צביקה פיק מאקו 12 צפייה ישירה בראיון

צביקה פיק מאקו 12 צפייה ישירה בראיון

מת אב ומת אלול הקיץ תם . מי לא מכיר את הצליל הענוד של צביקה פיק בשירי משוררים ישנים. הרבה שנים עברו מאז וצביקה פיק המוסיקאי שהלחין את דיווה בראיון ראשון מאז האירוע שעבר. צוות ערות 12 יצר מפגש מעולה בין חיים אתגר ליוצר האהוב . צביקה פיק מאקו 12 צפייה ישירה בראיון  עם חיים אתגר

מה קרה לצביקה פיק בטיסה  

צביקה פיק היה בטיסה מלונדון בשעה שלא חש בטוב. המטוס נחת לעצירת חרום בווינה בירת אוסטריה לתקופת טיפול אינטנסיבית בבירת אוסטריה. לאחר מכן חזר פיק לארץ להמשך שיקום . עם ישראל שצפה בהמוניו במחזמר מרי לו החזיק לו אצבעות .

מטבע הדברים כאשר דמות אהובה ופופולרית כמו פיק נעדרת מהמסכים , בגין אירוע רפואי , נוצרת חרושת של שמועות. הראיון מפריך את שמועות המיותרות ומאפשר מבט ישיר ואמיץ למצב של צביקה פיק היום.

צביקה פיק מאקו 12 צפייה ישירה בראיוןצביקה פיק מאקו 12 צפייה ישירה בראיון

צביקה פיק מאקו 12 צפייה ישירה בראיון צילום מסך יוטיוב

חיים אתגר ראיון עם צביקה פיק mako 

אין זה סוד שספריית ה VOD של מאקו טי וי היא אחת האהובות עלינו . יש שם אוצר בלום של ראיונות תוכניות דוקו ומוסיקה. מדובר בערוץ אינטרנט המאפשר צפייה שיירה חינם בתכני ערוץ קשת ובערוץ 12 אונליין ברשת.

אחת התכניות הפופולאריות בזמן האחרון הן הסרטים של חיים אתגר. אם הסרט רוצחות מבית טוב  חוה יערי ואביבה גרנות  לצפייה ישירה קבלנו דוקו על העבר עם התפתחות בהווה. הראיון של צביקה פיק צפייה ישירה ערוץ 12 הוא מסמך אנושי נדיר ומרגש.

לא חייבים ממש להעריץ זמר או היצירה הנוכחית שלו . בשבילי צביקה פיק תמיד יהיה אהבה בסוף הקיץ , ת אב ומת אלול וכמו שתמיד אהבתי להרגיש אני לא האיש לא אני שלבואו משכבר מצפה את . מוקדש לך , המטפלת.

5 השירים הגדולים של צביקה פיק בחרנו עבורכם

מת אב ומת אלול מהאלבום מוסיקה מילים של נתן יהונתן

דיווה זוכה האירווזיון עם דנה אינטרנשיונל והמילים של יואב גינאי
אני אוהב אותך לאה למילים של אהוד מנור . אנחנו אוהבים אותך צביקה פיק
לגור איתו עם המילים של  מירית שם אור והביצוע של ריקי גל
ואיך אפשר בלי השיר המרגש ביותר , לפי מילים של אבשלום פיינברג ,  אלף נשיקות 

 

צביקה פיק מאקו 12 צפייה ישירה בראיון עם חיים אתגר בערוץ 12 קשת סקירת הראיון השאלות החשובות והתשובות במסמך אנושי מרגש עד דמעות לצפייה ישירה ערוץ 12 live שידור החי