שעת נעילה פרק 8 לצפייה ישירה כאן תאגיד השידור

שעת נעילה פרק 8 לצפייה ישירה כאן תאגיד השידור

מי שהיה במלחמת יום הכיפורים לא יבין זאת. מהיכן נלקחו הסצנות הפוסט סוריאליסטיות של הסדרה בערוץ כאן. מכל מה שהבטיחו לנו על קרבות עמק הבכא נשארו בעיקר הבטחות ואוסף של דמויות הזויות. שעת נעילה פרק 8 לצפייה ישירה כאן תאגיד השידור כתוביות עברית. הכתבה מוקדשת באהבה לאבא שלי שלחם באותה מלחמה, מופיע בתמונה בכתבה והשאיר לי מורשת אחרת לגמרי. הרבה יותר מכבדת.

שעת נעילה פרק 8 לצפייה ישירה כאן המורשת האבודה

שעת נעילה פרק 8 לצפייה ישירה כאן המורשת האבודה

 

תקציר פרק 7 שעת נעילה צפייה ישירה משחקים חי צומח דומם במוצב הצור

“הזמן אוזל ומני מבין שצה״ל מוותר על בנו. הטנקיסטים מנסים לעכב את האויב מלטפס אל התל, ובמורדות החרמון אבינועם חווה אתגרים גדולים משידע עד כה” כמה סצנות היו מאד הזויות. על רשת הקשר המבצעית של צה”ל בעת המלחמה משתלט אזרח עם סיפור הזוי על שחפית. אבא שלי לחם במלחמה הזו. הוא חזר ממנה עם סיפורים אחרים לגמרי. כאשר התבגרתי וזכיתי להכיר את חבריו למילואים, כולם מהגרים שהגיעו לארץ כמה שנים קודם למלחמה, שמעתי את הסיפורים ממלחמת יום כיפור.  היו שם רומנים, עירקים, פולנים, תימנים הכל מכל. 

אנחנו הילדים שלהם, אנחנו הילדים של חורף 1973. התפקיד שלנו הוא לספר4 מה קרה שם באמת ולא להשאיר את האמת לסדרה המבוססת על דמויות דמיוניות. 

2 פרקים לסיום שעת נעילה בין הלוחמים האמתיים 

לא תשמעו את סיפורים האלו במסגרת שעת נעילה פרק מספר 8 לצפייה ישירה כאן תאגיד השידור הישראלי. הם ספרו כיצד בהפצצות הרווקים היו מגינים בגופם על בעלי המשפחות, שוכבים מעליהם בתעלות ההגנה ומקריבים את עצמם עבור החבר לנשק. ללא דיונים פילוסופיים, פשוט כי לא היה זמן. לאחר המלחמה והרבה פרק הסיום של שעת נעילה, הם עדיין היו במילואים. ישנים באוהל 12. משם צמחו הסיפורים ששמעתי מהם אחרי שנים. לא קינאתי בדמויות האמיתיות של שעת נעילה, אבל בסתר הלב ידעתי, שאם אי פעם אקלע בחיי למצב כזה, ארצה כל אחד מהדמויות האמתיות האלו, שתהיה לצדי, מלפני מאחורי ומצדדי.

לפי ויקיפדיה- יוצרי הסדרה מעידים כי הדמויות בסדרה הן דמויות בדיוניות, וגם תיאורי האירועים אינם זהים למציאות” זה הדבר הכי מדויק שאפשר להגיד על הסדרה. לסיום שלבו שם שיר של שמשון בר נוי, את חכי לי ואחזור. אם כבר פארסה אז עד סוף. 

video

הכתבה הנה בגדר ביקורת והבעת דעה של צופה מאוכזב.