שעת נעילה פרק 7 לצפייה ישירה כאן תאגיד השידור

 

שעת נעילה פרק 7 לצפייה ישירה כאן תאגיד השידור

הסדרה מעולה. אבל יהא יכולה לספר את סיפור מלחמת יום הכיפורים כמו כל מבצע צבאי אחר. המרחק בינה לבין המציאות הולך ומתרחק. רק בסדרה של ערוץ ראשון יכול אזרח להיכנס למפקדת האוגדה, לחמ"ל ולתת פקודה לכח לצאת למבצע חילוץ חסר סיכוי. שעת נעילה פרק 7 לצפייה ישירה כאן תאגיד השידור ספוילרים ופרומו מיוחד בלעדי לאתר.

תקציר פרק 6 שעת נעילה צפייה ישירה

"הזמן אוזל ומני מבין שצה״ל מוותר על בנו. הטנקיסטים מנסים לעכב את האויב מלטפס אל התל, ובמורדות החרמון אבינועם חווה אתגרים גדולים משידע עד כה"

תמונה אמיתית משדה הקרב ברמת הגולן

שעת נעילה פרק 7 לצפייה ישירה כאן תאגיד השידור

שעת נעילה פרק 7 לצפייה ישירה כאן תאגיד השידור

 

מדינת ישראל ממנה הסדרה והפסידה בקרב על התדמית

תמונה אמיתית משדה הקרב. בתמונה- אבא שלי שממנו שמעתי ולמדתי את מורשת הקרב שאתם רואים בסדרה shaat neila. הסיפורים שלו, רחוק כמו מזרח ממערב, ביחס למה שמוצג בסדרה. ההבדלים בין valley of tears למציאות באים לידי ביטוי באלמנטים הבאים :

המשפט הידוע, “When the cannons are heard, the muses are silent” – כאשר התותחים רועמים המוזות שקטות. היה מאד נכון בזמנו.

אם נדמה לכם שבמציאות של אחד מקרבות השריון העזים שנערכו אי פעם בהיסטוריה, למשהו היה זמן להציל קיפוד או פנאי לוויכוחים פילוסופיים, אתם טועים ובגדול.

בעיני הצופה, הסדרה valley of tear נועדה להכשיר דעות שרווחות היום, כתוצאה מהתפוררות החברה, אך לא היו קיימות באותה תקופה.

תיאורי הקרבות דלים מאד. בקרבות עמר הבכא השריון הסורי היה על סף כיבוש מדינת ישראל וחיסול החלום הציוני. במהלך המלחמה הקערה התהפכה על פיה והטנקים של ישראל נעצרו בקרבת דמשק.

לצפייה בפרק 8 שעת נעילה לחצו כאן 

למי ששכח או לא למד- שעת נעילה מבוססת על מלחמה שהתרחשה לפני כ50 שנה

אתם כצופים לא תראו את זה בסדרה. התסריטאים בחרו ללכת בכיוון אחר. זו זכותם הלגיטימית. אבלתשכחו שישנה גם מציאות והיא נכתבה לפני כמעט 50 שנה.

נסכם את תוצאות הקרבות, אתם תצפו בסדרה המוקרנת ב HBO MAX ותשפטו לבד.

ישראל עדיין שולטת ברמת הגולן ומחזיקה בצבא החזק ביותר במזרח התיכון.
סוריה היא מדינה מתפוררת מחולקת לקטנטונים, משוסעת ומדממת. כאזרח ישראלי אני צופה במראות המגיעים משם וליבי כואב על הפגיעה בחפים מפשע.

גזרת חצי האי סיני ( לא מוצגת בסדרה) הוחזרה למצריים במסגרת הסכמי השלום עליהם חתם מנחם בגין הם הנשיא אנוואר סאדאת. 2 מנהיגים שהמזרח התיכון מתגעגע אליהם מאד.

צפו בפרומו שעת נעילה פרק 7 . סרטון מיוחד ובלעדי לאתר שלנו! עם סצינות בלעדיות של לחימת טנקים

video
play-rounded-fill