שירים שמעצימים נשים כח השי והשראה

שירים שמעצימים נשים כח נשי והשראה

יש שירים שאנחנו כנשים פוגשות אותן בימים שאנחנו צריכים מקור להשראה אנרגיה ומילים שיזכירו לנו כמה שאנחנו חזקות . מערכת האתר הכינה עבורכן את הרשימה הטובה ביותר של שירים שמעצימים נשים

שירים שמעצימים נשים כח השי והשראה

שירים שמעצימים נשים 

חזקה מהרוח גלי עטרי 

איך אפשר בלי גלי עטרי ששרה את שיר ההעצמה מספר 1 בעברית שכל כולו השראה נשית ועצמה. היא הייתה חזקה מהרוח ואת האשה שקוראת את המילים האלו , גם את חזקה מכל דבר אחר שבעולם רק בגלל שנולדת להיות אשה.

דרך המשי של יהודית רביץ 

צרויה להב כתבה מילים מושלמות על מלאכת החיים של אשה. על הרוך , על עצמה נשית ותשוקה ועל איך אשה נשברת בתוכך פתאום. אחד משירי ההערצה לנשים היותר יפים שנכתבו בעברית. רק 33 מילים בשיר וכל אחת מהן מחוברת בידי אמן ליצירה נשית מעצימה ומלאת השראה.

 Gloria Gaynor I will survive

אחד השירים היפים שלא רוצה לזוז מכאן כי הוא כל כך טוב ואנחנו שבצנו אותו להאזנה גם בכתבה. שיר משנת 1978 שהושמע לא מעט ברשת גימל של פעם. אמא שלי הייתה לוקחת הפסקה , מגבירה את הקול של הרדיו ושותה קפה. הייתי רואה אותה לאחר , מכן קמה כאשה לביאה מלאת עוצמה.

Oh, as long as I know how to love, I know I’ll stay alive
I’ve got all my life to live


היי שקטה ריקי גל ( אבל את לא ממש חייבת ) 

התחברתי לשיר ההעצמה הנשי הזה כי בו את תמצית חיי האישה. לא תמיד הכי יפה , לא תמיד הכי חזקה , לפעמים פגיעה , לא תמיד מוערכת כאשה בת זוג וכעובדת. אבל תמיד אוהבת ומקבלת את עצמה כמו שהיא. וכמו שהיא , אשה גדולה והעולם שולח לה מרפא לצרות המתגבשות ליופי ועל נשמתה העצומה כמו מעפר פורחת שושנה.

ואת הגולשת שקוראת את השורות האלו , אנו מקווים ששאבת העצמה אישית ונשית מהשירים.

כח נשי והשראה לנשים והעצמה נשית בשירים שנכתבו לך הפזמונים המעניקים ביטוי לחוויה הנשית בעצמה וברוך כמו שרק אשה יכולה אתר העצמה משפטי מפתח לעוצמה לנשים מנשים החזרי מס לנשים