פסטיבל פסלים חיים רחובות 2019 חופש גדול

פעילות חופש גדול אטרקציות פעילות חינם 

מגזין החופש הגדול של אתר wesave  מביא לכם את פעילויות החופש הגדול במגזין מיוחד המתעדכן מדי שבוע ! והפעם פסטיבלים ברחבי הארץ חופש גדול הצגות ואטרקציות בחופש הגדול .

פעילות הצגות חופש גדול 2019  חודש אוגוסט 

קיץ של כוכבים במצפה רמון 2019 10/07/2019 – 24/08/2019 אירועים סביב תצפית כוכבים במצפה רמון והנגב הקסום . נסב את תשומת לבכם לאירוע מיוחד , לא רק מטר מטאוריטים במומלץ ונדיר !

פעילות חופש גדול הצגות הנחות אטרקציות חופש גדול 

קיץ אקסטרים על גג עזריאלי – אטרקציות לילדים בתל אביב 30 שח 

מתחמי האטרקציות של הקיץ: מתחם מרוצי מוטור *מתחם ייחודי של מכוניות ממותגות לילדים! *מסלול טרקטורונים לילדים עם אלמנטים אתגרים לאורך המסלול! *תכנון ועיצוב קפדני. לראשונה בישראל – מתחם VEST-VR

מחזמר לילדים הקוסם מארץ עוץ עם מיכל אמדורסקי

מה קורה כאשר חברים יוצאים להרפתקה שכזו וכל אחד מחפש אחר משאת נפשו ? בואו לראות בהצגת הילדים הקוסם מארץ עוץ את הדחליל ,איש הפח שמחפש לב, האריה שמבקש אומץ ,הפיה הטובה ואת הקוסם מארץ עוץ. מחזמר מלווה בשירים עם הלהיט העל זמני אי שם מעבר לקשת . 

קופיקו מלך הג’ונגל הצגות בחופש הגדול חודש יום שלישי  

קיבוץ גן שמואל ג׳, 13.08.2019 17:30 אולם המופעים גן שמואל

3 טיולים מומלצים בחופש הגדול כל שבוע הצעות לטיולים ופעילות משפחתית

סיור לילי לאורך הטיילת של תל אביב  – הכי כיף שיש הולכים ברגל מיפו לתל אביב הרגל או בכיון ההפוך , אוויר נעים בחינם , אורות יפו מרצדים כמו אגדת אלף לילה ולילה ואיזה כיף בסוף לסיים בגלידה או מאפה חם מהתנור או גם וגם אבל אל יותר מדי  !

המשפחה יוצאת לטבע טיול משפחתי בשבת לעין חמד  – על אם הדרך בין ירושלים לתל אביב נצב הגן הלאומי של עין חמד עם בריכות מים קטנות ומבנים היסטוריים . מומלץ מאד לטיול משפחתי של כמה שעות . רעבים אין בעיה  ? מעברו השני של המחלף מחכה לכם אבו גוש או אם תרצו ממלכת החומוס והשיפודים של מדינת ישראל.

פסטיבל פסלים חיים רחובות 2019 כניסה חינם תאריכים והמלצות פעילות חינם חופש גדול הצגות ומופעים הנחות על כרטיסים הצגות ילדים בחופש הגדול טיולים

פעילות חינם הנחות בחופש הגדול מבלים וחוסכים

הטבות בכרטיס אשראי באמצעות אתר ההטבות של חברות כרטיס האשראי תאפשר לכם לרכוש כרטיסים 1+1 לפעילות בחופש הגדול . מביאים חטיפים מהבית מחירי החטיפים באיזור הבילוי מאמירים ביחס למחיר בסופרים. מומלץ להביא מספר חטיפים מהבית ולחסוך עלות שקית של כ 10 שקלים