פעילות ליום הבחירות טיולים בבחירות מופעים 24/3/2021

פעילות ליום הבחירות טיולים בבחירות מופעים 24/3/2021

פעם רביעית גלידה ? יום הבחירות 2021 יתקיים בתאריך 24/03/2021 יהיה יום שבתון מלא במשק ואנחנו הכנו לכם אוסף של טיולים עם ילדים , טיולים מעניינים ועוד הרבה פעילויות שיעזרו לכם לענות על השאלה מה עושים ביום הבחירות .

בכתבה זו בהמשך העמוד : טיולים ליום הבחירות ולאחר מכן פעילות מופעים ליום בחירות 2021

טיולים יום הבחירות 2021

אצא לי לטייל בכל ארץ ישראל במקלי ובתרמילי , אז תניעו את הרכבים וזו ההזדמנות ליום כיף לכל המשפחה ביום שליש שבתון יום הבחירות . אספנו מספר מסלולי טיולים שאהבנו במיוחד ואנו מקווים שגם אתם תיהנו מהמלצות לטיול בשבתון בחירות 2020.

פארק קנדה פארק איילון ומנזר השתקנים

אחלה של טיול רבע שעה מהעיר מודיעין , חצי שעה מתל אביב וירושלים. לא צריך להביא אתכם חצי בית , רק מים וצידה לדרך , כמה כריכים ונעלי הליכה טובות והפארק מחכה לכם מסלולי טיול , עצי בוסתן , באחד המקומות היפים בארץ. ליד הפארק תוכלו לבקר במנזר השתקנים ובמנזר הסמוך והפחות מוכר אמאוס.

פארק איילון פארק קנדה

פארק איילון פארק קנדה

פארק הירקון תל אביב פנינה של טבע שבע תחנות ראש ציפור

אני אוהב להחנות את הרכב בקניון רמת גן ופשוט לעבור את גשר העץ מול אצטדיון רמת גן. משם והלאה זו ארץ עוץ הקטנה שלי. ירוק ועוד ירוק כמו בשיר על הירקון. פינות חמד בשבע טחנות , שבילים למיטיבי לכת וסתם להעביר בהם כמה שעות עם הילדים. מומלץ להביא מים מהבית מראש. ירוק ירוק ועוד ירוק . שלווה עצים וציפורים מסלולים וגשרים. איזה כיף.

מעיינות מזכרת בתיה שמורת מעיינות גיבתון

מזרחית למושבה הציורית מזכרת בתיה נמצאים מעיינות גבתון או בשמם השני מעיינות מזכרת בתיה והם מחכים לכם לטיול שבת בכל מזג אוויר ומציעים מסלול טיול משפחתי של שעתיים שלוש רבע שעה נסיעה מרחובות ולבאים מתל אביב חצי שעה נסיעה בימי שבת. מדובר באחת משמורות הטבע המציעות מעיינות ( לא לשחייה , לא לשתייה ! ) בהם הכניסה חינם ומעיינות ציוריים טובלים בירק למורדות גבעה ופסי רכבת

גבעות הכורכר נס ציונה

אחד המסלולים האחרונים של גבעות כורכר לאורך מישור החוף הדרומי . מסלול הליכה שמתחיל מכיכר שומר הגבעות בנס ציונה. מים חובה לקחת אתכם לפחות בקבוק של ליטר וחצי . מצלמה שתוכלו לצלם למזכרת . מראש הגבעה נשקף ביום בהיר הים וחוף פלמחים ומהצד השני הריי ירושלים וכל גוש דן . מראה מדהים ומומץ דרגת קושי בינונית קלה.

מופעים ליום הבחירות24/3/2021

לא כולם אוהבים לחכות לתוצאות המדגם בשלושת הערוצים ולא מעט אנשים רוצים לסיים את יום הבחירות במופע טוב שעושה טוב על הלב. הנה המופעים ליום הבחירות שמחכים לכם עם המון צחוק דרמה וכל הטוב שיש על הבמות של ישראל !

 

פעילות ליום הבחירות 2/3/2020 טיולים ברחבי הארץ מופעים במחירים הטובים ברשת המלצות טיפים חשובים ואטרקציות