פריפריה אימפריה yes הסדרה שמביאה את נשות האופנה לתל אביב

פריפריה אימפריה yes הסדרה שמביאה את נשות האופנה לתל אביב

עונת הסדרות החדשות עוד מעט בפתח וערוצי הטלוויזיה כבר מאפשרים טעימה ופרטים ראשונים על סדרות חדשות בyes, הוט וערוצים 12 קשת, ערוץ 13 רשת. בכתבה זו נספר על פריפריה אימפריה yes הסדרה שמביאה את נשות האופנה לתל אביב .

פריפריה אימפריה yes

פריפריה אימפריה yes

לעצב אופנה ולהלביש את הסלבריטאים הסיפור של פריפריה אימפריה yes 

בעולם האופנה בישראל ובעולם לא קל בכלל לרוץ, בטח לא לקנות לעצמך שם. אם את או אתה מגיעים מהפריפריה, אז יש מצב שזה קשה שבעתיים. למרות שבישראל של היום מפרידות 45 דרות נסיעה בין אשקלון אשדוד למרכז תל אביב. אם עושים על זה סדרה, חשבתי שאולי המרחק גדול יותר. נחיה ונראה. בכל מקרה מדובר בסדרה ישראלית חדשה ומסקרנת.

עוד באתר- מה חדש ב-yes?

מי הן נשות האופנה בסדרה חדשה של yes 

אוריה עזרן מרמלה

אורטל אליה בניסטי מאשדוד

נעמה מריומה ממושב מצליח

האשקלוניות – סינדי דזן Sindy Dazan Beauty. דליה מנאשרוב מעצבת הבית של ארמון הכלות דימיטריוס באשקלון.  ובתה, קים מנאשרוב Kim Manasherov.

מצאתם טעות? כתבו לנו ונתקן

מעצבי אופנה צעירים ומבטיחים בעולם. מהיכן האם שאבו את ההשראה? 

Priya Ahluwalia הוא מעצב בגדי גברים בריטי שפועל מלונדון. הוא קיבלה השראה מהתלבושות שלבש סבו הפנג'אבי בשנות השבעים, כמו גם מתרבות הרייב של שנות התשעים.

Peter Do פיטר דו היא מעצבת (די ביישנית יש לאמר) אמריקאית של בגדי נשים הממוקמת בניו יורק. היא זכתה בפרס LVMH לתארים מתקדמים לאחר שסיימה את לימודיה ב- F.I.T. בשנת 2014. לאחר מכן המשיכה לעבוד בסלין של פיבי פילו ולאחר מכן ב Derek Lam. מספר עוקבים באינסטרגרם 418k followers.

סדרות חדשות יס, הוט, נטפליקס ישראל, אמזון פריים. סיקור תכניות חדשות בכל ערוצי הטלוויזיה. קטעי וידאו נדירים לצפייה ישירה, פרקים מלאים, סרטי דוקו VOD.

שנת 2021 הייתה מוצלחת במיוחד והביאה למסך את הסדרות המעולות: בני אור לצפייה ישירה, בעלת החלומות, מעילה אתי אלון פרקים מלאים. לצד סרטים דוקומנטריים מעולים- הלהבה הנצחית yes דוקו, תוצרת חוץ לצפייה ישירה המתנדבים בקיבוצים yes דוקו.