פעילות חופש גדול לפי תאריכים

פעילות חופש גדול לפי תאריכים 2019

החופש הגדול כבר כאן ואנו אספנו לכם פעילויות לכל המשפחה הצגות ילדים עם הנחות במחיר מדהים ומבצעים שיעזרו לכם לחסוך ולבלות לטייל לקחת חלק בפעילות חינם חופש גדול ! פעילות חופש גדול המגזין !

פסטיבלים חופש גדול כניסה חינם

 

קיץ 2019 בנמל תל אביב הצגות ילדים חינם

כניסה חינם הצגות ילדים ללא תשלום הכבש הששה עשר, איה פלוטו, עוץ לי גוץ לי אלאדין, הקוסם מארץ עוץ ועוד קלאסיקות ישראליות . מתי זה קורה  ? כל יום שלישי בין התאריכים 2 ביולי עד 16 באוגוסט בשעה 18:30 במתחם הטריבונה של נמל תל אביב והכניסה חופשית. לצד ההצגות פועלת בנמל תערוכה חדשה בשם “ספארי בנמל” עם מיצגי אומנים מגניבים בנושא בעלי חיים במתחם Space.

הכבש הששה עשר 2 ביולי
העץ הנדיב (תיאטרון הילדים הישראלי)  9 ביולי
איה פלוטו 16 ביולי
פיטר פן   23 ביולי
אלאדין : 30 ביולי
הקוסם מארץ עוץ 6 באוגוסט
עוץ לי גוץ לי 13 באוגוסט

הנסיכה והצפרדע יובל המבולבל רינת גבאי הצגת הילדים של חופש 2019 

אין ספק הצגת הילדים של חופש גדול 2019  רצה בעת ברחבי הארץ ואתם יכולים לרכוש כרטיסים בקלות במחיר של קופת הכרטיסים און ליין . עיבוד לסיפור הקלאסי נסיכה מלכותית איבדה את כדור הזהב שלה בבאר עמוקה, כשלפתע הופיע צפרדע ירוקה נחלץ לעזרת הנסיכה.

יובל המבולבל ורינת גבאי הנסיכה והצפרדע

יובל המבולבל ורינת גבאי הנסיכה והצפרדע

טיול מומלץ לחופש טיול משפחתי בחג

חיפה היא עיר של טיולים לכל עת . חורף קיץ סתיו אביב חיפה , במושבה הגרמנית , מקדש הבהאים וטיולי מדרגות בחיפה הם רק חלק ממה שניתן לעשות בחיפה שמציעה טיולים של חצי יום . מחנים את הרכב היכן שרוצים ותמיד אפשר לחזור באוטובוס אם קשה

טיול לחיפה בפסח מוזיאונים תערוכות וטיול מדרגות  

חיפה זה לא רק מקדש הבהאים אלא פסיפס של תרבות טיולים מרתקים בעיר עצמה והמון טעמים וריחות בעיר הנמל הכי יפה בישראל. הפעם נמליץ לכם על טיול מדרגות בו אתם יורדים מראש הכרמל באמצעות מדרגות עד לפאתי המושבה הגרמנית ומקדש הבהאים. מתחילים את הטיול סמוך למדרגות רחוב גדרה בטיילת לאומי ליד מלון נוף המפרץ ויורדים לכיוון הים והמושבה הגרמנית. אל פחד – בסוף לא נוחתים בנמל או בחוף הים אלא בלב חיפה ! חוזרים בחזרה באוטובוס או מונית עם גט טקסי.

טיול לחיפה

טיול לחיפה

בתי מלון באילת מחיר הרגע האחרוןBooking.com

פעילות חופש גדול לפי תאריכים 2019 הצגות פעילות חינם אטרקציות ללא תשלום לילדים וכל המשפחה בחודש יחולי אוגוסט מבצעים והנחות בכל רחבי הארץ