שבועות 2023 בשמורות הטבע והגנים הלאומיים פעילויות סיורים

שבועות 2023 בשמורות הטבע והגנים הלאומיים פעילויות סיורים

ימים של טבע והמון כיף לחמשת החושים. מהיכן מגיע כל הטוב הזה ? שבועות 2023 בשמורות הטבע והגנים הלאומיים פעילויות סיורים מגזין החג המלצות לסיורים ופעילות לכל המשפחה. פסטיבלים מופעים בכל הארץ. לא לשכוח – מטיילים בשבועות?. קחו אתכם מים קים לדרך ונוחו מעת לעת במקום מוצל.

חוגגים ומטיילים שבועות 2023 בשמורות הטבע והגנים הלאומיים

טיול ליום שלם או פעילות בשמורת טבע? סיור עם מדריך ללא תשלום או הפעלה משפחתית? איך אתם מעדיפים לבלות השנה את החג. מה שלא תרצו לעשות נציג לכם את הפעילויות בשמורות ובגנים הלאומיים המטופחים ואתם מוזמנים להירשם מראש ולקחת חלק. שימו לב חלק מההפעלות כרוכות בתשלום או שהן ללא תשלום נוסף על דמי הכניסה לאתר, חינם למנויי מטמון.

עוד באתר קייקי כפר בלום 1+1 בכרטיס אשראי מבצעים והנחות

לוח חגים ומועדים מתי שבועות תשפ"ג השנה ? כמה ימי חופש יש במערכת החינוך ?  

תחילת החופשה וערב חג השבועות 2023 ביום חמישי, ה' בסיוון, 25/05/2023

סוף החופשה במערכת החינוך : יום שבת, ז' בסיוון, 27/05/2023

החזרה ללימודים אחרי חופש שבועות השנה : יום ראשון, ח' בסיוון,28/05/2023

זמני כניסת החג 26.05.2023 ו' סיוון ה'תשפ"ג חג השבועות

שמורת טבע חי בר כרמל – סודות ההשבה אל הטבע חופשת שבועות 

השבת בעלי חיים לטבע היא תהליך מורכב, מאתגר ומרגש מאין כמוהו. אתם מוזמנים לסיור מסוג אחר, שבו תצפו מקרוב ביחמורים, בנשרים ובאיילי כרמל, תגלו מדוע חשוב להשיבם לטבע וכיצד עושים זאת בפועל, שלב אחר שלב.

26.05 + 27.05 בשעות 10:00, 12:00, 14:00

גן לאומי ציפורי – חגיגת שבועות בגן בילוי מומלץ 

מתי נפגשים בציפורי לפעילויות?. 26.05 +27/05 בשעות 10:00, 12:30.

מה בתכנית? חוויה ברוח החג. ציפורי העתיקה מתעוררת לחיים נהלך ברחובות העתיקים נשתלב בחגיגות האסיף בפתיחת גורן עתיקה המציגה את תהליך הפרדת הזרעים מהשיבולים במורג, טחינת הגרעינים באבני רחיים ואפיית פיתות על סאג'. פעילות שבועות 2023 ברוח חג.

עוד באתר בין הזמנים 2023 

מה עושים בשבועות בצפון?. גן לאומי כוכב הירדן – בעקבות אבירים

בואו לגן הלאומי כוכב הירדן. המבצר, הקרוי בלוואר, "יפה נוף", יושב בנקודה הגבוהה ביותר ברמות יששכר וחולש ממרום גובהו על עמק הירדן ועמק המעיינות. רוצים להכיר את האבירים?. בואו לגן לאומי כוכב הירדן.

באיזה תאריכים בחופש שבועות השנה? .

13.05, 20.05, 26.05, 27.05

שעות הסיורים בכוכב הירדן

גן לאומי ארבל תצפיות סיפורים ועלילות היסטוריות סוף שבועות גנים לאומיים ושמורות טבע ברחבי הארץ

מי לא אוהב סיור חינם עם מדריך מטעם משרד התיירות?. בחג השבועות תשפ"ג נסייר בשביל התצפיות, ותיחשפו לסיפור הקרב הטרגי בין הורדוס למתנגדיו היהודים שהסתתרו במערות ארבל. בנוסף, נשקיף על הר ניתאי, נתענג על תצפית החרוב ונחווה את ייחודו של מצוק ארבל ואת ערכי הטבע המגוונים שהוא מאכלס. זמני הפעילות סוף שבוע שבועות השנה: בימי שבת במאי ויוני וביום שישי 26.5, חג שבועות, בשעות 10:00, 12:0.0

המלצות לפעילות משפחתית טיולים עם הילדים 
  • להרגיש את הטבע ולגעת בעבר – גן לאומי אפולוניה. גם לכיסאות גלגלים.
  • בורחים אל העבר בעיר בני החורין בבית גוברין – משחק קבוצתי מעולמות התוכן של מרחבי הבריחה בגן לאומי בית גוברין. ללא תשלום נוסף על דמי הכניסה לאתר, חינם למנויי מטמון.
מטיילים בחג?. כך תקפידו על כללי הזהירות! הטיפים למבלים באירועי שבועות 

מזג אוויר חם עלול לסכן חיי אדם, לרבות תינוקות, ילדים וקשישים. במד"א מזכירים כי ישנן פעולות רבות שניתן לנקוט על מנת להימנע מהתייבשויות, מכות חום ושאר פגעי מזג האוויר. הקפידו על שתייה מרובה של נוזלים ולהתאים את הבגדים למזג האוויר ולשעות הפעילות. בין הפעילויות הקצו זמן למנוחה במקום מוצל וקריר, ולשוהים בחוץ מומלץ לחבוש כובע ולהשתמש באמצעי הגנה מהשמש.