רשימת הדחה האח הגדול 2023 מי מועמד איך מצביעים

רשימת הדחה האח הגדול 2023 מי מועמד איך מצביעים בגמר הגדול 

גולשות וגולשים יקרים שימו לב הגענו לרגעים שכל העונה אנחנו מחכים להם. מה עומד לקרות בפרקים החדשים?. קבלו את האירוע השבועי שכולם מחכים לו. רשימת הדחה האח הגדול 2023 מי מועמד איך מצביעים. היכונו להדחה מספר 16 כל אחד יכול למצוא את עצמו במדרגות. בימים הקרובים נקבל את השמות להדחה השביעית. בהמשך העמוד הקישור להצבעות השבוע.

 הצבעות לדיירים רשת 13 הזוכה בגמר האח הגדול 2023 אתר ההצבעה חינם למעריצי האח הגדול בהמשך העמוד 

יובל מעתוק זכתה באח הגדול 2023 סתיו קצין הגיעה למקום השני

ליאל הודח מהבית סיים מקום חמישי

שניר בורגיל הודחה מהאח הגדול סיים מקום רביעי

יענקי הגיע למקום השלישי נשארנו עם סתיו ויובל מעתוק

ברכות שנה טובה להורדה 

כיפור 2023 זמני הצום ברכות צום קל וגמר חתימה טובה 

סוכות 2023 אטרקציות חול המועד חג שני סוכות מתי חוזרים ללמוד 

נמשכות ההצבעה

חמישיית הגמר הסופית 2023 הצביעו כעת לדייר שאתם רוצים שיהיה הזכה בגמר האח הגדול 2023
סתיו קצין
יובל מעתוק

אחד מהם הוא הזוכה באח הגדול 2023. שימו לב, בכל הדחה מתאפסת ההצבעה ואתם יכולים להצביע מחדש לזוכה באח הגדול 2023. בשעות האחרונות התפרסמה קריאה ברשתות החברתיות הקוראת לתומכי אברהם להצביע למעתוק או יענקי לא לשניר.

פרסום גוגלהאח הגדול הצבעה להדחה

הצבעה חינם גמר האח הגדול איך מצביעים חמישיית הגמר שלישיית הגמר

הצבעה חינם גמר האח הגדול איך מצביעים חמישיית הגמר שלישיית הגמר

 והדיירת הראשונה בגמר האח הגדול 2023 היא יובל מעתוק" הבחירה של דיירי הבית 

נכון שרק ביום רביעי יכריזו בערוץ 13 בדיירת או הדיירת הראשונה שיפעילו לגמר השנה. אז הדבר הכי בטוח שהזוכה יקבל פרס של מיליון שקלים, אבל מי תהיה שלישיית הגמר?. הכותרת של הפסקה היא יותר תקווה אישית שלי מאשר עובדה לפני השידור.

בינתיים הדיירים בבית 103 יום כאשר גמר האח הגדול לצפייה ישירה ייערך ביום ה 104. וזה נראה כמו תקופת המתנה מתוחה. אף אחד לא נכנס לוויכוח מיותר או כזה שעלול לעלות בקולות מעריצי האח הגדול. אתם זוכרים?. כולם רוצים להיות הדייר זכה באח הגדול 2023. גשו כעת באמצעות האתר או אפליקציית רשת 13 הצבעה 2023 ותוכלו להשפיע מי הדייר שיחזור לביתו ומי יקבל עוד צ'אנס להגיע לאירוע הגדול.

מי בוחר הדייר הראשון בגמר? הדיירים בכבודם ובעצמם. איזה שבוע מרתק מחכה לנו!.  מה התאריך של גמר האח הגדול 2023?. מתי מסתיים האח הגדול 2023?. 10/09/2023. אל תשכחו בתאריך 15/09/2023 ראש השנה העברית החדשה 2023.

מיז כה באח הגדול 2023?. עדכון מבית האח הגדול חדשות חשובות לפני הגמר והדחה אחרונה ביום רביעי קבלו את חמישיית הגמר.
זה היה מפתיע. הדייר האחרון שהודח מבית האח לפני הגמר הוא שיר עופרי. עכשיו יש לכל מעריצי האח הגדול 2023 יש ארבעה ימים להצביע להשתתף חינם האח הגדול הצבעה להדחה 2023. רשימת המודחים השבוע. הצבעה למודח האחרון בהמשך העמוד

חידון האח הגדול 2023 טריוויה שאלות ותשובות

חידון האח הגדול 2023 טריוויה שאלות ותשובות

מי הדיירת שחזרה לבית העונה זו כבר אופנה! איך מצביעים בגמר האח הגדול 2023

לנו באתר יש תפקיד חשוב, לפחות כך אנו מאמינים. לשרת את מעריצי האח הגדול 2023 בדרכם לבצע הצבעה בשידורי רשת 13 הצבעה האח הגדול 2023. אז כמו שראינו בווידאו המרגש, ליאל קוצרי, איזה נשמה שהוא\ מספר לשי עופרי על הפגישה עם ספיר שנכנסה לבית למשימה, על רוח הדברים ועל אווירת הפיוס. יאללה סולחה. אנחנו במתח המדינה על הקרח וכולם רוצים לדעת מי הדייר שעלה לגמר האח ראשון ואולי יזכה במיליון שקלים.

אז למה אני מקווה שיובל מעתוק תהיה בגמר?. לתחושתי, סתיו תגיע לגמר באמצעות הצבעות והדחה של יתר המתחרים. אבל מעתוקה היא נשמה גדולה. לא שחקנית, לא אסטרטגית. אני לא יודע אם יש לה הרבה מצביעים בקרב מעריצי האח הגדול 2023. אז לפחות שיהיה לה סיכוי. מדובר בדיירת שכל כולה נשמה אמתית שבימים רגילים עובדת בארגון שעושה חסד עם החלשים בחברה שלנו. תודה יובל מעתוק ובהצלחה.

ובכן מה יקרה עכשיו בבית, כשבועיים לפני גמר האח בתאריך 10/09/2023. אחרי ההדחה נותרו בבית שבעה דיירים בלבד שכל אחד מהם יכול לראות את עצמו מועמד לזכייה וכמי שיכול לקחת את הפרס בסך מיליון שקלים. מעכשיו כל הצבעה באח הגדול קובעת. אם אתם חלק מהקבוצה הגדולה שנקראת מעריצי האח הגדול, אל תפספסו הצבעה – לא בסדר מי זכה העונה באח הגדול ובטח לא בסדר הדחה. מתי נגמר האח הגדול 2023?. מיד עם סיום משדר גמר האח הגדול לצפייה ישירה בערוץ 13.

האח הגדול 2023 רשימת דיירים סופית חמישיית הגמר הצבעות לדייר שאתם רוצים שייזכה

האח הגדול 2023 רשימת דיירים סופית חמישיית הגמר הצבעות לדייר שאתם רוצים שיזכה מידע אודות הדייר זכה באח הגדול השנה

הפתעה בבית האח דייר רביעי עוזב את הבית!.  הדייר אורי נגר הפעיל נוהל עזיבה וביקש לעזוב את הבית לאחר 38 ימים. נגר, כזכור הוא האקס של ספיר בורגיל. במהלך שהותו בבית האח הגדול הוא קיים מספר ויכוחים עם אברהם אקלום, אחד הדיירים המועמדים לזכייה בגמר הגדול.

מוכנים?. השבוע תתפרסם רשימת הדחה שבועית לאחריה יישארו בבית 8 דיירים בלבד. מה תעשו בינתיים?. תוכלו לענות על סקרים לקראת השאלה הגדולה הזוכה בגמר האח 2023.

ספיר בורגיל המודחת ה 15 מבית האח הגדול. אורי נגר הודיע לאח שהוא עוזב את הבית

הצביעו בסקר מי יהיה הזוכה בגמר האח גדול 2023 

האם זו שלישיית הגמר של האח הגול 2023? סתיו אברהם יענקי
 • Add your answer

האם ינקי צריך לזכות באח הגדול 2023 סקר מעריצים

האם הדיירים החדשים יכולים לזכות בגמר האח 2023?.
 • Add your answer

האם סתיו תזכה השנה באח הגדול 2023

המתח לפני הגמר שובר שיאים מה קרה בין יענקי ליובל מעתוק צפו בווידאו

צפו בווידאו לקראת גמר האח גדול 2023 שייערך בתאריך 10/09/2023 חמישיית הגמר מי הזוכה באח הגדול 2023

האם ינקי צריך לזכות באח הגדול 2023 סקר מעריצים

איזה ערב קבלנו באח הגדול לצפייה ישירה בערוץ 13. הדחה משולשת אשר השאירה בבית 10 דיירים בלבד שימשיכו, מי שלא יודח בדרך, עד לאירוע גמר האח הגדול 2023 בתאריך 10/09/2023.
נרגעתם?. נחתם?. עכשיו כולנו מוכנים לקראת ההדחה הבאה ונצביע חינם באתר מי המודח ה 16 מבית האח פרטים נוספים בקרוב. שיהיה לכולנו שבוע טוב ומבורך.
רשימת ההדחה הקרובה למודח מספר 15 מבית האח תפורסם בקרוב. מחר שני דיירים יחלקו את הבית לשניים.

אורי נגר עזב את בית האח הגדול מי נשאר בבית לפני הגמר

אורי נגר עזב את בית האח הגדול מי נשאר בבית לפני הגמר

אחרי המודח ה 16 הבית מתכונן לעזיבות דיירים לפני משדר הגמר ספיר בורגיל היא הדחה קריטית לפני הגמר 

אז כמו שאפשר לראות גם ערב לא קבלנו איזו הדחה דרמטית וכולנו מחכים עכשיו להדחה מספר 16. אם לא יהיה שינוי במגמה של ההצבעות בקרב מעריצי האח גדול, ותוך זמן קצר לא יישארו דיירים חדשים בבית והמאבק עד לגמר ב 10/09/2023 ייערך בין הדיירים הוותיקים.

בעוד הבית מתחלק כעת לשתי קבוצות נזכיר כי אתמול היה אחד הערבים הדרמטיים בבית האח. שלושה מודחים בערב אחד.  שיר היא המודחת ה 12 מבית האח. המודח ה 13 הוא אורי כהן. הבומבה הייתה בסוף הערב כאשר נודע שהמודחת ה 14 אתי ייטב המקסימה היו לנו כיף לראות אותך! הופעה מקסימה

מעריצי האח גדול אתם מחזיקים חזק?. השבוע נדע מי הדייר שיהיה המודח באח הגדול. מה יקרה לו?. יעלה במדרגות, יקבל תשואות באולפן בנווה אילן ויתחיל את חגי תשרי מוקדם מצפוי.

סיפורים על משתתפי האח הגדול 2023 כל מה שרציתם לדעת ולא היה לכם את מי לשאול

בסוף הכל אנשים. לכל מתמודד בבית האח הגדול יש סיפור משלו. החיים מחוץ לבית האח, מה שהביא אותו לנקודה הנוכחית. הריי ידוע שכל אדם הוא סך החוויות שעבר בחיים. ועכשיו הפרק המלא שכולם המתינו לו בקוצר רוח. חשבתם שהכל תותים ובגדים של בארבי. צפו בווידאו על מתמודדי האח הגדול בו הם מספרים הכל. ואל תשכחו, כולם מחייכים עד לפרסום רשימת הדחה חדשה ובו נדע מי מועמד להיות המודח ה 12 מבית האח.

האח הגדול סקרים 2023 מי יודח מי ינצח בגמר האם סתיו יכולה לזכות העונה?. 

איך יודעים מה יקרה בפרקים הקרובים בבית?. קבלו את אתר האח הגדול סקרים 2023 מי יודח מי ינצח בגמר מצביעים ומשפיעים על הדיירים בואו לראות מה חושבים מעריצי האח הגדול העונה האם סתיו תזכה מי יודח היום. ואיך מתחילים את ההדחה השבוע?.

האם ינקי צריך לזכות באח הגדול 2023 סקר מעריצים

משדר הגמר של העונה תאריך 10/09/2023 גמר האח הגדול 2023.

מתי ההדחה הקרובה? המודח ה 16 יפורסם בקרוב כולל רשימת הצבעה והיכן מצביעים באח הגדול 2023.
מתי גמר האח הגדול?. 10/09/2023 שבוע לפני ראש השנה העברית החדשה

האח הגדול 2023 רשימת דיירים סופית מי ינצח באח הגדול 2023

האח הגדול 2023 רשימת דיירים סופית מי ינצח באח הגדול 2023

סקרים האח הגדול מי יגיע לגמר האם סתיו קצין יכולה לקחת את הגמר העונה?. האח הגדול סקרים 2023 

אחת השאלות המעניינות מאז תחילת העונה היא האם הבארבי יכולה לנצח את הגמר. כמו שזה נראה עד עכשיו, והריי הכל יכול להשתנות, סקר האח הגדול מצביע שהיא בדרך הנכונה. לא משנה מה קורה בבית ומה יעשו הדיירים בכניסה השנייה – היא מובילה. עכשיו גם אתם יכולים להצביע כאן בסקר גמר האח האח מי יזכה.

האם סתיו תזכה השנה באח הגדול 2023

עוד באתר לוח חופשות בתי ספר 2024 ראש השנה כיפור סוכות

סקר מנצח האח הגדול 2023 יענקי יכול לזכות?. היכונו למשדר גמר האח הגדול 2023 

יש דיירים שלא תשמע אותם רבים או נמצאים בעין הסערה. זה נכון שגם ההפקה יכולה לנווט, אבל אל תשכחו שבבית הכל יכול לקרות. מה עוד יכול להיחשב הפתעה?. בואו וענו בסקר האם יענקי יכול נצח את הגמר. אבל על מנת שזה יקרה כמה דיירים ותיקים צריכים ללכת הביתה. תזכרו – חשוב מאד להיות חזק בבית וגם אצל הקהל.

האם ינקי צריך לזכות באח הגדול 2023 סקר מעריצים

שלושה דיירים חדשים מועמדים להגיע לגמר

דיירים חדשים תמיד נראים כמו ארוחת ביניים בתכנית. נכון שמחוץ לבית חלק מהם הגיעו רחוק. אבל מה לגבי זכייה בגמר 2023?. זה כבר סיפור אחר. כי כמו שאתם בטח יודעים מי שמצביע בסקרי האח הגדול אלו המעריצים של התכנית. אז עכשיו גם אתם יכולים להצביע ולהראות לנו מה אתם חושבים האם הדיירים בכניסה השנייה יכולים להגיע לגמר ואולי לזכות בו?. בכל זאת שלושה מהם עלו לרשימת עשרת הגדולים ושרדו הדחות. עכשיו נראה אם אורי נגר, ליאל קוצרי או עדן שפירו יוכלו להגיע למשדר הגמר ב 10/09/2023 בתור דיירים ולא רק בתור צופים.

כמו שאתם בטח שמים לב אנחנו כאן באתר מעריצים אח גדול מעדכנים את הסקרים בהתאם למצב בבית. בשבועות הקרובים לקראת הגמר הגדול נתחיל לראות רשימת הדחה יותר ויותר מרגשת. דיירים ותיקים יצטרכו להילחם על המקום שלהם בבית. מה יקרה בחוץ?. צבא המצביעים של כל דייר יצטרך לתת 100% בהצבעות על הדייר שמודח מבית האח וגם כאן במסגרת סקר אתר מעריצים של האח הגדול.

לוח שידורים ערוץ 13 לצפייה ישירה החל משעה 21:15 היום בערב משדר הדחה באח הגדול. מי יהיה במודח התשיעי מבית האח וכיצד אירועי הפרק ישפיעו על זהות המודח העשירי מבית האח הגדול.

גמר האח הגדול 2023 צפו בווידאו המועמדים שלי האם אחד מהן יהיה הזוכה המאושר

איזו רשימת הדחה אפורה קבלנו לקראת מוצאי שבת. ארבעה דיירים חדשים שלא ברורה הפופולאריות שלהם אצל המעריצים מול שני האנשים הכי חזקים בבית. אז אני כבר מתאר לעצמי את תראה ההודעה מי הודח השבוע מבית האח. סתיו, זה ברור, תקבל הודעה ראשונה ואז זה יהיה, כך אני חושב, של אברהם מול ארבעת הדיירים החדשים. אתם במתח?. דייר חדש מול אברהם ואז הברור מאליו- אברהם אקלום יישאר בבית ואחד הדיירים החדשים יישן בבית שלו. ומי ברשימת ההדחה השבוע?. הדחה גורלית?. רק אם אברהם או סתיו ילכו. מה יקרה?. אתם תקבעו! הצביעו לדייר שאתם אוהבים. בהמשך העמוד תוכלו להבציע באתר ההצבעות של רשת 13.

צפו בווידאו המפגש המרגש בין סתיו קצין לאימא שלה בבית האח גדול

 משדר גמר האח הגדול 2023 התאריך כבר ידוע

אירוע השיא של העונה ייערך בתאריך 10/09/2023. מה אתם צריכים לעשות?. לא הרבה! להצביע לדיירים באתר ההצבעות של רשת 13 ולהיות מוכנים לקראת שידור גמר אח גדול 2023.

מעשה בעוגייה מי אכל ולמי נשאר פירורים מה קורה שיש מחסור בבית האח הגדול  

אכלו לי שתו לי לקחו לי צפו בקרב הגדול של דיירות האח הגדול!

רשימת דיירים בכניסה השנייה אח גדול 2023 ארבעה כבר בבית שלהם והודחו

דנה משה הודחה
יאיר כמכאג׳י הודח
ריקי רוטר הודחה
שיר צרפתי הודחה
עדן שפירו עלתה לעשיריית המגר
ליאל קוצרי עלה לחבורת הגמר
אורי נגר נשאר בבית במסגרת עשרת הגדולים

התספורת של ספיר בורגיל טיפים הישיר מהבית הטרנד תספורת קארה כמו של ספיר בורגיל  

תספורת הקארה של ספיר בורגיל, עורר שיח ברשת מרגע השידור. אמיליו לוי, שגריר לוריאל פרופסיונל שאחראי לקארה המדובר של כוכבת האח הגדול ספיר, מסביר כיצד החליט ליצר עבור ספיר תספורת לא שגרתית ועוצמתית.  אמיליו: "קארה קצר וישר כמו של ספיר מתאים בראש ובראשונה לבחורה עם אופי מתאים, ביטחון עצמי גבוה ותווי פנים מתאימים, ממש כמו ספיר. ספיר התלהבה מהרעיון של התספורת שהצעתי לה בתחילת המפגש וזרמה ואהבה מאוד את התוצאה."

פרסום גוגל
בינתיים בבית עומדים לקבל דיירים חדשים בכניסה השנייה. כזכור אלו מוגנים מהדחה בשבוע הראשון לשהותם. אז המודח השביעי יהיה אחד מהדיירים הוותיקים. גם המשימה של אברהם מתהפכת עכשיו פייק על פייק. האם ההפקה של האח תצליח עם תרגיל. רוצים עוד שאלה?. בבקשה – האם הדיירים באמת מאמינים לכל מה שמאכילים אותם?.

הדחה מספר 16 האח הגדול רשת 13 

חשבתם שאפשר לעבור שבוע בלי שתהיה הדחה באח הגדול?. בואו להצביע באתר הצבעות אח גדול לדיירים שאתם אוהבים.  עכשיו העיניים נשואות לראות מי יהיה המודח השביעי מבית האח. וזו רבותי, הולכת להיות החדשה מספר 7 כואבת במיוחד. מבטיחים!. בינתיים הרשתות גועשות בגלל החרם על סתיו.

מודעות גוגלאירוע הכניסה השנייה אח גדול 2023 נכנסו לבית והבלאגן מתחיל 

מה שבטוח שאייך שנכנסו הדיירים החדשים בית האח התחלק לשלוש. אלו שלא אכפת להם מהחדשים וסומכים על ההיסטוריה. מה זה אומר?. הדיירים החדשים יעזבו את הבית בהדחות אחד אחרי השני. החלק השני שזה עשה לו טוב ואולי יובל לוי היא המרוויחה העיקרית. וכאלו שזה ממש לא באה להם בטוב. מי ברשימה?. סתיו קצין ואברהם אקלום שהם לא רק אהובי הקהל אלא מועמדים לזכות בגמר הגדול.

על הבית עומד להדחה ורק הדיירים החדשים עוזבים

ככה זה בחיים בבית. אתה יכול הכי בסד עם כולם, אבל עם אין לך צבא של מצביעים מחות לבית, לא יעזור. חייבים להיות דייר מעניין שמוסיף משהו מיוחד. לארה מטודי היא המודחת השישית מבית האח הגדול 2023.

רשימת מודחים אח גדול 2023

 1. מאיה גרוסמן
 2. אלון חובל
 3. עידן מורד
 4. לארה מטודי
 5. גל קספרס
 6. רוי רייניש
 7. המודח השביעי מבית האח הגדול הדיירת ניקול
 8. ועכשיו המודחת השמינית ריקי רוטר
 9. מודחת מספר 9 דנה משה שבועיים בבית הספיקו למעריצי האח הגדול.
 10. מודחת מספר 10 ריקי רוטר
 11. מודחת 12 מבית האח היא יובל לוי וזו כבר ממש הדחה משמעותית
 12. מודח 13 מספר הוא אורי
 13. מודח מספר 14 אתי ייטב תודה לך על ההופעה המדהימה. את מייצגת בעיני את החברה שאנו מייחלים לחיות בה.
 14. הבית רועד ספיר בורגיל מודחת ולא תגיע לגמר האח הגדול בתאריך 10/09/2023 אבל תוכל לצפות בו להיות בקהל

דייר במקום הדחה על באמת – אורי כהן הבן זוג של הדיירת ניקול בוטביניק נכנס לבית האח

אז כמו שאנחנו כבר יודעים דייר חדש ומסקרן נכנס לבית. אחרי שגיא עזב, ייכנס במקומו, בשבוע ללא הדחה אורי כהן. מי הוא?. הו בן הזוג של ניקול בוטביניק. איש העסקים , אושיית חיי הלילה מהצפון עוסק בדוגמנות. במקור מנהריה, רגבה, וכמו שזה נראה בשלב הראשוני, הוא יכול להגיע רחוק העונה. מה קה בסוף אתם יודעים. בן הזוג נכנס וניקול הודחה מייד לאחר מכן.

מודעות גוגלמה אמר שניר בורגיל צילום מסך האח הגדול 2023 הקבוצה הרשמית פייסבוק

מה אמר שניר בורגיל צילום מסך האח הגדול 2023 הקבוצה הרשמית פייסבוק

המודחת השישית לארה מטודי  מבית האח הגדול. 

כמה פעמים אפשר להצביע?. 10 פעמים בכל אמצעי. כיצד?. יישום הצבעות האח הגדול בחינם. איך מצביעים לאח הגדול?. כל הפרטים בכתבה. בנוסף תוכלו להצביע חינם בסקר המעריצים של האח הגדול.

סקר האח הגדול 2023 האם יש מועמדת לזכייה סקר המעריצים אח גדול הצביעו וצפו בתוצאות

מאות גולשים כבר הצביעו בסקר ואת יכולים להשתתף בהצבעה האם סתיו יכולה לזכות השנה בגמר?.

מודעות גוגל

 חדשות מבית האח מי ניצח את האח הגדול? איך זה קרה ומי הדיירת הכי רגישה בבית שהמיסה אותנו עד דמעות 

מודעות גוגל

האינסטגרם של הדיירים מי מוביל ברשתות החברתיות

רשימת המודחים 2023 מי עזב את בית האח רשימת הדחה האח הגדול 2023

מי זוכר איך התחילה העונה הנוכחית בראש ון לציון עם אולפן פתוח?. שכחנו?. יאללה להתקדם. גמר האח הגדל ייערך בתאריך 10/09/2023 ואתם מוזמנים לעקוב כאן מי עלה לגמר ומי ניצח את העונה וזכה בפרס הגדול של מיחיון שקלים.

מודעות גוגל

מצביעים לדיירים רשימת הדחה האח הגדול 2023  

מחממים מנועים! מי יהיה חלק מהרשימה הקרובה?. הדחה מספר 3 בית האח הגדול 2023. אתם תהיו הראשונים לדעת כאן באתר עם עדכונים חמים וכל מה שקורה בין הקירות. קבלו את תשעת הדיירים המועמדים לעזוב את בית האח. איך מצביעים? ראו קישור להצבעה אח גדול בסוף העמוד. מי מועמד להדחה השבוע?.

פרקים מלאים חדשים השבוע לצפייה ישירה של האח הגדול עונה 5 – היכן צופים?. 12+ , מאקו לייב, פרי טי free tv

אז כמו שאתם בטח יודעים שאחרי עשרה ימים של ירח דבש, שבו הכרנו את הדיירים החדשים, כל אחד מהם התייצב בצד כזה או אחר, נוצרו זוגות וכמובן גם מריבות.

עוד באתר איתור שם לפי מספר טלפון נייד 052

איך קובעים מי נכנס לרשימת המועמדים להדחה מבית האח?.

לפני פרסום הרשימה השחורה, כל דייר ייכנס לנסט, הקן,  וימסור לאח את הרשימה שלו. ההפקה תשקלל את הקולות שקבל כל אחד ובסיום הפרק המנחים יקריאו את שמות הדיירים שאחד מהם, מה לעשות, יצטרך לעזוב את הבית ולנגוע ב 15 דקות של תהילה. מי זה יהיה?. מי יישא בתואר המודח הראשון?. על כך בקרוב.

אבל כמו שתראו בסרטון הווידאו בסוף העמוד, כל תקרית ומריבה בבית יכולים להוביל לפיצות ויציאה מבית האח.  המתמודדים כבר מרגישים את החום וכמו שזה נראה חם מאד בבית.

לפעמים נדמה לי שאפילו בקורס טייס אין כזה מתח לפי הודעה על עזיבה. אבל מה ההבדל?. כאן הכל תלוי בכם והצופים יכולים להציל את הדייר שלהם באמצעות מערכת ההצבעות. כל מספר טלפון נייד יכול להסייע עם 10 קולות לדייר האהוב עליו.

איך מצביעים לדיירים לקראת ההדחה מהבית 2023 גמר האח הגדול 2023 מי זכה

בעונה החדשה ניתן להצביע באינטרנט לאחר רישום מסודר למערכת ההצבעות. בכל הצבעה ניתן להצביע עד 10 פעמים בסך הכל, אך ניתן לחלק את הקולות בין מספר דיירים. קחו בחשבון שרישום להצבעות אח גדול ערוץ 13 כרוך ברישום טלפון נייד, כך שאם תרצו להצביע עוד ועוד, תצטרכו לבקש את מספרי הניידים של חברים ובני משפחה.