שירים על אמא יוטיוב בעברית עם מילים

שירים על אמא יוטיוב

שירים על אמא הם אחד הזאנרים הכי מרגשים בתחום השירה ומביעים את האהבה והקשר הקרוב בין אמא לילדים . אספנו עבורכם אוסף שירים על אמא יוטיוב מרגשים חדשים וותיקים !

שירים על אמא יוטיוב בעברית חדשים וישנים

אני כותב את הכתבה הזו בהמון התרגשות ואהבה לאמא שלי . חלק מהשירים היינו שומעים ביחד כאשר הייתי ילד , לפעמים לפני השינה בפטיפון הישן שהיא עוד שומרת במחסן ולפעמים שיר מהרדיו על אמא היה מציף אותי בהתרגשות !

שירים על אמא יוטיוב בעברית

שירים על אמא יוטיוב בעברית

בואי אמא מאת אילנית 

לא, איני פוחד בחושך, ואיני רועד בכלל.  בואי אמא, בואי אמא,  שבי איתי עד שאגדל. והיא הייתה יושבת לצידי מחכה שארדם , מכסה אותי ומתפנה לסיים את ענייני הבית . בזכרון שלי נשאר שיר מקסים ומרגש . במשך השנים הוא זכה לביצועים נוספים גם של ריטה ואפילו של פרויקט בייבי אוריינטל  בואי אמא .

הביצוע על ריטה בואי אמא 

גוזי כץ עם תני לי להחליט

גדלתי בכמה שנים ואז הפציעה לרדיו גוזי כץ עם תני לי להחליט . אלו כבר היו השנים שחשבתי שאני עומד על דעתי ורק אני יכול להחליט עד איזו שעה אפשר להישאר בחוץ , עד איזו שעה אצפה בשידורי ערוץ 1 בשחור לבן ושאף אחד לא יחליט עבורי שגם היום אלבש את חולצת סטיב אוסטין שלבשתי גם אתמול .

אז כבר . גדלתי בגרתי ואין החלטה בעולם שאני לוקח מבלי שאמא שלי תייעץ . נשאר שיר נפלא שאני משמיע לפעמים לילדה המתבגרת שלי . אמא, את שוב מנדנדת, תתני לי להחליט.  למה את מתעקשת, לתכנן לי ת'חיים. …לא לא באמת ….

לביצוע של ג'וזי כץ תני לי להחליט 

אמא שלי אריק איינשטיין

המוסקט של שירים לאמא. במקור השיר יצא על גבי התקליט פלסטלינה . הכרתי אותו כאשר קניתי את התקליט פעם ראשונה באוזן השלישית באחד ממסעות המרד שלי לתל אביב , עיר האורות והחטאים שקסמה לי פעם.

יש לי אשה שאוהבת אותי אמא שלי אריק שר בהתלהבות של ילד בשיאה של חברות לול ותקליט אחד אחרי שבלול המיתולוגי. שיר עם על המחמאות על אמא טובה , כמו שלי . התחברתי אליו , נצרתי את המילים , ובלילות האפלים של הטירונות , בשמירות האין סופיות במחנה שמונים , בלילות הארוכים שבין חמישי לששי , בין אור הלבנה לאור ראשון של החמה , הייתי מחבק אותו קרוב קרוב ללב .

אריק אינשטיין אמא שלי מתוך פלסטלינה 

 

ברכות יום הולדת לאמא עכשיו באתר כנסו לבחור ברכה מיוחדת ליום ההולדת של אמא !

שירים על אמא יוטיוב בעברית רשימת השירים הכי יפים המוקדשים לאמא עם הסיפור האישי של כל שיר באתר הברכות הישראלי רשימת שירי אהבה לאמא הכי הכי