פעילות ליום הבחירות טיולים בבחירות מופעים

פעילות ליום הבחירות טיולים בבחירות מופעים

פעם שלישית גלידה יום הבחירות 2020 יתקיים ביום שני, ו' באדר התש"ף 02.03.2020 שיהיה יום שבתון מלא במשק ואנחנו הכנו לכם אוסף של טיולים עם ילדים , טיולים מעניינים ועוד הרבה פעילויות שיעזרו לכם לענות על השאלה מה עושים ביום הבחירות .

בכתבה זו בהמשך העמוד : טיולים ליום הבחירות ולאחר מכן פעילות מופעים ליום בחירות 2020 

טיולים יום הבחירות שלישי 2/3/2020

אצא לי לטייל בכל ארץ ישראל במקלי ובתרמילי , אז תניעו את הרכבים וזו ההזדמנות ליום כיף לכל המשפחה ביום שליש שבתון יום הבחירות . אספנו מספר מסלולי טיולים שאהבנו במיוחד ואנו מקווים שגם אתם תיהנו מהמלצות לטיול בשבתון בחירות 2020.

פארק קנדה פארק איילון ומנזר השתקנים

אחלה של טיול רבע שעה מהעיר מודיעין , חצי שעה מתל אביב וירושלים. לא צריך להביא אתכם חצי בית , רק מים וצידה לדרך , כמה כריכים ונעלי הליכה טובות והפארק מחכה לכם מסלולי טיול , עצי בוסתן , באחד המקומות היפים בארץ. ליד הפארק תוכלו לבקר במנזר השתקנים ובמנזר הסמוך והפחות מוכר אמאוס.

פארק איילון פארק קנדה

פארק איילון פארק קנדה

פארק הירקון תל אביב פנינה של טבע שבע תחנות ראש ציפור

אני אוהב להחנות את הרכב בקניון רמת גן ופשוט לעבור את גשר העץ מול אצטדיון רמת גן. משם והלאה זו ארץ עוץ הקטנה שלי. ירוק ועוד ירוק כמו בשיר על הירקון. פינות חמד בשבע טחנות , שבילים למיטיבי לכת וסתם להעביר בהם כמה שעות עם הילדים. מומלץ להביא מים מהבית מראש. ירוק ירוק ועוד ירוק . שלווה עצים וציפורים מסלולים וגשרים. איזה כיף.

מעיינות מזכרת בתיה שמורת מעיינות גיבתון

מזרחית למושבה הציורית מזכרת בתיה נמצאים מעיינות גבתון או בשמם השני מעיינות מזכרת בתיה והם מחכים לכם לטיול שבת בכל מזג אוויר ומציעים מסלול טיול משפחתי של שעתיים שלוש רבע שעה נסיעה מרחובות ולבאים מתל אביב חצי שעה נסיעה בימי שבת. מדובר באחת משמורות הטבע המציעות מעיינות ( לא לשחייה , לא לשתייה ! ) בהם הכניסה חינם ומעיינות ציוריים טובלים בירק למורדות גבעה ופסי רכבת

גבעות הכורכר נס ציונה

אחד המסלולים האחרונים של גבעות כורכר לאורך מישור החוף הדרומי . מסלול הליכה שמתחיל מכיכר שומר הגבעות בנס ציונה. מים חובה לקחת אתכם לפחות בקבוק של ליטר וחצי . מצלמה שתוכלו לצלם למזכרת . מראש הגבעה נשקף ביום בהיר הים וחוף פלמחים ומהצד השני הריי ירושלים וכל גוש דן . מראה מדהים ומומץ דרגת קושי בינונית קלה.

מופעים ליום הבחירות 2/3/2020

לא כולם אוהבים לחכות לתוצאות המדגם בשלושת הערוצים ולא מעט אנשים רוצים לסיים את יום הבחירות במופע טוב שעושה טוב על הלב. הנה המופעים ליום הבחירות שמחכים לכם עם המון צחוק דרמה וכל הטוב שיש על הבמות של ישראל !

אפס ביחסי אנוש בית לסין יום שני 2/3  20:30 תיאטרון בית ליסין תל אביב - אולם דיזנגוף מבצעים והנחות

תיאטרון הבימה - החולה המדומה אחת הקומדיות הגדולות בכל הזמנים עם יעקב כהן האחד והיחיד 2/3 תיאטרון הבימה תל אביב - אולם מסקין

ג'אז חם - באהבה לדיאנה וושינגטון ירושלים תיאטרון ירושלים - אודיטוריום ע''ש רבקה קראון מומלץ ! שיריה האלמותיים של דיאנה וושינגטון בניחוח חדש עם Shenel Johns & The Eyal Vilner Big Band (ניו יורק).

סרט ואן גוך של סרגי ליבנב- הנחה 25% ל-2 סרטים במסרגת פרויקט מבוא התסריטאי והמפיק הרוסי סרגיי ליבנב להציג בפעם נוספת את סרטו ואן גוך ולשוחח עם הקהל בישראל. מרכז ענב לתרבות תל אביב

פעילות ליום הבחירות 2/3/2020 טיולים ברחבי הארץ מופעים במחירים הטובים ברשת ליום 2/3 בחירות יום שבתון 2020 המלצות טיפים חשובים ואטרקציות