שולחן ראש השנה עיצוב שולחן חג רעיונות והנחיות

שולחן ראש השנה עיצוב שולחן חג רעיונות והנחיות 

איך הופכים את ערב חג ראש השנה 2022, בו אנו חוגגים את כניסת השנה העברית החדשה תשפ"ג לארוחה שהיא חוויה: 4 טיפים שישדרגו את שולחן החג. שולחן ראש השנה עיצוב שולחן חג רעיונות והנחיות .

מתי ראש השנה 2022?. שנה עברית חדשה תשפ"ג

ראש השנה, כ"ט באלול-ב' בתשרי התשפ"ג לוח שנה לועזי עברי מתי יוצא
איזו שנה עברית חדשה אנחנו
27.9.2022-25.9.2022

עוד באתר סיורי סליחות בירושלים 2022 בעיר העתיקה, נחלאות, הכותל המערבי

טיפים מנצחים שכל אחד יכול להצליח עם שולחן ראש השנה וארוחת החג 

לקחתם על עצמכם את המשימה הלא פשוטה של לארח את בני המשפחה בערב ראש השנה 2022?.  החברים והקרובים בראש השנה הקרוב. כבר גיבשתם תפריט טעים ומהודק, קניתם את המצרכים וחומרי הגלם הדרושים, ואפילו האורחים כבר מוזמנים ומתכוננים ללקק את האצבעות.

אבל אתם? אתם לא רוצים להיות מארחים ממוצעים, אלא כאלו שאת הארוחה שלהם יזכרו שנים. איך תוכלו לשדרג את ארוחת החג מטובה וטעימה לכזו שתשאיר חותם?.

קבלו טיפים חשובים ממיטל רובין-עובדיה, מנהלת שיווק ב"סולתם" אספה רעיונות יצירתיים לשדרוג שולחן החג שיהפכו אותו לחלק מהחוויה.

שולחן ראש השנה עיצוב שולחן חג רעיונות והנחיות 

שולחן ראש השנה עיצוב שולחן חג רעיונות והנחיות

שדרוג שולחן החג באדיבות סולתם, צילום אנטולי מיכאל

עיצוב שולחן לראש השנה קישוט וכלים סיר למרכז השולחן ליצירת אפקט ה"וואו"

כדי ליצור חווית אירוח משודרגת, כדאי להכיר ולהתחבר לטרנדים החמים בעולם האירוח. הסיר הוא מוקד בישול הארוחה וכעת הוא מקבל מקום של כבוד גם במרכז השולחן. מוותרים על המעבר של האוכל מהסיר אל צלחת הגשה מפנפנת ומעבירים את הסיר הלוהט ישירות מהכיריים אל השולחן, ומהסיר את האוכל באופן ישיר לצלחות האורחים עם כף הגשה. זאת תוך שהאדים המהבילים מתפזרים באוויר.

צובעים את השולחן 

אנו נוטים להתרכז במאכלים השונים והטעימים שימלאו את השולחן, אך חשובים לא פחות גם אלמנטים עיצוביים שיעשו נעים בעין ויכניסו קצת צבע לארוחה. ניתן לבחור בצמחים או פרחים צבעוניים טריים, ואף עשבי תיבול שניתן לקטוף ישירות מהצמח! חשבו בצורה יצירתית ולכו על פי טעמכם האישי.

איך מעצבים את החוויה?.

ניתן לבחור לקשט בפרחים או מזכרת מסוג אחר שהאורחים יכולים לקחת איתם הבייתה בסיום הארוחה, בדומה לחתונות של השנים האחרונות. כך תוודאו שהאורחים קיבלו גם ארוחה טעימה וגם מזכרת מדליקה!

משקיעים במנה בבישול ארוך. מה נבשל לארוחת החג ראש השנה תשפ"ג 

ידוע לכל מארח שככל שהמנה יותר מושקעת, כך לרוב מתרשם ממנה יותר האורח. זוהי הסיבה לכך שמתכונים בבישול ארוך. הם ידועים בטעמם העמוקים והמשכרים, בדרך כלל זוכים להצלחה כבירה ולתשבחות.

באמצעות הסיר הנכון תוכלו להכין מנות מנצחות מסוג זה, להשוויץ ולספר איך השקעתם שעות בהכנת המנה המנצחת.

טיפ בונוס שישדרג לכם את המשימות שאחרי הארוחה: לבחור כלי בישול שקל לנקות

לאחר משימת האירוח, מגיעה משימה מעט מעיקה, מעצבנת, אך חשובה ובלתי נמנעת והיא שטיפת הכלים בסיום הארוחה.

מה עושים כדי להקל על עצמכם?.

זכרו, גם אם יש ברשותכם מדיח כלים, לא כל סיר ומחבט מתאימים להיכנס אליו ולהתמודד עם טמפרטורת המים הגבוהה וריכוז הסבון. בחרו בכלי בישול עם ציפוי Non-Stick שמאפשר ניקוי מהיר וקל.