קוברה קאי צפייה ישירה תרגום עברית מובנה

קוברה קאי צפייה ישירה תרגום עברית מובנה

יותר מדי שנים עברו מאז שהסרט קרטה קיד היה להיט בבתי הקולנוע וכולנו הוקסמנו ממר מיאגי אותו גלם נוריוקי מוריטה עכשיו התור של סדרת ההמשך קוברה קאי צפייה ישירה תרגום עברית מובנה להיות הנלהיט התורן של נטפליקס ישראל.

סדרת המשך לסרט קרטה קיד 

החלום ושברו מהילד עם כל הסיכויים לכבוש את העולם , הלך הפלא נשאר הילד מה יגיד על זה מיאגי . בפרק הראשון נשארת צעיר ג’וני הוא שתיין כבד שחי כבר עשרות שנים בצל ההפסד ליריבו דניאל. כשהוא מגיע לתחתית, הוא מחליט לפתוח דוג’ו קראטה חדש – קוברה קאי. ומכאן הסיפור מתחיל להתגלגל לפחות על שתי עונות בנטפליקס ישראל לצפייה ישירה.

לסיכום , מדובר בסדרת המשך לסרטי “קראטה קיד” שם מתחדשת היריבות בין ג’וני לדניאל, עשרות שנים אחרי הקרב ששינה את חייהם. כוכבים על המסך בכיכוב: ראלף מאצ’יו, ויליאם זבקה, שולו מרידוונייה והיוצרים הם ג’וש הלד, יון הורביץ, היידן שלוסברג . מומלץ לצפייה ישירה כתוביות עברית מובנה .

 

קישור סודי נטפליקס חינם 

הרחק לצפייה ישירה 

זאנרסדרות המבוססות על ספרים
המפקדת אמה גרין נאלצת לעזוב את בעלה ובתה כדי להוביל צוות בינלאומי של אסטרונאוטים למאדים, במשימה מסוכנת שתארך שלוש שנים. בכיכוב: הילארי סוואנק, ג’וש צ’רלס, ויוויאן וו יוצרים: אנדרו הינדרקר

קוברה קאי עונה 3 צפייה ישירה 

בפנים הסדרה סוף סוף בנטפליקס ישראל 

בחורה צעירה נשלחת למאסר על מעילה שביצעה עבור בן זוגה הערמומי. כשהמציאות התחילה של הכלא מקלפת ממנה את שרידי התמימות האחרונים, היא מבינה שעליה ללמוד לשרוד – ומהר.
בכיכוב: נג’ווה נימרי, מגי סיוונטוס, איטסיאר קסטרו  יוצרים: דניאל אסיחה, אסתר מרטינס לובאטו, אלכס פינה, איוואן אסקובר

ברכות לשנה טובה ומתוקה