פסטיבל ערד 2022 מופעים תאריכים כרטיסים מקומות לינה האתר המרכזי

פסטיבל ערד 2022 מופעים תאריכים כרטיסים מקומות לינה האתר המרכזי

הכינו את הגרון ומחיאות הכפיים. פסטיבל הזמר העברי חוזר ובגדול. מה קורה בנגב?. פסטיבל ערד 2022 מופעים תאריכים כרטיסים מקומות לינה האתר המרכזי.

פסטיבל ערד 2022 מופעים תאריכים כרטיסים מקומות לינה האתר המרכזי

פסטיבל ערד 2022 מופעים תאריכים כרטיסים מקומות לינה האתר המרכזי

תאריכים מתי מתקיים פסטיבל ערד 2022 מופעים

הפסטיבל העיר ערד חוזר השנה ויתקיים השנה במשך 4 ימים. מתי? 22/08/2022 עד 25/8/2022. ומה עם קצת נוסטלגיה?. הפסטיבל המתקיים זו הפעם ה-39 מציע מגוון רחב של מופעי מוזיקה תחת כיפת השמיים ובאתרים שונים ברחבי העיר.

עוד באתר  – פסטיבל חוצות היוצר 2022 בירושלים 

איזה מופעים יש השנה בפסטיבל? 

השנה הפסטיבל צפוי לארח שורת אמנים מובילים, ביניהם ותיקי המוזיקה העברית והישראלית לצד מוזיקאים ויוצרים שנמצאים בלב המיינסטרים. יחד עם אלו, מתוכננות לעלות הפקות מקור בלעדיות ומופעי מחווה לסמלי התרבות שעיצבו את המוזיקה הישראלית. אז בואו נראה ומי מופיע ומתי.

מירי תשירי מופע מוסיקלי לילדים ולכל המשפחה – 22/08/2022

חביבת הילדים במופע חברים טובים על כל השירים הכי אהובים.

אמני ערד מארחים את עוזי פוקס במחווה לאריק אינשטיין

יצאנו אט, אני ואתה, שביר, עוף גוזל ועוד ועוד מיטב הקלאסיקה.

עידן עמדי עידן עמדי 22/08/2022

עשור אחרי שפרץ ב"כוכב נולד", זכה בתואר זמר השנה, שירי שנה, ובעיקר אחד הזמרים האהובים והמושמעים בישראל. קבלו את עידן עמדי שחוגג את הקריירה  והלהיטים שלו במופע ענק בפסטיבל ערד.

מילה טובה 23/08/2022

מופע מוסיקלי לילדים ולמשפח המילה טובה- מופע מוסיקלי לילדים ולמשפחה – מסע אל חוויה מיוחדת ומהנה בה תגלו עד כמה חשוב לדעת לכתוב ולקרוא.

ערב מחווה לזוהר ארגוב מלך המוזיקה המזרחית 23/08/2022

הפקה מקורית מחוה לזהר ארגוב הפקה מקורית מחוה לזהר ארגוב – בהשתתפות גילי ארגוב, עידן יניב ורון שובל זוהר ארגוב. מבחינתי ההפתעה והמופע המסקרן של השנה בפסטיבל ה -39. אם תרצו אולי גם זוג של צדק היסטורי.

הכל עובר חביבי ורמי קליינשטיין הלהקה 23/08/2022

הפקה מקורית שניים במחיר אחד -הכל עובר חביבי ורמי קליינשטיין הלהקה – "הכל עובר חביבי" הלהקה המיתולוגית במופע משותף בו הם שרים יחד. מופע מסקרן המשלב סגנונות שונים. אם תשאלו אותי, על כל במה אליה עולה רמי הולך לקרות משהו מעניין.

מופע הוקרה ליורם טהר לב האיש בעל אלף הפיזמונים 24/08/2022

העיר ערד אולי היא המקום הכי רחוק מההר הירוק תמיד. אבל במופע את אני והרוח שכולו מחווה ליורם טהר לב אתם כבר תשכחו את מראות המדבר. משתתפים: דלית כהנא, אלעד שודלר, יונתן מילר, ליאון חביב, עופר כץ ואבי חן. ומי בתפקיד אומן אורח?. יהודה אליאס הסולן ששר את קום והתהלך בארץ. השיר ששלח אותי לעשרות טיולים והפך לנכס צאן ברזל. במילה אחת – מומלץ. היכן המופע. רובע האמנים ערד.

מופע משותף רביב כנר מארח את מוקי 24/08/2022

רביב כנר מארח את מוקי – רביב כנר, איש השנה, זמר השנה ופריצת השנה במוזיקה לשנת 2021 מארח את מוקי הזמר האהוב. ילד של אבא הולך לפגוש את הסיפור הזה. איפה ההופעה?. אמפי ראשונים (קריית האמנים).

באגיס הלהקה שתיתן לכם כנפיים 25/08/2022

איפה המופע?. ספרייה עירונית ע"ש עמוס עוז.

אברהם טל ושוטי הנבואה 25/08/2022

קול גלגל מגיע לערד. שוטי הנבואה 1994 – בתקופה שלפעמים יש תחושה של כאוס וחוסר שליטה. עם הרכב חדש ומרענן, עיבודים מחודשים ומפתיעים, במופע אנרגטי מלא בגרוב האופייני להם, הם בהחלט משאירים לנו טעם אופטימי שהכל קורה לטובה.

שלומי שבת מארח את נרקיס 25/08/2022

מפגש של נשמה. שלומי שבת מארח את נרקיס – שלומי שבת, זמר הנשמה של ישראל, במופע מרהיב, בו משלב שלומי שבת אירוח של זמרת הנשמה נרקיס. מפגש מוזקילי מרתק.

טלפון של הפסטיבל בערד

איך יוצרים קשר עם הנהלת הפסטיבל ומה בנוגע לרכישת כרטיסים?. מחלקת אירועים בעיריית ערד 089951776.

אז למה אני כל כך מתלהב לכתוב לכם על פסטיבל ערד השנה?. אולי זה בגלל שהוא תמיד מביא איתו הרוח המיוחדת של הזמר העברי. של ישראל של פעם. ולמה אני מתגעגע?. לתרמיל הטיולים שהייתי נושא לעיר הדרומית, להופעות הגדולות ובעיקר להופעות המיוחדות. למה זה עושה טוב על הלב?. כי נראה לי שהשנה האווירה המיוחדת הזו חוזרת לנגב.