רכבת הקרח נטפליקס עונה 2 פרקים מלאים צפייה ישירה

רכבת הקרח נטפליקס עונה 2 פרקים מלאים צפייה ישירה

המתנתם לרכבת בקור המקפיא? הנה ההיא באה. צפו בסדרה הכי חמה על המסך של נטפליקס. רכבת הקרח נטפליקס עונה 2 פרקים מלאים צפייה ישירה תרגום עברית מובנה. סדרת מתח מומלצת לצפייה. צפו בווידאו בסוף העמוד לקראת פרק 1 עונה 2 רכבת הקרח

רכבת הקרח נטפליקס עונה 2 פרקים מלאים צפייה ישירה

רכבת הקרח נטפליקס עונה 2 פרקים מלאים צפייה ישירה

שון בין ממשחקי הכס מנצח את עונה 2 רכבת הקרח 

שון בין בתפקיד וילפורד משנה את תמונת העונה השנייה. הוא הכרטיס המנצח של הרכבת בעולם הקפוא. אם נקח בחשבון שההפקה גם הכניסה משתנה שלש שינוי באקלים וחלוקה לשתי רכבות אנחנו כבר במיקרו קוסמוס אחר לגמרי מהעונ הראשונה ובטח מהסרט עליו מבוססת רכבת הקרח משנת 2013.

רואן בלאנשאר בתפקיד אלכסנדרה קאוויל הם על תקן game changers  שהסדרה הייתה על מנת לשמור על רללונטיות בעונה 2. וילפורד לקח את אלכס כאשר הוריה של מלאני סירבו לעלות על הרכבת. בתה של מלאני טופחה והורעלה על ידי וילפורד המרושע ואולי מרושע לכאורה.

ממשיכים מאותה נקודת סוף עונה 1 

מדובר בדמות מבריקה אבל אמה אבל צעירה וחוששת. רגע קורע לב בין אם לבת מסתיים בכך שמלאני טוענת לניצחון. לאחר נסיון להשתלט על ביג אליס וילפורד.  הוא מנחה את אלכס להתנתק מהרכבות ולעזוב את Snowpiercer.

הגבורה של מלאני במרכז העונה השנייה של העולם הקפוא  

לצד האירועים בעונה השנייה שוב עולה ובולטת מלאני ובתושייה שלה. הקטר כבר מצפצף לא ייסע מי לא יישב!

על אף שאין רגולציה שאוסרת דיספוזיציה בתכני סדרות, ההצמדות לעולם הקפוא תמצה את עצמה בסוף העונה. אם משהו חושב על עונה שלישית זה הזמן לצאת אל מחוץ לחומות הקרונות ולהגדיל את מרחב המחייה של הסדרה. לכן עלילת המשנה מצביעה על כך שכדור הארץ חוזר להתחמם ואולי יהיה ראוי שוב ליישוב בני אדם. ואולי אולי יגלו נוסעי הרכבת של וילפורד שהם לא היחידים ששרדו את שנות הקיפאון.

הזנב הוא לא זנב רכבת הוא הגבול החדש של העולם 

העונה השנייה מתמקדת כמעט בבלתי נמנע. כמו בסרט מפגש קסנדרה, סיפור שתי הרכבות הוא באמת סיפורם של שני מוחות. מלאני לפנינו לעת עתה, אך הסכסוך רק מתחיל. מר וילפורד הוא אכזרי ומסתיר סודות. Snowpiercer עונה 2 פרק 1 פותח בצורה מושלמת את העונה השנייה בנטפליקס ישראל. האם כל האנשים ברכבת הנקראת ביג אליס חושבים שווילפורד הוא המושיע? אולי כן ואולי ממש לא. נח להם להעמיד פנים. כי בהיעדר זמיר גם צרצר הוא ציפור שיר.

אז מה מחכה לנו בעונה השנייה של רכבת הקרח לצפייה ישירה. צפו בוודיאו המלא תרגום עברית, רכבת הקרח- עונה 2 Netflix