קקל נטיעות 2022 פעילויות וטיולים מומלצים לחג האילנות

קקל נטיעות 2022 פעילויות וטיולים מומלצים לחג האילנות

מה עושים בטו בשבט עם הילדים ? איפה יש נטיעות של קק"ל ופעילות בטבע ? הפעילות מתחילות כבר ביום שבת  הקרוב עם שפע של הצעות לטיולים בחיק הטבע, טיולי פריחה עם שקדיות מרהיבות והעיקר להקפיד על כללי הבטיחות ולחזור בשלום! הכנו עבורכם מגזין מיוחד ובו סיקור קקל נטיעות 2022 פעילויות וטיולים מומלצים לחג האילנות. נטיעת עצים בארץ ישראל ועוד. כל הפעילויות מותנות בהרשמה מראש. פרטים נוספים ב"קו ליער" בטלפון: 1-800-350-550.  בסוף העמוד תוכלו לבצע הרשמה אונליין באתר קרן קיימת לישראל.

קקל נטיעות 2022 פעילויות

קקל נטיעות 2022 פעילויות

עין מטע טיול בטבע לכל המשפחה  

עין מטע מזמן מסלול של טבע ירוק והמון שלווה להורים וילדים . בתקופה הזו הוא אופציה מעולה לטיול בשבת עם הילדים , ללא הפרעה של מרכזי קניות , רק טבע נטו !
איך מגיעים לעין מטע ? דרך מושב מטע ( אפשר להתעלם מהשלט בכניסה למושב הצנוע ) , בואעה מגרש הכדורגל או דרך שביל הקיסר בדרך עם עלייה מאתגרת .
למסלול הזה חשוב להצטייד במים רבים ! צידה לדרך והמון המון מצב רוח טוב . תמונות של עין מטע אומרות את הכל

עין מטע טיול בשבת

עין מטע טיול בשבת

 

עוד באתר  ברכות ותמונות לט"ו בשבט לאחל חג שמח דפי עבודה לתלמידים 

משאית – קק"ל בדרך אלייך

ימים ראשון- שישי 16-21 בינואר 2022

קרן קימת לישראל חוגגת עם הציבור הרחב בדרכים. המשאית הירוקה של קק"ל תעבור ברחבי הארץ מהצפון לדרום ותגיע לבתי חולים, בתי אבות, בסיסים צבאיים, הוסטלים, מרכזי ערים, מושבים. בואו לקחת חלק באווירה חגיגית ומוזיקלית עם מיטב שירי החג וארץ ישראל.

מעיינות, שקדיות, ופתרון תעלומות: ט"ו בשבט בסטף

בין בוסתנים יפהפיים וטרסות עתיקות, נטייל בשבילי הכפר הקדום סטף, בו ייפתחו בפנינו עולמות חדשים ונוף ציורי ומיוחד. תאריך שלישי, 18.01.2022, 10:00 – 13:00.

טיולים סיורים טו בשבט

טיול אל מערת הפעמון הסודית בכרמל: ספיישל ט"ו בשבט

לטיול בחלק פחות מוכר של ה"הר הירוק כל ימות השנה".

יער מוצל, מעין קטנטן שאולי ישתף פעולה אחרי סוף השבוע הסוער, כפר נטוש ממלחמת העצמאות, תצפיות ונופים משכרים של היער וחוף הכרמל, חורבה ציורית מהמאה ה-16 וגם מערת פעמון סודית, היחידה בכרמל.

טיולים סיורים טו בשבט

מחזירים אהבה ליער- במשתלות קק"ל

אנו מזמינים את הציבור הרחב לפעילות ט"ו בשבט חווייתית וסיורים מודרכים לכל המשפחה. בואו להכיר את מסלול חייו של השתיל מאיסוף הזרעים ועד יציאתו מן המשתלה אל היער.

צפון: משתלת גולני

תאריכים 9-21 בינואר 2022 ז'-י"ט בשבט תשפ"ב

צפון: רויטל אביב\ שירן בן- נון – 04-8470322‏ או במייל shiranb@kkl.org.il

 מרכז: משתלת אשתאול

תאריכים 11-19 בינואר 2022 ט'-י"ז  בשבט תשפ"ב

 דרום: משתלת גילת

תאריכים 18-20 בינואר 2022 ט"ז-י"ח בשבט תשפ"ב

דרום: רינת אברהם- 08-9986197‏ או במייל rinatk@kkl.org.il

פעילות קקל בכברי טו בשבט בגן יערני

יום שישי י"ט  בשבט  תשפ"ב 21 בינואר 2022. פעילות יצירה מחומרי טבע, סיור מודרך בגן היערני-ארכאולוגי, הצגה ופעילות בנושא שמיטה. בתשלום: 10 ₪ למשתתף.

קן ליער קרן קיימת פרטים והרשמה 

מטיילים בחג – מחפשים פעילות לכל המשפחה בחיק הטבע ? קבלו מאתנו המלצות על טיולי טו בשבט. איפה יש נטיעות קקל . איפה אפשר להגיע למתחמי קק"ל נטיעת עצים. מידע אודות נטיעות טו בשבט 2022.