת גראונד הייטס, במופע המביט אל מורשת העבר וצועד קדימה אל העתיד.

"סטנת" פירושו נשיות באמהרית, והמופע יציג את ההשפעות המוזיקליות של שלוש נשים יוצרות, ילידות הארץ ממוצא אתיופי.

מבחינתי, כמי שמסקר את חיי התרבות הישראלית מזה שנים, אני רואה במופע הזה אבן דרך חשובה במוזיקה ובחיי היום יום. התברכנו ביוצרים בני העדה האתיופית ובכלל. המופע המומלץ של הפסטיבל ייערך ביום רביעי, 22.12.21 שעה: 21:00. היכם עולה המופע המרכזי? אולם רבקה קראון, תיאטרון ירושלים מחיר כרטיס: 100 ש"ח

 

לרכישת כרטיסים בטלפון: בימות – 6226*