שעת פרק 6 צפייה ישירה כאן תאגיד השידור

שעת פרק 6 צפייה ישירה כאן תאגיד השידור

העלילה ממשיכה להסתבך על רקע השאלות המוסריות של המלחמה, שאולי כלל לא היו קיימות בשיח בזמן אמת. אבל למרות חוסר שביעות הרצון מתיאור הקרבות והיחסים האישיים גם שעת פרק 6 צפייה ישירה כאן תאגיד השידור ממשיל לעניין את הצופים ולא פחות חשוב גם את צופי HBO בעולם שרכשה את הסדרה לשידור. צפו בווידאו בסוף העמוד 

"<yoastmark

תקציר פרק 5 שעת נעילה צפייה ישירה כתוביות עברית

הלוחם מלאכי נחוש לחלץ את חבריו מהתופת הסורית, אבינועם ויואב מוצאים לראשונה שפה משותפת בתוך הקרב והניסיון לשרוד את המלחמה. ברקע המוצבים של צהל בגזרת התעלה קרסו ( עונה 2 תעסוק בזה), הסורים ברמת הגולן על סף כיבוש נפח וירידה לכנרת, סיטואציה קרבית ממנה צהל לא היה חוזר אל רמת הגולן, על פי הערכת פרשנים צבאיים. בפרק השישי של העונה הסדרה תמשיך להתמקד בדמויות ופחות בתמונת הקרב המלאה. חוסר ההתעסקות והיעדר הזרקור על הניצחון הישראלי במלחמת יום הכיפורים, היעדר תיעוד סיפורי גבורה ואזכור שמות המפקדים והחיילים שהפכו מאז לאגדה בצה"ל ובישראל מעיב לא מעט על אמינות הסדרה, כך בעיני. היא נראית מנותקת מעט מההתרחשות.

השאלות שמרחפות על המשך העלילה של שעת נעילה

האם יוצרי הסדרה יספיקו לספר לעולם על הניצחון של ישראל במלחמת אוקטובר?

האם יוצרי הסדרה יניחו לעולם לצפות בטנקים הישראלים שועטים עד 30 קילומטרים מדמשק בירת סוריה?

בסדרה גולדה ( ערוץ 8 הוט) מתוארת ההכחשה של גולדה למה שהיה נראה כמו הטרלה ולגלוג על אנשי הפנתרים השחורים, האם נזכה לראות משהו מזה ואת הדעה ההפוכה של חברי הפנתרים?

"פצוע גורם לדמורליזציה" אומר רב"ט אבינועם שפירא (שחר טבוך) . אני, באופן אישי,  לא מכיר את הביטוי הזה מהשירות הצבאי שלי, לא שמעת את הביטוי הזה בסרט עוז 77 ולא בסדרה לא תשקוט הארץ – פרק א' – וחושך על פני תהום.

כל צופה, כמוני למשל, שצופה בסדרה באדיקות וממתין לפרק הבא של שעת נעילה בכיליון עיניים, צריך לחשוב על השאלות ולדרוש אותן. אם לא כעת אז לכל הפחות במשלך עונה 2 שעת נעילה לצפייה ישירה.

צפו בווידאו החדש של שעת נעילה ערוץ 1 תזכורת לקראת פרק 6 צפייה ישירה שעת נעילה כאן פרק מלא 

צפו כעת באתר און ליין שעת פרק 6 צפייה ישירה כאן תאגיד השידור אתר הסדרות של ישראל ראשונים ברשת כבר באוויר עם ספוילרים הסברים רשימת שחקנים והתפתחות העלילה והקרבות