פסטיבל פסלים חיים רחובות 2022 תאריכים שעות פעילות

פסטיבל פסלים חיים רחובות 2022 תאריכים שעות פעילות  

יש להתעדכן בפרטים ועדכונים בהתאם למצב. מגזין תרבות ופנאי מביא לכם את פעילויות  אטרקציות לילדים. מה עושים עם הילדים בחופש הגדול השנה. פסטיבל פסלים חיים רחובות 2022 תאריכים שעות פעילות.

פסטיבל פסלים חיים רחובות 2022 תאריכים שעות פעילות

פסטיבל פסלים חיים רחובות 2022 תאריכים שעות פעילות

התאריכים והמופעם פסטיבל פסלים חיים רחובות 2022 תאריכים שעות פעילות מתי מתקיים ? 

הפסלים מתעוררים לחיים: פסטיבל רחובות הבינלאומי ה-11 לפסלים חיים. מתי זה קורה ?  7-5 ביולי 2022, בין השעות 22:00-18:00, ברח' יעקב, הכניסה חופשית.

מה מחכה לכם השנה בפסטיבל שחוזר ובגדול לאחר שנתיים של הפסקה ? עשרות מייצגים מרהיבים ומקוריים, אותם יבצעו מאות אמנים מהארץ ומהעולם, יתפרסו לאורך רחוב יעקב שברחובות.

במהלך ימי הפסטיבל יתקיימו מידי ערב מיצגים אומנותיים מיוחדים ופרויקט אחד מיוחד – "ארטיסתא". לבאי הפסטיבל מצופה חוויה ססגונית, בינלאומית ובלתי נשכחת!

למה כדאי להגיע לעיר רחובות לפסטיבלי בינלאומי השנה ? 

עיריית רחובות באמצעות החברה העירונית, מקיימת את פסטיבל רחובות הבינלאומי לפסלים חיים. הפסטיבל מושך אליו עשרות אלפי מבקרים, מכל רחבי הארץ מדי שנה. התושבות והתושבים מוזמנים ליהנות מאמנות משובחת, אינטראקטיבית ומרהיבה המתאימה לכל גיל. כל זאת, אחרי הפסקה של שנתיים בשל הקורונה. השנה צפויה חוויה מרהיבה וצבעונית אף יותר!

אטרקציות ברחובות נס ציונה פעילות- מה עושים עם הילדים? אלן כדאי לטייל? 

הפסטיבל יוצא לדרך זו הפעם ה-11! הפסטיבל, שמהווה בית, חממה ומעבדה אמנותית לאמנים העוסקים באמנות הפסל החי, מזמין יוצרים, במאים, שחקנים, רקדנים, מוסיקאים, אמני פנטומימה, אמני מסכה, אמנים פלסטיים, ויוצרי מייצג ווידאו ארט, להגיש הצעות ליצירה מקורית ו/או יצירות קיימות אשר ישתלבו בתוכנית האמנותית.

עוד באתר – אתר צפייה ישירה בסרטים ללא צורך בהורדה

טיולים מומלצים סוכות ראש השנה פעילות משפחתית לאן כדאי לטייל? 

סיור לילי לאורך הטיילת של תל אביב  – הכי כיף שיש הולכים ברגל מיפו לתל אביב הרגל או בכיון ההפוך , אוויר נעים בחינם , אורות יפו מרצדים כמו אגדת אלף לילה ולילה ואיזה כיף בסוף לסיים בגלידה או מאפה חם מהתנור או גם וגם אבל אל יותר מדי  !

המשפחה יוצאת לטבע טיול משפחתי בשבת לעין חמד 

 על אם הדרך בין ירושלים לתל אביב נצב הגן הלאומי של עין חמד עם בריכות מים קטנות ומבנים היסטוריים . מומלץ מאד לטיול משפחתי של כמה שעות . רעבים אין בעיה  ? מעברו השני של המחלף מחכה לכם אבו גוש או אם תרצו ממלכת החומוס והשיפודים של מדינת ישראל.

פעילות חינם הנחות בחופש הגדול מבלים וחוסכים

הטבות בכרטיס אשראי באמצעות אתר ההטבות של חברות כרטיס האשראי תאפשר לכם לרכוש כרטיסים 1+1 לפעילות בחופש הגדול . מביאים חטיפים מהבית מחירי החטיפים באזור הבילוי מאמירים ביחס למחיר בסופרים. מומלץ להביא מספר חטיפים מהבית ולחסוך עלות שקית של כ 10 שקלים