רכבת ישראל לוח זמנים 2023 מעודכן

רכבת ישראל לוח זמנים 2023 מעודכן

רכבת ישראל מעדכנת את לוח זמני הרכבות ומסלולי הנסיעה לשנה לעת הקרובה. החל מיום ראשון ה-01/01/2023 הכירו את רכבת ישראל לוח זמנים 2023 מעודכן. הכירו את השינויים בתנועת הרכבות. עדכונים מתי יש רכבת בפסח 2023.בקרוב עדכונים חשובים בנושא רכבות ביום העצמאות 2023.

עוד באתר – תוכנה למעקב אחרי פלאפונים

עדכונים לוח זמנים רכבות 2023 רכבת ישראל 

שינויים בשעות וימי הפעילות בתחנות אופקים, שדרות ונתיבות בשל התקדמות עבודות החשמול באזור. יופעלו היסעים חינמיים בין התחנות; שינויים במסלול רכבות הלילה בין ירושלים לנתב"ג בימי שלישי ושישי לפנות בוקר.

 

רכבת ישראל לוח זמנים 2023 מעודכן

רכבת ישראל לוח זמנים 2023 מעודכן

 

לו"ז רכבות ערב יום כיפור 2023 מוצאי הצום  

 

עד מתי יש רכבת ביום כיפור 2023?

בערב יום הכיפורים 2023, יום ראשון, 24.9.23, ט' בתשרי, תשפ"ד, תופעלנה הרכבות על פי לוח זמנים ייעודי, הכולל תגבור רכבות והפסקה יזומה של פרויקט החשמול בערב החג. ביום זה, רכבות הנוסעים תופעלנה בין השעות 13:00-06:00 במתכונת מתוגברת, המבוססת על לוחות זמנים של ימי שישי, בתוספת שירות רכבתי בתדירות גבוהה של שתי רכבות מידי שעה (במקום אחת מידי שעה) בקו חיפה – ת"א, וכן הפעלת שירות רכבות בתחנות באר שבע, אופקים, נתיבות, שדרות ודימונה.

האם יש רכבות במוצאי כיפור?. לא. כמידי שנה, לא תופעלנה רכבות במוצאי יום הכיפורים, יום שני, 25.9.23.

מתי שי רכבת אחרי כיפורים?. תנועת הרכבות תחודש ביום שלישי, 26.9.23.

רכבת לבאר שבע שינוי מערך ההסעות

בשל עבודות חשמול קטעי המסילה באזור הדרום, בקו שבין אשקלון לבאר שבע (דרך תחנות שדרות, נתיבות ואופקים), ובתחנות באר שבע, חלים שינויים בתנועת הרכבות באזור באר שבע, קריית גת ולהבים, בשעות הערב של ימי השבוע, וכן בימי שישי ומוצ"ש.  להלן פירוט מערך ההיסעים המופעל כמענה לקווי רכבת הנסגרים לטובת עבודות חשמול המסילות:

ימים ראשון – חמישי
תחנות באר שבע מרכז ובאר צפון האוניברסיטה, תיסגרנה לשירות ורכבות בקו באר שבע – ת"א – נהריה, תחלנה ותסיימנה את נסיעתן בתחנת קריית גת.

בימי שישי תחנת באר שבע מרכז תיסגר לשירות ורכבות בקו באר שבע – ת"א – נהריה, תחלנה ותסיימנה את נסיעתן בתחנת באר שבע צפון האוניברסיטה.

 

החזר כספי לנוסעי הרכבת

בשל העיכובים שחלו ביום שלישי, 18.7.23, ושבגינם חלו שינויים בלוחות הזמנים של רכבות הנוסעים, יוטענו שני כרטיסי פיצוי עבור לקוחות שנסעו ברכבת, החל מהשעה 16:30 ועד חצות במועד זה

פניות הציבור עדכונים וחדשות לנוסעים ברכבת 

במחלקת האבידות של רכבת ישראל מודים לנוסעים הרבים על שיתוף הפעולה, וכן לעובדי המחלקה ומתנדביה. עוד ממליצים במחלקת האבידות לנוסעים לרשום על כבודתם שם וטלפון.,לאן מתקשרים?. כוכבית 5700 או *5700.

רכבת ישראל לו"ז זמנים אפליקציה

שדרוג השירות הרכבתי, הרחבת שעות פעילות, הארכת מסלולים והפעלתן מחדש של תחנות:

  •  תיפתחנה מחדש לשירות תחנות צומת חולון, חולון וולפסון, בת ים קוממיות, ויבנה מזרח.
  • מסלולן של הרכבות בקווים הפרבריים נתניה/בנימינה-רחובות יוארך מחדש עד לתחנת אשקלון. באיזה תחנות יעצרו בדרך?. נוספה עצירה בתחנות יבנה מזרח ואשדוד.
  • יוארכו שעות הפעילות בקו ת"א סבידור מרכז-באר שבע (העובר בתחנות קריית גת, להבים רהט, לוד וכ') המסיים כיום את פעילותו בשעה 21:00 (בקירוב) עד לשעה 23:00 (בקירוב).

צפו בסרטון הווידאו ממשיכים לשדרג את השירות בנסיעה – רכבת ישראל. צפו כיצד בחטיבת נייד ברכבת ישראל, מנהלים מבצע מקצועי להחלפת חלונות בכל מערך הצי של רכבת ישראל

שינויים בתנועת הרכבות  2023

רכבת ישראל ממשיכה בהאצת פרויקט החשמול. כיצד זה מסייע לרכבות בארץ?. שיפור השירות באמצעות הפעלת רכבות חשמליות חדישות. מה עוד?. ידידותיות לסביבה ושקטות.

לאחרונה ציינה הרכבת את השלמתו של מחצית מפרויקט החשמול.

במסגרת הפרויקט כולו, ובשבועות הקרובים צפויה הרכבת להשלים את תשתיות החישמול בין תחנות נתניה ובנימינה. למה זה חשוב?. ההשלמה תאפשר את חידוש השירות הרכבתי בשעות הערב. באילו ימים נוספים?.  ימי שישי ומוצ"ש בקו החוף וכן בין תחנות הצפון, חיפה ות"א. עוד מידע באפליקציית הרכבת.

שירות לקוחות רכבת לאן מתקשרים?

מוקד רכבת ישראל​​ עומד לרשותכם בטלפון: 5770* או 08-6831222.

למה כדאי לנסוע ברכבת?. חוסך זמן וכסף.

האם הרכבות מגיעות בזמן? לרוב כן. באתר הרכבת יש מדד מתי הרכבות מגיעות ומה רמת הדיוק של לוז רכבות.