שלדג סדרה טורקית לצפייה ישירה העלילה צפו בווידאו

שלדג סדרה טורקית לצפייה ישירה העלילה צפו בווידאו

גם כאשר הרוחות מסביב סוערות כנראה שעבור צופים רבים אין תחליף לסדרות הטורקיות. מה במדריך הטלוויזיה שלנו?. קבלו את שלדג סדרה טורקית לצפייה ישירה העלילה צפו בווידאו. בהמשך הכתבה ווידאו לצפייה ישירה וסיקור הפרקים המלאים החדשים. ועכשיו החל מפרק 119 שלדג עונה 2 פרקים מלאים לצפייה ישירה.

זוכת פרס הסדרה הטובה ביותר לשנת 2023. שלדג סדרה טורקית לצפייה ישירה העלילה צפו בווידאו 

אז מה מחכה לצופי הדרמות הטורקיות בסדרה המרגשת שעולה למסך?. במרכז העלילה נמצאים שחקנים אפרה סראקוג'לו ומרט ראמאזן דמיר. יחד הם מככבים בדרמה בלתי נשכחת שמרתקת את הצופים למסך. חוט העלילה מתמקד בסיפור על בעלים של אימפריית תכשיטים גדולה. מה נקודת המפנה?. הוא מחליט לחתן את נכדו הסורר, פאריט שמו,  עם בתו של איש עסקים עשיר.

 

מודעות גוגל


עונה 2 שלדג 2024 ההחלטה הגורלית של פריט וסייראן

עונה שניה לזוכת פרס הסדרה הטובה ביותר לשנת 2023 ששברה את שיאי הרייטינג בטורקיה. פריט וסייראן מחליטים להתחיל את נישואיהם מחדש, בעודם מנסים להתמודד עם משקעי העבר והבעיות המשפחתיות שממשיכות לגדול.

עונה 2 שלדג 2024 ההחלטה הגורלית של פריט וסייראן

החתונה והפרידה פרק 160 שלדג עונה 2 

קאיה וסונה מבשרים להאליס ונוקט על נישואיהם. פריט מתקשה להתגבר על הפרידה מסייראן. שמוז מחליט לבטל את הנישואים של פלין.

פריט פריט שאל הקיר השלדג 2 פרק 162

פריט מגיע למקום שבו שוהה סייראן עם חבריה ומעורר מהומה. אסמה מתמוטטת אחרי מריבה עם קאזים. סונה וסייראן מתעמתות. נוקט מציעה לשמוז להתחתן איתה.

חגיגה באחוזה פרק 150 שלדג 

טקס האירוסים של קאיה וסונה נערך באחוזה. טאילאן מאיים לחשוף את כל מה שהוא יודע על פריט. היחסים בין סונה לסייראן ממשיכים להתערער. איך הגענו למצב הזה?.  בפרק 149 שלדג לצפייה ישירה עם תרגום עברית, ראינו כיצד איפאקאט לוחצת על פריט לספר להאליס על ההיריון של פלין. סייראן כועסת על פריט על כך שסיפר לאיפאקאט על התמונות שקיבלה. ומה עשה האליס?. מחזיר את נוקט לאחוזה לקראת האירוסים של סונה וקאיה

על גברים שיכורים ונשים שרוצות ללמוד פרק 140 שלדג הוא מסר לכל אישה

מזה מספר פרקים אנו מלווים את סייראן בשאיפה לצאת ללמודים גבוהים. מי לא רוצה ללמוד בימנו?. אם לא לצורך קריירה ופרנסה לפחות עבור הנשמה. אבל מה קורה כאשר שאיפה בסיסית ולגיטימית נתקלת בחומה של שמרנות, כיאה לדרמה טורקית לצפייה ישירה?.

בפרק שנועל את השבוע אנו מוצאים מתרחשים מספר אירועים שישפיעו על המשך הסדרה:

פאריט חוזר הביתה שיכור ופולט סוד באוזניה של איפאקאט. איפאקאט מזהירה את סולטאן לפני הגעתה לאחוזה ומבהירה לה מה מותר לה להגיד. תוך איומים קאזים מאלץ את סולטאן לספר לו מה היא מסתירה

פרק 136 שלדג כל אחת רוצה להיות משכילה גם שחקנית בדרמה טורקית

לפי נתוני המועצה להשכלה גבוה בטורקיה יחס הנשים האקדמיות באוניברסיטאות בטורקיה עבר 45%  לכן לא פלא שהשאיפה להיות משכילה באה לידי ביטוי גם אצל נשות השלדג סדרה טורקית לצפייה ישירה. סייראן מודיעה לקאזים שנרשמה ללימודים וסופגת שוב את זעמו. סולטאן מנסה להתקרב לפריט בכל מחיר. לנוקט יש תוכנית להשתלט על העניינים באחוזה

הפרק שייקח את הסדרה למקום אחר?. קבלו את פרק 133 שלדג

המסורת בטורקיה נלחמת על מקומה מול הקדמה. במאבק הזה אנו מוצאים את סייראן שמסרבת לוותר על הלימודים למרות התנגדותו של קאזים. פריט מנסה לשכנע את טאליח לתת לו טיפול. איפאקאט מודיעה להאליס שהיא תומכת בסייראן בנושא הלימודים. האם אחוות הנשים תוציא אותן מהחושך לאור שהן מקוות לו?.

קדמו לכך האירועים בפרק 132 שלדג. שימו לב מה קורה שיש אורח בלתי רצוי. למי זה קורה?.  כמובן שלמיודענו קאזים. נוכחותו של האחרון ממשיכה להפריע לאנשי האחוזה. כבר כאן אנו רואים את הנחישות של סייראן להתחיל ללמוד למרות התנגדותו של פריט. ומה אתו עצמו?. פריט מתעמת עם נוקט וקאיה ומעורר מהומה באחוזה

השבוע בשלדג הפתעה גדולה שיכולה לשנות עונה שלמה מה קורה בפרק 125 

בני קורהאן מופתעים מהשינוי של אורהאן. איפאקאט מכנסת את כל המשפחה להתייעצות בנוגע לנוקט וקאיה. סייראן מנסה להסביר לקאיה את הסיבות ליחסו של פריט כלפיו. הגעתו של קאזים גורמת למתח באחוזה לגבור.

סקר הסדרות הטורקיות איזו סדרה הכי אהבתם?

אוהבים לצפות בסדרות הטורקיות?. קבלו את הסקר איזה סדרה הכי אוהבה עליכם. ניתן להצביע 3 פעמים.

השבוע בסדרה השלדג פרק 110 מטלטל את הדרמה הטורקית 

האטוץ' מתעקשת להיות עם האליס בשעתו הקשה למרות התנגדותו. סייראן מנסה לעודד את פריט, שמאשים את עצמו במותו של פואט. האליס מטיח האשמות חמורות בפריט וסייראן.

לא מאמינים שזה קורה להם לקראת הפרקים החדשים

בלי להרגיש אנחנו כבר בפרקי השמונים של הסדרה. ומה קורה השבוע?. כזכור בכל יום יש 2 פרקים חדשים לצפייה ישירה. בפרק מספר 84 אנו עדים לפגישה השנייה של סאפט וסונה. הוא מתלהב מאד. מה היא חושבת ומרגישה?. אנחנו לא באמת יודעים. במקביל פריט ממשיך לחקור את אבידין. סייראן מספרת לאסמה והאטוץ' את כל האמת על פריט ופלין. לקראת סיום השבוע בפרק מספר 85 שלדג צפוי עימות. מי נגד מי?. העימות בין אסמה לזרין מחריף. אסמה מטיחה בפני פריט את כל האמת שגילתה. הריב של פריט וסייראן מגיע לנקודת קיצון.

חינם באתר הורוסקופ 2024 תחזית אסטרולוגית ואישית עבורך

פרק 100 השלדג מה מחכה לצופי ערוץ 25 בכבלים הסדרה שכבשה את הצופים

יוסוף מספר לסייראן שפלין הגיעה לאחוזה עם אימה. האליס מאיץ את הליך הגירושים של פריט וסייראן. סייראן מחליטה להתעמת עם פריט לפני המשפט.

מה קרה לפני החתונה?. האחות האחרת והכלה המיועדת 

התפנית בעלילת הסדרה הטורקית מגיע רגע לפני טקס הנישואין. האהבה פנים רבות לה.  פאריט מתאהב באחותה של הכלה המיועדת. מזכיר לכם סיפור ישן נושן?. חייהן של שתי האחיות משתנות לנצח כאשר פאריט מחליט להתחתן עם אחות הכלה ומכניס אותה למשפחתו המלאה בבגידות, שקרים וסודות. וכמו תמיד נוצר מארג של כסף, אהבה, שנאה ורצון לצבור עוד מכל אחד מהם.

 

כמה פרקים לסדרה השלדג

בלי שהרגשנו לדרמה הטורקית יש כבר יותר מ 125 פרקים מלאים לצפייה ישירה. במהלך שנת 2024 צפוי המשך

לוח שידורים פלטפורמות שידור וערוצים שלדג סדרה טורקית איפה אפשר לראות

ימים ראשון – חמישי בשעה 19:00
ערוץ הדרמות הטורקיות+ שלדג סדרה טורקית מתורגם לעברית
אפיק 10 yes | אפיק 36 HOT | אפיק 39 פרטנר tv | אפיק 44 סלקום tv

 שלדג סדרה טורקית איפה אפשר לראות

שלדג סדרה טורקית איפה אפשר לראות

למה אנשים אוהבים סדרות טורקיות

כבר עשרות שנים שסדרות טורקיות מומלצות לצפייה ישירה וסרטים טורקים סוחטי דמעות מהווים מקור משיכה לצופים ברחבי העולם. מדוע הסדרות הללו, ששוברות שיאי צפייה בישראל וברחבי העולם כל כך מוערכות?. חוקרי תרבות מסכימים על תשובה אחת – בעיקר הדמיון בין הערכים החברתיים של מדינות אלו לטורקיה והעובדה שהן רואות בטורקיה גשר תרבותי.

עצבים וכעסים דרמה טורקית השלדג פרק 96

זועם על הריב עם אביו, פריט יוצא לבלות ושוב מושך תשומת לב לא רצויה. קאזים מאבד שליטה כאשר הוא מבין על מה סייראן חתמה. פלין פועלת בעצת אמה ומפתה את פריט. כל זה יקרה לא לפני שהמתח בין סייראן לפריט גואה. רוצים לדעת למה?. לאחר שובה לאחוזה והיא שוב נאלצת לבחור. סאפט מודיע לקאזים שהוא תומך בו והם נוסעים לאחוזת קורהאן.

תקציר הסדרה שלדג לצפייה ישירה קבלו את פרק מספר 90

אתם עוקבים?. איזו דרמה טורקית מעולה קבלנו בערוץ 25. אז מה קורה לקראת הפרק ה 90 של הסדרה?. האטיג'ה מתקשרת לנזוף בהאליס. פריט מבקש מסולטאן לבטל את התלונה נגד אבידין. סייראן מגלה על הקשר של סונה ואבידין. קאזים מוקסם מזרין בפגישה נוספת. אם חשבתם שזה פשוט או שרשימת סדרה טורקית שלדג שחקנים יעשו לנו חיים קלים אתם טועים. להערכתי האישית, יש לנו עוד פרקים רבים עתירים באהבות, כזבים ומחלוקות קשות. ומה אסור לנו לשכוח בזמן ששואלים כמה פרקים יש לסדרה שלדג?. הכל בשם ולחיי האהבה.

פרק 70 השלדג מי התלונן בפני אליס?. 

השבוע נציין את הפרק השבעים של הסדרה וזו הזדמנות מעולה להתעדכן בעלילה. פרק 69 שלדג העלילה מקבלת זווית מעניינת. למה זה קרה?. כי סייראן מגיעה לביקור מפתיע בחברה, אבל נתקלת בהפתעה בעצמה. העוצמה הנשית?. פלין מבקשת מפריט להתרחק ממנה. גולגון מנסה לייעץ לסייראן איך להתנהג עם פריט. לאחר מכן בפרק הבא של שלדג לצפייה ישירה, סייראן מקבלת החלטה מפתיעה בקשר לפרויקט של אפה. פואט מתלונן בפני האליס על יחסו המועדף לפריט. אורהאן מבקש את עזרתה של איפאקאט עם האליס.

פרק 52 השלדג מה חדש השבוע פרקים חדשים שלדג 

לאחר תחנונים רבים פריט מספר לסייראן מה ראה שהעציב אותו, ותגובתה מחמירה את מצבו והוא מנסה למצוא נחמה אצל דפנה.

פריט פלין וסרטר מה קורה בפרק 53 השלדג

מה חדשה השבוע בסדרה הטורקית?. פריט לוחץ על פלין לספר לו מה קורה בינה לסרטר. פריט חוקר את סולטאן לגבי איפאקאט. המתח בין פריט וסייראן גובר בעקבות הצעה העבודה של דפנה.

תנאים של חיבה פרק 54 השלדג

מי שצופה בסדרה פרקים מלאים שלדג לצפייה ישירה, עומד לקבל פרק לפנתיאון. פריט לוחץ על סייראן להתקדם למערכת יחסים רומנטית והיא מציבה תנאי בתמורה. איפאקאט המבוהלת מספרת לאורהאן על החשד שפריט יודע עליהם. פריט נוסע להיפגש עם סרטר ופלין חוששת לחייו.

הסיפור שמספר לאטיף להאליס פרק 56 שלדג  

לאטיף מספר להאליס על הריב של פריט וסייראן ומופתע מתגובתו. פריט בטוח שיצליח לשכנע את קאזים לאסור על סייראן להשתתף בפרויקט של אפה. סרטר מבקש מאנשיו לתקוף את פריט. כ' עב'.

איפה אפשר לראות סדרות טלנובלה טורקיות לצפייה ישירה

כיום בישראל אין פלטפורמת שידור שמכבדת את עצמה שאין לה ערות סדרות מטורקיה. גם שירות הטלוויזיה של free tv מאפשר צפייה ללא הגבלה בערוצי ויוה וכמובן ויוה פלוס. אבל איפה אפשר לראות סדרות טורקיות חינם ללא דמי מנוי?. שוטטנו באינטרנט ומצאנו שבאתר walla vod תוכלו לצפות בסדרות האהובות בין היתר ב

הסולטן

גן של ורדים

אהבה אסורה ועוד

צפו בווידאו שלדג סדרה טורקית לצפייה