רשות הטבע והגנים סוכות 2021 פעילות לכל המשפחה

רשות הטבע והגנים סוכות 2021 פעילות לכל המשפחה

מה אתם עושים בסוכות? אלו אטרקציות ופעילויות מחכות לכם באתרי הרט"ג. רכזנו עבורכם את פעילות לכל המשפחה במהלך ימי חול המועד. מומלץ, חינוכי ומהנה! רשות הטבע והגנים סוכות 2021 פעילות לכל המשפחה. מה עושים בסוכות? אטרקציות ברחבי הארץ. טיולים מומלצים לחול המועד סוכות. הזמנת מקום מראש בסוף העמוד.

רשות הטבע והגנים סוכות 2021 פעילות לכל המשפחה

רשות הטבע והגנים סוכות 2021 פעילות לכל המשפחה

מה עושים עם הילדים בחול המועד סוכות 2021? 

הילדים בחופשה ואתם שוברים את הראש לאן לטייל ואילו פעילויות מומלצות מתקיימות בחופשת סוכות. הנה כמה פעילויות מומלצות באוויר הפתוח שכולם יאהבו לקחת בהן חלק. לבלות בסוכות בגנים הלאומיים ובשמורות הטבע.

עוד באתר- איפה אפשר לבלות בסוכות 2021?

חול המועד סוכות 2021 במגידו פעילויות לכל המשפחה 

חוויה יוצאת דופן. במקום שבו סיפורי התנ"ך קמים לתחייה מחכים לכם דיז'ו: צייר מוזר ומצחיק, מתופפות שיכניסו אתכם לקצב, מדריכים ואפילו שיעורי יוגה – כל זה אל מול נופו עוצר הנשימה של עמק יזרעאל.

בנוסף, אתם מוזמנים לבקר במרכז המבקרים החדש והמרתק, לרדת לנקבה אל מפעל המים המסתורי, להשתתף בפעילויות לכל המשפחה ולהצטלם למזכרת. בין פעילות לפעילות תוכלו להתרווח בסוכה היפה או להתמקם באחת הפינות המוצלות באתר. .
בשעות הבוקר ועד תחילת הפעילות אתם מוזמנים ליהנות ממשחק "קוד העתיקות" – משחק בריחה עצמאי לכל המשפחה
תאריכי הפעילויות במגידו בחופשת הסוכות 2021 : רביעי וחמישי, 22-23.9, בין שעות 16:00-19:30. כמה עולה?  ללא תשלום נוסף על דמי הכניסה לאתר, חינם למנויי מטמון. יש לתאם ביקור לפני הגעה לאתר. 

חופרים באתר כורזין פעילות מומלצת חול המועד חופש סוכות 2021

שווה להגיע לגן הלאומי כורזים שבגליל העליון. הנסיעה טובלת בנופי הצפון וממול רמת הגולן עם לא מעט אופציות לעצור לארוחת צהריים משפחתית באחד המסעדות המעולות לאורך הדרך. אז אם אתם מחפשים טיול של יום לצפון עם פעילות חינוכית לילדים זו הפעילות שאתם מחפשים.

תחת הכותרת ילדים חופרים לכם? בואו לחפור יחד איתם בכורזים! את מוזמנים להיות ארכיאולוגים ליום אחד! בכפר היהודי כורזים מתבצעת חפירה ארכיאולוגית אמיתית ולכבוד החג יכול כל אחד ואחד להצטרף לחוויה. עד כה התגלו באתר שלל ממצאים ובהם חרסים, זכוכיות ומטבעות, ולאחרונה גם גת מפוארת לייצור יין.

את הציוד יספקו לכם במקום, יש להצטייד בנעלי הליכה נוחות1 בקבוק מים קרים לכל מטייל!
היכן: גן לאומי כורזים
מתי מתקיימת הפעילות? חוה"מ סוכות: רביעי – שישי, 22-24.9.21, בשעות 10:00–14:00, הסיורים יצאו בשעות 10:00, 12:00. יש לתאם ביקור לפני הגעה לאתר.

לתיאום והזמנת מקומות לסוכות 2021 

מקור מידע: אתר הרט"ג