שבועות 2022 תל אביב אירועים מסיבות הפנינג לכל המשפחה

שבועות 2022 תל אביב אירועים מסיבות הפנינג לכל המשפחה

איזו שמחה החג השמח שנקרא חג הביכורים, מתן תורה ושבעת המינים הם חלק מסמליו מגיע לעיר הגדולה. בכתבה זו שבועות 2022 תל אביב אירועים מסיבות הפנינג לכל המשפחה.

רשימת אירועים לכל המשפחה שבועות 2022 תל אביב 

ובכן סביב אלו נושאים נערכים אירועי החג ?  החיבור לטבע ולמסורת מימי המקרא. שבועות תשפ"ב הוא חג של ילדים עם מגוון אטרקציות בתל אביב סביב הביכורים, הכנת גבינות טקס ביכורים ועוד. מתי יוצא שבועות השנה ?  יוצאים לחופשה כבר ביום ששי 03/06/2022. החג עצמו חל בימים שבת וראשון וביום שני אסרו חג. איך חוגגים ? הנה הארטקציות שמחכות לכם במרכז.

שבועות 2022 תל אביב אירועים מסיבות

שבועות 2022 תל אביב אירועים מסיבות

מסיבת שבועות יד אליהו 01/06/2022 הכניסה חינם בואו לחגוג ביכורים 

במרכז הקהילתי ברחוב בת ציון 10 מזמינים אתכם למסיבת שבועות ביד אליהו!. שזו בעצם מסיבת שבועות קהילתית בשכונה לכל המשפחה. האירוע מתרחש כבר בתאריך 1.6.22, בשעות 16:30 – 19:30. כמה עולה כניסה ?  חינם.

כמו שכתוב במקרא ​"וחג שבועות תעשה לך, ביכורי קציר חיטים" וזה הזמן לחגוג את החג הכי משמח שיש. מי שיגיע למקום המפגש בדשא מאחורי מרכז קהילתי בת ציון ישתתף בהרקדה, תהלוכת תינוקות, במת מופעי חוגים, תחרות עוגות גבינה, מופע מוזיקלי.

סקרנים לדעת מה מחכה לילדים ? שלל סדנאות: מקרמה, קרמיקה, שזירת פרחים ושיבולים, מפגש החלפת ייחורים וחלוקת שתילים בחממה

מודעות גוגלמרכז שפירא חגיגת ביכורים בתל אביב 2022

בואו לחגיגת שבועות במרכז הקהילתי שפירא. מה בתכנית השנה ? פיקניק שיתופי באווירת חג השבועות במרכז קהילתי שפירא, מלווה בפעילויות מהנות. מתי זה קורה ?  יום חמישי 2.6.22,בין השעות 16:00 – 19:30 . האם הכניסה עולה כסף ? לא – חינם. איפה זה קורה ? מרכז קהילתי שפירא, ישראל מסלנט 27, תל אביב – יפו, הרחבה הקדמית של המרכז הקהילתי.

עוד באתר – כל אירועי שבועות 2022 ברחבי הארץ 

אירוע למשפחות ואתם ​מוזמנים ומוזמנות לחגוג את חג השבועות עם פיקניק שיתופי ופעילויות להורים ולילדים! שימו לב ללוח הזמנים :

16:00 פעילות משותפת להורים וילדים – ציור על קיר בליווי גלי וחן
17:00 "המסע הלא יאומן של אקו העגור הצעיר" – הצגה של נוגה שלו (מתאים לילדים וילדות בגילאי 5-10)
18:00 פיקניק חגיגי – מוזמנים להביא אתכם גבינות, פשטידות וכל העולה על רוחכם ויחד נערוך פיקניק משותף.

איסרו חג בפארק נאות קדומים מומלץ לבילוי משפחתי בחיק הטבע קציר חיטה וטיול בטבע 

שלל אטרקציות וסדנאות לכל המשפחה ההרשמה מראש.

משתתפי הסיור יבקרו בגורן ויתנסו בשחזור מלאכות החקלאי בגורן, החל מהקציר בשדה בעזרת מגל ועד טחינת הגרעינים לקמח באבני ריחיים. בגני שבעת המינים הם יוזמנו לסמן את הפירות הבכורים שעל העצים לכבוד חג הביכורים.

נוסעים צפונה ? איך חוגגים את שבועות 2022 באזור חיפה? 

פסטיבל חקלאות ים ואדם שבועות בחוף הכרמל שלל פעילויות ברחבי חוף הכרמל, טיולים, מופעים ושפע של אירועים. מתי זה קורה?  שלל פעילויות שבועות החל מ 02/06/2022.

איך חוגגים את חג הביכורים? בעיר תל אביב ובאזור המרכז תוכלו למצוא שלל פעילויות. כמיטב המסורת יש טקסי הבאת ביכורים עם שיירה המובלת על ידי טרקטור נושא כל טוב ועגלת ילדים מתרגשים. נכון שזה כיף.

פעם קראנו לזה חג המשק, זוכרים? בקיבוץ ובמושב הייתה שיירה של תבואה משלל המטעים ושטחי הפלחה. כמו תמיד מוזמנים להצטייד באוכל טוב, שתייה וצלמה טובה להנציח את הרגעים היפים.