רשות העתיקות סוכות 2023 חוויה ארכיאולוגית תאריכים

רשות העתיקות סוכות 2023 חוויה ארכיאולוגית תאריכים

הכירו את פעילות רשות העתיקות סוכות 2023 חוויה ארכיאולוגית תאריכים. מה עושים עם הילדים בחול המועד?. יש להגיע לפעילות עם מכנסיים ארוכים, נעליים סגורות, מים וכובע.  מה בתכנית? חפירות ארכיאולוגיות בעין קשתות ובאושה העתיקה, פסטיבל ארכיאולוגי למשפחות בשוני קק"ל פארק ז'בוטינסקי, חשיפת "סודות אמת המים" בעין צור-רמת הנדיב, פסטיבל הפסלים בקריית ביאליק, פסטיבל אייקון עתיקות בתל אביב, הפנינג ארכיאולוגי למשפחות בגבעת ישעיהו ופסטיבל "מסע בזמן" אשקלון.

המידע מתוך דיוור הרשות והאתר. מה עושים סוכות עם הילדים?. הכירו את הפעילויות ברחבי הארץ וצאו לחוויות יוצאות דופן המקנות זמן איכות להורים ולילדים לצד ערכים וזיכרונות בלתי נשכחים.

פעילות חינם מסע בזמן  פסטיבל השימור אשקלון רשות העתיקות סוכות 2023

בלב העיר אשקלון, גן קדש בשדרות קדש, קבר השייח בטיילת בר כוכבא, חצר הסרקופגים במרכז אפרידר, רצפת הפסיפס בטיילת יקותיאל אדם. באיזה תאריכים?. 4-5/10/23 חוה"מ סוכות בשעות 10:00-17:00

מה עושים? רשות העתיקות ועיריית אשקלון מזמינות אתכם לפסטיבל מסע בזמן – מסע מרגש, עוצמתי וחוויתי שמספר את סיפורה המדהים של העיר אשקלון, בעלת ההיסטוריה המפוארת. בפסטיבל תוכלו ליהנות ממגוון סדנאות ופעילויות לילדים, הדרכות וסיורים. כמה עולה: ההשתתפות ללא עלות. לפרטים נוספים: צבי פירר – רכז הדרכה מרחב דרום 050-8744889.

עוד באתר אתרי מורשת חגי תשרי 2023

ללא תשלום בחול המועד הפנינג ארכיאולוגי למשפחות בגבעת ישעיהו – מתחם קרן קיימת אזור ההר

גבעת ישעיהו, פארק עדולם צרפת. בwaze – קרן קיימת אזור ההר גבעת ישעיהו. לא רחוק מהעיר בית שמש, באזור בו נופי המקרא משתלבים בנופי ארץ ישראל.

באיזה תאריך הפעילות?. 03.10.23 חוה"מ סוכות בשעות 16:00-10:00

באזור עמק האלה מסתתר לו גן ארכיאולוגי קסום, ובו תצוגה בשטח הפתוח במתחם קק"ל. רשות העתיקות בשיתוף קרן קיימת לישראל מזמינים אתכם להפנינג פתוח למשפחות, סדנאות, הפעלות וסיורים בתצוגה הארכיאולוגית

כיצד נרשמים?.  באתר קרן קיימת לישראל. פעילות חינם בחול המועד סוכות.

כמה עולה: ההשתתפות ללא עלות, מספר המקומות מוגבל

עוד באתר – שמחת תורה 2023 תאריכים ברכות מנהגים הקפות

הגן הארכיאולוגי חבל עדולם

הגן הארכיאולוגי חבל עדולם

עתיד ועבר נפגשים בתל אביב סוכות תשפ"ד פסטיבל אייקון 2023 עתיקות

איפה מבלים בתל אביב בסוכות?. פסטיבל אייקון 2023: עתיקות – מתחם אשכול פיס, עירוני א תל אביב

תאריכי פסטיבל אייקון?.  3.10.23 , 4.10.23 , 5.10.23 בשעות 10:00-20:00, במהלך חול המועד.

פעילות לילדים בתל אביב – רשות העתיקות, בשיתוף פסטיבל אייקון 2023: עתיקות, מזמינים אתכם לשילוב מסקרן בין עולם העבר והעתיקות לפסטיבל השנתי למדע בדיוני פנטזיה ומשחקי תפקידים. הצטרפו אלינו לפעילות משחקית מהעולם הקדום, תצוגת ממצאים ארכיאולוגיים המזמינה את הציבור לגעת בעבר, והשתתפות מומחי תוכן של רשות העתיקות בפאנל מומחים של הפסטיבל. מה מחיר הכניסה?.  כלול בכרטיס הכניסה לפסטיבל

עוד פעילויות בחול המועד הרשמה ופרטים נוספים באתר הרשות 

פסטיבל ארכיאולוגי למשפחות בשוני פארק ז'בוטינסקי 01/10/2023 

באחד המקומות הציוריים והיפים בישראל, פארק ז'בוטינסקי שוני, בנימינה, ייערך בחול המועד סוכות 01/10/2023, פסטיבל של סוכות! מפגש מרתק עם מבנה התיאטרון הרומי מהמאה ה-2 לספירה, סיורים מודרכים באתר העתיקות שוני, הסבר על פסטיבל המיאמס (שם שאולי משמר את זכרם של חגיגות המים מן התקופה הרומית) שהתקיים בו וסדנאות יצירה בסימן חגי תשרי. בשיתוף קק"ל.

מתי? 01/10/23 בשעות 10:00-15:00. טלפון לבירורים : מוקד קו ליער קק"ל 1-800-350550. כמה עולה?. הפעילות ללא תשלום וללא צורך בהרשמה מראש!. מזכירים לכם?. לסיור יש להגיע עם נעלים סגורות, כובע ומים.

מה לוקחים לטיול בחיק הטבע?

אם כבר החלטתם לצאת לטייל בשבילי ישראל, אל תשכחו להצטייד בבקבוק מים לכל מטייל. נעלי הליכה נוחות ומכנסיים ארוכות לטיול. מה עוד לקחת?. טלפון סלולארי עם סוללה מלאה. צייתו להנחיות הבטיחות, נהגו בזהירות בכבישים וחזרו אל הבית בשלום.