פסטיבל פסלים חיים רחובות סוכות 2021

פסטיבל פסלים חיים רחובות סוכות 2021 

יש להתעדכן בפרטים ועדכונים בהתאם למצב. מגזין תרבות ופנאי מביא לכם את פעילויות סוכות 2021 אטרקציות לילדים. מה עושים עם הילדים בחופש סוכות. פסטיבל פסלים חיים רחובות סוכות 2021

פסטיבל פסלים חיים רחובות

פסטיבל פסלים חיים רחובות

אטרקציות ברחובות נס ציונה פעילות- מה עושים עם הילדים? אלן כדאי לטייל? 

פסטיבל רחובות הבינלאומי לפסלים חיים יוצא לדרך זו הפעם ה-11! הפסטיבל, שמהווה בית, חממה ומעבדה אמנותית לאמנים העוסקים באמנות הפסל החי, מזמין יוצרים, במאים, שחקנים, רקדנים, מוסיקאים, אמני פנטומימה, אמני מסכה, אמנים פלסטיים, ויוצרי מייצג ווידאו ארט, להגיש הצעות ליצירה מקורית ו/או יצירות קיימות אשר ישתלבו בתוכנית האמנותית.

עוד באתר – אתר צפייה ישירה בסרטים ללא צורך בהורדה

מתי מתקיים פסטיבל הפסלים ברחובות 2021?

הפסטיבל, יתקיים השנה בתאריכים: 2021.9.24-22 ,חול המועד סוכות

טיולים מומלצים סוכות ראש השנה פעילות משפחתית לאן כדאי לטייל? 

משקיעה לזריחה – מופע רב־חושי המוקרן על הר המצדה
המופע הלילי החדש "מצדה משקיעה לזריחה" מוקרן על הצלע המערבית של ההר (מאזור הסוללה עד הארמון הצפוני) ומשולבים בו אמצעי המחשה חדישים: טכנולוגיה מתקדמת של VideoMapping מהגדולות שנעשו בארץ בשילוב אפקטים ייחודיים.

סיור לילי לאורך הטיילת של תל אביב  – הכי כיף שיש הולכים ברגל מיפו לתל אביב הרגל או בכיון ההפוך , אוויר נעים בחינם , אורות יפו מרצדים כמו אגדת אלף לילה ולילה ואיזה כיף בסוף לסיים בגלידה או מאפה חם מהתנור או גם וגם אבל אל יותר מדי  !

המשפחה יוצאת לטבע טיול משפחתי בשבת לעין חמד  – על אם הדרך בין ירושלים לתל אביב נצב הגן הלאומי של עין חמד עם בריכות מים קטנות ומבנים היסטוריים . מומלץ מאד לטיול משפחתי של כמה שעות . רעבים אין בעיה  ? מעברו השני של המחלף מחכה לכם אבו גוש או אם תרצו ממלכת החומוס והשיפודים של מדינת ישראל.

פעילות חינם הנחות בחופש הגדול מבלים וחוסכים

הטבות בכרטיס אשראי באמצעות אתר ההטבות של חברות כרטיס האשראי תאפשר לכם לרכוש כרטיסים 1+1 לפעילות בחופש הגדול . מביאים חטיפים מהבית מחירי החטיפים באיזור הבילוי מאמירים ביחס למחיר בסופרים. מומלץ להביא מספר חטיפים מהבית ולחסוך עלות שקית של כ 10 שקלים