קידום אתרי אינטרנט

קידום אתרי אינטרנט

קידום אתרים באינטרנט מתחיל בשיחה בין הלקוח למקדם אתרים מקצועי בו נבחנים היעדים העסקיים של האתר ולאחר מכן מוגדרת תוכנית עבודה בהתאם לתקציב. בכתבה זו נציג כיצד נוכל לקדם אתר האתר שלך בצורה ולתמוך ביעדים העסקיים שאתה מציב. אולם לעיתים אתר זקוק לשדרוג ותחזוקה עוד לפני ביצוע תכנית קידום כוללת.

האתר שלך תקוע? תן לנו לבדוק אותו באמצעות מומחים אנושיים ולא רובוטים ולתת לך חוות דעת מקצועית! 

אתר wesave מציע חבלת קידום בסיסית לאתרים קיימים הכוללת פעולות תחזוקה. על מנת לקבל פרטים על השירות השאירו פרטים ללא התחייבות בסוף העמוד. נציג מטעמנו ייצור אתכם קשר. התשלום מתבצע רק לאחר גמר השירות וביצוע כל הפעולות במידה ותחליטו לרכוש מאתנו שירות קידום אתר.

קידום אתרי אינטרנט

קידום אתרי אינטרנט

השלישייה המנצחת בקידום אתרי אינטרנט פרטיים ועסקיים 

בדיקת מהירות אתר גוגל ושיפור מהירות האתר שלך

אנו נבצע בדיקה מקיפה באיזו מהירות האתר שלך עולה במובייל ובמחשב ונבדוק כיצד ניתן לשפר טעינת האתר באמצעות התקנת הרחבות וורדפרס עם יכולת מוכחת לשפר עליית מהירות אתר באופן מהיר ושיפור המיקום של מילות החיפוש בתוצאות החיפושים האורגניים.

איתור קישורים שבורים והחלפת בחדשים

קישורים שבורים dead link גורמים לשתי תופעות שליליות לאתר שלך. תסכול של הגולשים וירידה בדירוג במנועי החיפוש. אנו נוציא דוח מסודר ומעודכן של רשימת הקישורים השבורים באתר שלך ונציע לך כיצד לתקן אותם וכיצד להפוך אותם לתופסת כח וקידום אתרים אורגני חינם לאתרך.

ריענון תוכן באתר שלך כולל כתיבת 5 עמודים תוכן חדשים

התוכן הוא המלך של האינטרנט. אתר שאינו מתחדש בתכנים חדשים ורלוונטיים לעולמות התוכן בהם הוא עוסק נשאר מאחור ולעיתים אף לא יעלה בחיפוש ממוקד. לא חבל? אנו נבחן את האתר, את הסביבה התחרותית העדכנית שלך ונכתוב עבורך 5 מאמרים חדשים מעודכנים ושיתרמו לנוכחות תוכן ויעלו אותך בתוצאות מנועי החיפוש.

נא הקפידו על כתובת מדויקת

שימו לב! הדוח אינו כרוך בעלות או התחייבות הלקוח לרכוש שירות קידום אתרים או כל שירות אחר. התשלום עבור העבודה נעשה אך ורק לאחר השלמת המשימות כולן כפי שיסוכמו עם הלקוח. מתן השירות נעשה באמצעות מקדמי אתרים ותיקים ומנוסים בעלי ותק של 5 שנים ומעלה בלבד.