שאלות טריוויה שחקו חינם לפי נושאים

שאלות טריוויה שחקו חינם לפי נושאים

משחקי טריוויה שאלונים בנושא ידע כללי הם אחד הדרכים להבעיר זמן בכיף ולרכוש יש בנושאים חדשים. אתר הטריוויה של ישראל מביא לכם בכל יום חידונים חדשים במבחר נושאים ובצורות פתרון שונות. בעמוד זה שאלות טריוויה שחקו חינם לפי נושאים רמת טריוויה מוגבלת בזמן ברמת קושי- עוד שאלוני טריוויה בסוף העמוד! 

תוצאות!

#1. ממה מכינים סירופ מייפל

#2. אם המושבות היא

#3. בנימין זאב הרצל היה

#4. מסלול הדגל נמצא בעיר

#5. מי מהבאים אינו יליד קיבוץ משמרות

#6. באיזה משולש הצלעות שוות תמיד

#7. אמא של דני קנתה תפוח בצבעים אדום, ירוק ורוד. איזה מהם דני אכל

#8. מי המציא את הטלפון

#9. ממה עושים פלאפל

#10. באיזו מדינה אוכלים ממליגה ופולנטה

לחץ לסיום וקבל ציון

מאגר שאלות לטריוויה ידע כללי

ממה מכינים סירופ מייפל
אם המושבות היא
בנימין זאב הרצל היה
מסלול הדגל נמצא בעיר
מי מהבאים אינו יליד קיבוץ משמרות
באיזה משולש הצלעות שוות תמיד
אמא של דני קנתה תפוח בצבעים אדום, ירוק ורוד. איזה מהם דני אכל
מי המציא את הטלפון
ממה עושים פלאפל
באיזו מדינה אוכלים ממליגה ופולנטה

למה אנחנו אוהבים לפתור חידוני טריוויה?

מדוע אנשים מוצאים את פיסות המידע בחידונים כפעילות מרתקת? יש מומחים שמאמינים כי המשיכה נובעת מצורך תחרותי להפגין אינטליגנציה מעולה. יש המייחסים זאת למוח סקרן. אחרים מאמינים שהיא נחשבת לשיטה של ​​אימון מוחי. ועדיין, אחרים מאמינים שזה פשוט בידור נהדר.

אנשים אוהבים משחקי חידון מכיוון שהם מהנים, מרתקים ומרגשים, וניתן לשחק בקבוצה. אם אתה משתתף בחידונים מקוונים זה אומר שהוא יכול להציע משהו ללמוד על עצמך ולאפשר לך להתחיל שיחה עם חבריך.

מדוע משחקי חידון פופולריים כמו למשל המרדף בערוץ אחד עם הצייסר?

משחק במשחקי טריוויה או חידונים הופכים אותך לבקיא יותר. כשאנחנו מסיימים לענות על כל השאלות והציון מתגלה, זה מספק אושר ורגיעה והמון סיפוק.

אם אתה רוצה לשחק במשחקי חידון אישיות, אתה יכול לעשות את זה כי סוגים אלה של חידונים מספקים את סקרנותך לגבי עצמך. צעירים אוהבים לשתף את הממצאים שלהם מכיוון שהם יכולים לאשר את מה שהם כבר מאמינים. אולי תרצה לשחק יותר חידונים, מכיוון שהם עוזרים לך להסתכל פנימה, ושיתוף התוצאות או הציונים עשוי לקרב אותך לאחרים.

שאלות טריוויה שחקו חינם לפי נושאים אתר טריוויה ישראל חידונים במבחר נושאים פתרו שאלונים עם ציונים והסברים משחק טריוויה אונליין שאלות חדשות