פער גילאים בין בני זוג מה הפער הגילאים האידיאלי

פער גילאים בין בני זוג מה הפער הגילאים האידיאלי

פערי גילאים בין בעל לאשה בעולם הוא עד חמש שנים . גברים ונשים מתחבטים לא מעט בשאלה מהו פער גילאים בין בני זוג שיוסיף אקס פקטור למערכת יחסים מוצלחת או לנישואים מאושרים. על פער גילאים בין גברים ונשים בכתבה שלפנינו 

פער גילאים בין בני זוג בעולם 

הפרש גיל אחוז הזוגות הנשואים בעולם מעידה על כך שמרבית הזוגות הנשואים , כרבע מכלל הנשואים , הבעל מבוגר מהאשה בעד 10 שנים. 14% מהזוגות הנשואים האשה צעירה מהגבר בפער שלא על 5 שנים ואילו בפער שבין 6 עד 10 שנים שייכים 12% מהזוגות בעולם. רק מיעוט של 1.5% אחוז מהזוגות הנשואים רושמים פער של יותר מ 15 שנה בין הבעל הבוגר לאשה הצעירה .

פער גילאים בין בני זוג מה הפער הגילאים האידיאלי

פער גילאים בין בני זוג מה הפער הגילאים האידיאלי תמונה Sweet Ice Cream Photography @sweeticecreamwedding

יתרונות לבת זוג צעירה מהגבר 

לא פעם אנו רואים אדם מבוגר עם בת זוג צעירה ומיד עולות מחשבות אלו עולמות תוכן מחברים ביניהם. מקובללהניח שאשה צעירה תרצה בן זוג קרוב על מנת לממש ערכי משפחה והולדת ילדים משותפים ולאחר מכן יציאה משותפת לתקופת הפנסיה. 

לצד שינויים בהרגלי צריכה ושינויים תרבותים אחרים בעולם , זוגות שבהם הגבר מבוגר מהאישה בכמה שנים הם לא מחזה נדיר. לגבר בוגר מהאשה יש לעיתים יתרונות המתבטאים בניסיון חיים , חכמת חיים ולעיתים גם יתרון כלכלי שבו הגבר עשה כברת דרך והצליח להגיע להישג כלכלי ממנו בת הזוג הצעירה יכולה להינות ואף ילדיהם המשותפים של בני הזוג. 

מה קורה כאשר בעל צעיר מהאישה 

זו תופעה יחסית חדשה שלא תמיד מוצאת ביטוי בסטטיסטיקה של התשובה לשאלה מהו פער גילאים בין בני זוג או מה הפער הגילאים האידיאלי. 

המאה העשרים הביאה סוג חדש של זוגות בהן בעל צעיר מהאישה בכמה שנים. על עוד מדובר על אשה בגיל הפוריות  או פער של מספר שנים בודדות החברה עדיין נוטה להעלים עין. טרנד הבריאות עולמי , ספורט ואביזרי קומסטיקה שניתן למצוא בסופר פארם מאפשר לנשים רבות לשמור על מראה צעיר ולשמר מראה נשי לאורך זמן. 

גברים רבים מוצאים באשה בוגרת מהם בכמה שנים דמות מיושבת בדעתה , בעלת מטרות זהות בתחום הכלכלי והקמת משפחה ולכן כיום פער של חמש שנים בין גבר צעיר לאשה בוגרת ממנו נחשב דבר אשר בשגרה. 

טיפול בבעיות ומחלוקות בין בני זוג על רקע פער גילאים 

במצבים מסוימים ייתכנו חילוקי שעות בין בני זוג על רגע פער גילאים. מאמרים רבים עוסקים בשאלה כיצד לפתור מחלוקות אלו . הריי בסופו של דבר מדובר בשני אנשים אוהבים , שלא מזין שלחו אחד לשני ברכות יום הולדת בחג האהבה .

זוגות שיש ביניהם פער גילאים גדול של מעל 10 שנים , נדרשים מעת לעת לבצע התאמה שלמטרות החיים וללבן ביניהם את המחלוקות אם או ללא ייעוץ זוגי אישי . בסוף לא משנה פער הגילאים האהבה מנצחת.