רכבת ישראל לוח זמנים 2023 מעודכן

רכבת ישראל לוח זמנים 2023 מעודכן

רכבת ישראל מעדכנת את לוח זמני הרכבות ומסלולי הנסיעה לשנה לעת הקרובה. החל מיום ראשון ה-01/01/2023 הכירו את רכבת ישראל לוח זמנים 2023 מעודכן. הכירו את השינויים בתנועת הרכבות. עדכונים מתי יש רכבת בפסח 2023.בקרוב עדכונים חשובים בנושא רכבות ביום העצמאות 2023.

עוד באתר – תוכנה למעקב אחרי פלאפונים

עדכונים לוח זמנים רכבות 2023 רכבת ישראל 

שינויים בשעות וימי הפעילות בתחנות אופקים, שדרות ונתיבות בשל התקדמות עבודות החישמול באיזור. יופעלו היסעים חינמיים בין התחנות; שינויים במסלול רכבות הלילה בין ירושלים לנתב"ג בימי שלישי ושישי לפנות בוקר.

 

רכבת ישראל לוח זמנים 2023 מעודכן

רכבת ישראל לוח זמנים 2023 מעודכן

 

לו"ז רכבות שימו לב לשינויים בקווים ואלו הרכבות שיושבתו 

סגירת הכניסה הצפונית לתחנת ת"א השלום, החל מ-5.6.23
בשל עבודות של משרד התחבורה, עיריית תל אביב-יפו וחברת נתיבי איילון לפיתוח המרחב העירוני במחלף השלום, תיסגר הכניסה הצפונית לתחנה (מצידה הצפוני של דרך השלום) החל מיום שני 5.6.23 ולפרק זמן מוערך של כשלושה חודשים

רכבת לראשון לציון שינויים בלוח הזמנים בת ים חולון ויבנה רכבות

שינויים בתנועה בשעות הערב – טבעת השרון, בת ים, חולון, ראשל"צ משה דיין ויבנה מערב
לצורך בדיקות חיוניות של תשתית החשמל הרכבתית, יחולו שינויים בתנועה בשעות הערב – טבעת השרון, בת ים, חולון, ראשל"צ משה דיין ויבנה מערב

בימים שלישי, 6.6.23, רביעי, 7.6.23 החל מהשעה 21:00 (בקירוב) ועד לסיום השירות בימים אלה,

פניות הציבור עדכונים וחדשות לנוסעים ברכבת 

במחלקת האבידות של רכבת ישראל מודים לנוסעים הרבים על שיתוף הפעולה, וכן לעובדי המחלקה ומתנדביה. עוד ממליצים במחלקת האבידות לנוסעים לרשום על כבודתם שם וטלפון.,לאן מתקשרים?. כוכבית 5700 או *5700.

איזה רכבות יש בחול המועד סוכות לוז רכבת ישראל עדכונים תכנון נסיעה בחג 

רכבת מיוחדת שמסלולה יוארך והיא תחל נסיעתה בתחנת ב"ש מרכז בשעה 9:41 ותסיים נסיעתה בתחנת חיפה מרכז השמונה (במקום בתחנת ת"א סבידור מרכז). הרכבת תעצור בתחנות: ב"ש צפון האונ', להבים רהט, קריית גת, קריית מלאכי יואב, מזכרת בתיה, רמלה, לוד, כל תחנות ת"א, הרצליה, חיפה חוף הכרמל, חיפה בת גלים, חיפה מרכז השמונה (תחנה אחרונה).

 

רכבת ישראל לו"ז זמנים אפליקציה

שדרוג השירות הרכבתי, הרחבת שעות פעילות, הארכת מסלולים והפעלתן מחדש של תחנות:

  •  תיפתחנה מחדש לשירות תחנות צומת חולון, חולון וולפסון, בת ים קוממיות, ויבנה מזרח.
  • מסלולן של הרכבות בקווים הפרבריים נתניה/בנימינה-רחובות יוארך מחדש עד לתחנת אשקלון. באיזה תחנות יעצרו בדרך?. נוספה עצירה בתחנות יבנה מזרח ואשדוד.
  • יוארכו שעות הפעילות בקו ת"א סבידור מרכז-באר שבע (העובר בתחנות קריית גת, להבים רהט, לוד וכ') המסיים כיום את פעילותו בשעה 21:00 (בקירוב) עד לשעה 23:00 (בקירוב).

צפו בסרטון הווידאו ממשיכים לשדרג את השירות בנסיעה – רכבת ישראל. צפו כיצד בחטיבת נייד ברכבת ישראל, מנהלים מבצע מקצועי להחלפת חלונות בכל מערך הצי של רכבת ישראל

שינויים בתנועת הרכבות  2023

רכבת ישראל ממשיכה בהאצת פרויקט החשמול. כיצד זה מסייע לרכבות בארץ?. שיפור השירות באמצעות הפעלת רכבות חשמליות חדישות. מה עוד?. ידידותיות לסביבה ושקטות.

לאחרונה ציינה הרכבת את השלמתו של מחצית מפרויקט החשמול.

במסגרת הפרויקט כולו, ובשבועות הקרובים צפויה הרכבת להשלים את תשתיות החישמול בין תחנות נתניה ובנימינה. למה זה חשוב?. ההשלמה תאפשר את חידוש השירות הרכבתי בשעות הערב. באילו ימים נוספים?.  ימי שישי ומוצ"ש בקו החוף וכן בין תחנות הצפון, חיפה ות"א. עוד מידע באפליקציית הרכבת.

שירות לקוחות רכבת לאן מתקשרים?

מוקד רכבת ישראל​​ עומד לרשותכם בטלפון: 5770* או 08-6831222.

למה כדאי לנסוע ברכבת?. חוסך זמן וכסף.

האם הרכבות מגיעות בזמן? לרוב כן. באתר הרכבת יש מדד מתי הרכבות מגיעות ומה רמת הדיוק של לוז רכבות.