פסטיבל פסלים חיים רחובות

פעילות חופש גדול אטרקציות פעילות חינם 

מגזין החופש הגדול של אתר wesave  מביא לכם את פעילויות החופש הגדול במגזין מיוחד המתעדכן מדי שבוע ! והפעם פסטיבלים ברחבי הארץ חופש גדול הצגות ואטרקציות בחופש הגדול .

פעילות הצגות חופש גדול 2020 אתר החופש 

גולשים יקרים נעדכן על פעילות ומועדי חופש גדול 2020

לפי התפתחות הנחיות הממשלה בנושא הגנה מפני נגיף הקורונה 

 

פעילות חופש גדול הצגות הנחות אטרקציות חופש גדול 

 

מתחמי האטרקציות של הקיץ: מתחם מרוצי מוטור *מתחם ייחודי של מכוניות ממותגות לילדים! *מסלול טרקטורונים לילדים עם אלמנטים אתגרים לאורך המסלול! *תכנון ועיצוב קפדני. לראשונה בישראל – מתחם VEST-VR

מחזמר לילדים הקוסם מארץ עוץ עם מיכל אמדורסקי

מה קורה כאשר חברים יוצאים להרפתקה שכזו וכל אחד מחפש אחר משאת נפשו ? בואו לראות בהצגת הילדים הקוסם מארץ עוץ את הדחליל ,איש הפח שמחפש לב, האריה שמבקש אומץ ,הפיה הטובה ואת הקוסם מארץ עוץ. מחזמר מלווה בשירים עם הלהיט העל זמני אי שם מעבר לקשת . 
קופיקו מלך הג’ונגל הצגות בחופש הגדול חודש יום שלישי  

 

3 טיולים מומלצים בחופש הגדול כל שבוע הצעות לטיולים ופעילות משפחתית

סיור לילי לאורך הטיילת של תל אביב  – הכי כיף שיש הולכים ברגל מיפו לתל אביב הרגל או בכיון ההפוך , אוויר נעים בחינם , אורות יפו מרצדים כמו אגדת אלף לילה ולילה ואיזה כיף בסוף לסיים בגלידה או מאפה חם מהתנור או גם וגם אבל אל יותר מדי  !

המשפחה יוצאת לטבע טיול משפחתי בשבת לעין חמד  – על אם הדרך בין ירושלים לתל אביב נצב הגן הלאומי של עין חמד עם בריכות מים קטנות ומבנים היסטוריים . מומלץ מאד לטיול משפחתי של כמה שעות . רעבים אין בעיה  ? מעברו השני של המחלף מחכה לכם אבו גוש או אם תרצו ממלכת החומוס והשיפודים של מדינת ישראל.

 

פעילות חינם הנחות בחופש הגדול מבלים וחוסכים

הטבות בכרטיס אשראי באמצעות אתר ההטבות של חברות כרטיס האשראי תאפשר לכם לרכוש כרטיסים 1+1 לפעילות בחופש הגדול . מביאים חטיפים מהבית מחירי החטיפים באיזור הבילוי מאמירים ביחס למחיר בסופרים. מומלץ להביא מספר חטיפים מהבית ולחסוך עלות שקית של כ 10 שקלים