פעילות ליום הבחירות 2024 טיולים בבחירות מופעים

פעילות ליום הבחירות 2024 טיולים מופעים סיורים אתרי מורשת חינם 

יום הבחירות לרשויות המקומיות 2024 יתקיים בתאריך27/02/2024 שהוא גם יום שבתון. אז מה עושים עם הילדים?. לאן מטיילים?. אנחנו הכנו לכם אוסף של טיולים עם ילדים , טיולים מעניינים ועוד הרבה פעילויות שיעזרו לכם לענות על השאלה מה עושים ביום הבחירות . מתי מתחילים להצביע?. החל משעה שבע בבוקר ועד שעה 22:00 בערב. 

בכתבה זו בהמשך העמוד : טיולים ליום הבחירות ולאחר מכן פעילות מופעים ליום בחירות 2024

לבקר אתרי מורשת חינם 27/02/2024
מופעים ופעילות בקניונים
פעילות בגנים לאומיים ושמורות טבע
טיולים מומלצים לכל המשפחה במרכז

עוד באתר 

מענק לכל אזרח 2024

פסטיבל מתנפחים כניסה חינם עזריאלי שרונה 

אתרי מורשת בחרבי הארץ ביום הבחירות לרשויות המקומיות 27/02/2024

לא צריך לקרוע את הכיס. היכם יש כניסה חינם בשבתון?. בעשרות אתרי מורשת ברחבי הארץ?. מה בתכנית?. סדנאות, יצירות ופעילות שכולה חוויה באתרי המורשת. הכניסה בחינם ויש גם ערך מוסף חינוכי וכייפי. מבחינתי, אחת הפעילויות החשובות ביום השבתון של הבחירות לרשויות המקומיות.

טיולים בילוי משפחתי פעילות ליום הבחירות לעירייה 

אצא לי לטייל בכל ארץ ישראל במקלי ובתרמילי , אז תניעו את הרכבים וזו ההזדמנות ליום כיף לכל המשפחה ביום שליש שבתון יום הבחירות . אספנו מספר מסלולי טיולים שאהבנו במיוחד ואנו מקווים שגם אתם תיהנו מהמלצות לטיול בשבתון בחירות 2024.

מחכים לכם בספארי גן החיות הגדול בישראל יום שבתון 2024 

ביום שלישי 27.2.24, יום הבחירות לרשויות המקומיות, נקיים פעילות מיוחדת בספארי. הפעם נבחר להביא את הביחד ולא לבחור במשהו אחד, נתייחס לערכים החשובים בחיים ואיך ליישם אותם בחיי היוםיום.

מבקרי הספארי יוכלו לעבור בין עמדות ההדרכה וללמוד כיצד הערכים באים לידי ביטוי באורח החיים של בעלי החיים בטבע.
בין הערכים: סובלנות, קיימות, מוגנות, ומשפחתיות .
המבקרים יוכלו לבחור ערך אחד (או יותר) אשר הרשים אותם במיוחד ולבחור מה הם לוקחים איתם הביתה ליישם בחיי היום יום .

פארק קנדה פארק איילון ומנזר השתקנים

אחלה של טיול רבע שעה מהעיר מודיעין , חצי שעה מתל אביב וירושלים. לא צריך להביא אתכם חצי בית , רק מים וצידה לדרך , כמה כריכים ונעלי הליכה טובות והפארק מחכה לכם מסלולי טיול , עצי בוסתן , באחד המקומות היפים בארץ. ליד הפארק תוכלו לבקר במנזר השתקנים ובמנזר הסמוך והפחות מוכר אמאוס.

לאן נטייל במסלול פארק אילון קנדה בין הבוסתנים ועצי הזית
הפארק עשיר בנופי חורש טבעי, ביערות נטע אדם ובמיוחד בעצי בוסתן הפזורים במרחביו. בתחום הפארק ובסביבתו קיימים אתרים היסטוריים מרתקים כמו אמות מים, מערות קבורה, מבצר צלבני ושרידי כנסיות.

קק"ל טיפחה את עצי הבוסתן, הוסיפה נטיעות משלה והכשירה דרכי נוף, משטחי חנייה, מצפורים וחניונים רבים. ב"עמק המעיינות" ובמעיין התמרים הוכשרו חניונים לבילוי בחיק הטבע, והוכשר אגם מים נאה. הרחצה באגם אסורה. פארק איילון-קנדה נקרא על-שם עמק איילון הנח למרגלותיו, וכהוקרה לתרומתה של יהדות קנדה להקמתו.

בפארק שני שבילי הליכה מומלצים להליכה רגלית: שביל אמות המים – מסומן בירוק, באורך כ-2.5 ק"מ, שביל משלט י"ד – מסומן גם הוא בירוק, ואורכו כ-600 מטרים מעגלי.

 

פארק איילון פארק קנדה

פארק איילון פארק קנדה

פארק הירקון תל אביב פנינה של טבע שבע תחנות ראש ציפור

אני אוהב להחנות את הרכב בקניון רמת גן ופשוט לעבור את גשר העץ מול אצטדיון רמת גן. משם והלאה זו ארץ עוץ הקטנה שלי. ירוק ועוד ירוק כמו בשיר על הירקון. פינות חמד בשבע טחנות , שבילים למיטיבי לכת וסתם להעביר בהם כמה שעות עם הילדים. מומלץ להביא מים מהבית מראש. ירוק ירוק ועוד ירוק . שלווה עצים וציפורים מסלולים וגשרים. איזה כיף.

מעיינות מזכרת בתיה שמורת מעיינות גיבתון

מזרחית למושבה הציורית מזכרת בתיה נמצאים מעיינות גבתון או בשמם השני מעיינות מזכרת בתיה והם מחכים לכם לטיול שבת בכל מזג אוויר ומציעים מסלול טיול משפחתי של שעתיים שלוש רבע שעה נסיעה מרחובות ולבאים מתל אביב חצי שעה נסיעה בימי שבת. מדובר באחת משמורות הטבע המציעות מעיינות ( לא לשחייה , לא לשתייה ! ) בהם הכניסה חינם ומעיינות ציוריים טובלים בירק למורדות גבעה ופסי רכבת

מודעות גוגל 

 

גן לאומי ירקון – פעילות עצמאית לכל המשפחה – צוללים אל מקווי המים. גן לאומי ירקון – מתחם תל אפק  אנטיפטריס
 

הצצה אל עולם החי והצומח באמצעות מתנדבי גן לאומי ירקון ודף פעילות עצמאית החורף כבר כאן ומראה אותותיו, גן לאומי ירקון מתמלא במים, בריכת החורף, האגם, ביצת נחל עינת וכמובן נחל הירקון. בעזרת מתנדבי הגן הלאומי ודף פעילות לכל המשפחה, מוזמנים ומוזמנות לצלול לתוך עולם מקווי המים, לחפש ולעקוב אחר החי והצומח ולהשלים תמונה שלמה של בית גידול שהולך ונעלם.את דפי הפעילות ניתן לקבל ללא תשלום מעמדות המידע בשני מתחמי הגן בסמוך למרכז השירות למטייל.במקרה של גשם הפעילות לא תתקיים. מתי: בימי שבת בפברואר ומרץ וביום הבחירות 27.2 בשעות 10:00–14:00

ללא תשלום נוסף על דמי הכניסה לאתר. חינם למנויי מטמון

גן לאומי ירקון פעילויות לכל המשפחה במרכז

גן לאומי ירקון פעילויות לכל המשפחה במרכז

מודעות גוגל
 

גבעות הכורכר נס ציונה

אחד המסלולים האחרונים של גבעות כורכר לאורך מישור החוף הדרומי . מסלול הליכה שמתחיל מכיכר שומר הגבעות בנס ציונה. מים חובה לקחת אתכם לפחות בקבוק של ליטר וחצי . מצלמה שתוכלו לצלם למזכרת . מראש הגבעה נשקף ביום בהיר הים וחוף פלמחים ומהצד השני הריי ירושלים וכל גוש דן . מראה מדהים ומומלץ דרגת קושי בינונית קלה.

מופעים 27/02/2024

לא כולם אוהבים לחכות לתוצאות המדגם בשלושת הערוצים ולא מעט אנשים רוצים לסיים את יום הבחירות במופע טוב שעושה טוב על הלב. הנה המופעים ליום הבחירות שמחכים לכם עם המון צחוק דרמה וכל הטוב שיש על הבמות של ישראל !