רמי לוי באינטרנט

רמי לוי באינטרנט

כמו יתר חנויות הדיסקאונט ורשתות השיווק גם רשת השקמה רמת לוי מפעילה חנות חנות לרכישתמוצר באינטרנט. בחנות של של רמי לוי באינטרנט ניתן לרכוש את כל המוצרים שניתן לרכוש על המדפים ובדומה ליתר החנויות כגון שופרסל אונליין , המוצרים נמכרים בהנחה וניתן להזמין משלוח עד לבית הלקוח.

בעמוד השער של החנות מצהירה הרשת כי ניתן לרכוש באמצעות האתר את סל הקניות הזול במדינה – גם באינטרנט. מלחמת המחירים על כיסו של הצרכן נמשכת גם כאן והאתר מציע מחירי רצפה על חלק מהמוצרים. כך לדוגמא בתאריך 20.10.2015 יין אדום ישראלי מרלו פטיט סירה אפרת 750 מ”ל במחיר של במחיר של 17.60 ש”ח ליחידה. 

קניה חכמה וחיסכון כסף בקניות בחנות רמי לוי באינטרנט

הרשמה לאתר הקניות רמי לוי באינטרנט 

תהליך הרשמה קצר ביחס לאתרים אחרים. נדרשים 4 פרטים בסיסיים על מנת להרשם לאתר הקניות של רמי לוי הםשם ישוב , שם רחוב , מס’ בית , מיקוד . 

 ניתן לבצע מון של מחרי המוצרים בכל קטגוריה לפי מספר פרמטרים חשובים שקל לבצע באינטרנט ותר מאשר בחנות פיזית : סידור המוצרים לפי: שם מוצר מחיר מהנמוך לגבוה מחיר מגבוה לנמוך.

תכונה זו היא חשובה מאד בתכנון קניות באתר אינטרנט ובפרט באתר אינטרנט של רמי לוי שהיא רשת דיסקאונט במקורה שחרטה על דגלה את השאיפה לתת ללקוח אתהמחיר הזול ביותר. רכישה בחנות אינטרנט צריכה להיות קלה , זולה , ונגישה. החנות של רמי לוי באינטרנט מקיימת את סיסמאת המייסד למחירים זולים , את הקלות מקבלים מאתר פשוט וקל.

אתר רמי לוי באינטרנט לחצו כאן לקניות און ליין רמי לוי

השאירו פרטים ליועץ מקצועי לקניות ברשת וספרו לנו מה תרצו שנמצא עבורכם באתרי הקניות
* indicates required field

עמוד זה הנו בגדר סקירת אתרי אינטרנט בלבד . אין בו משום המלצה של אתר WESAVE על רכישה באתר אינטרנט המסוקר באתר או המלצה על אי רכישה באתר אינטרנט כזה או אחר. להזמנת ייעוץ פרטי בנושא רכשה באתרי אינטרנט ניתן לפנות לאתר באמצעות תיבת הקשר